کش خود را در اندروید پاک کنید

هنگام استفاده از تلفن خود، یک جعبه ابزار مجازی از چیزهایی وجود دارد که می توانید برای رفع مشکلات و اشکالات احتمالی انجام دهید. به عنوان مثال، اگر برنامه ای طبق برنامه کار خود را متوقف کند، می توانید کش آن برنامه را پاک کنید. در اینجا نحوه انجام این کار در اندروید آمده است.

چرا باید کش خود را در اندروید پاک کنید؟

همانطور که در بالا ذکر شد، یکی از دلایل اصلی برای پاک کردن حافظه پنهان در اندروید به سادگی به عنوان یک راه حل برای برنامه های مشکل ساز است. برنامه‌های موجود در دستگاه‌های اندرویدی گاهی اوقات ممکن است تسلیم باگ‌ها و مشکلات شوند. با پاک کردن حافظه نهان، شما اساساً آن برنامه را به روز می کنید و از شر تمام داده های غیر ضروری درون آن خلاص می شوید.

داده‌های غیر ضروری به عنوان فایل‌های موقت طبقه‌بندی می‌شوند – هر برنامه فایل‌های موقتی را دانلود می‌کند تا به راه‌اندازی، زمان بارگذاری سریع‌تر و غیره کمک کند. با گذشت زمان، آن فایل‌ها می‌توانند روی هم انباشته شوند و باعث کند شدن برنامه یا حتی از کار افتادن آن شوند. پاک کردن این داده ها به آزادسازی برنامه از شلوغی کمک می کند. خوشبختانه، پاک کردن حافظه پنهان، اعتبار ورود به سیستم یا هر چیزی را که به طور هدفمند در آن دانلود کرده اید حذف نمی کند. اکثر موارد. ممکن است اتفاق بیفتد، اما به طور کلی بسیار نادر است.

نحوه پاک کردن کش یک برنامه

فرآیند پاک کردن کش برای برنامه های اندروید بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشنی را که می خواهید فرآیند آن را تکمیل کنید، پیدا کنید، چه آن را در تنظیمات یا کشوی برنامه خود پیدا کنید. از آنجا، می توانید به صفحه تنظیمات آن برنامه بروید و فایل های موقت ذخیره شده را پاک کنید. در اینجا چگونه است:

  1. در دستگاه اندرویدی شما برنامه ای را که می خواهید روی آن کار کنید پیدا کنید.
    • توجه داشته باشید: می توانید این کار را با پیدا کردن آن در کشوی برنامه یا رفتن به تنظیمات > برنامه ها انجام دهید.
  2. از کشوی برنامه، می توانید ضربه بزنید و نگه دارید و سپس ضربه بزنید اطلاعات برنامه. فقط از صفحه برنامه در تنظیمات، روی برنامه ضربه بزنید.
  3. ضربه زدن ذخیره سازی و حافظه پنهان.
  4. ضربه زدن پاک کردن حافظه پنهان.

خودشه! این احتمال وجود دارد که مشکلی که با برنامه خود داشتید برطرف شود. اگر اینطور نیست، همیشه می توانید ضربه بزنید ذخیره سازی را پاک کنید که اراده فایل های درون برنامه خود را حذف کنید و برنامه را به حالتی که پس از نصب ظاهر شد بازنشانی کنید. پاک کردن فضای ذخیره‌سازی اقدام سنگین‌تری است که می‌توان انجام داد، با توجه به اینکه داده‌های ذخیره‌شده در آن برنامه را پاک می‌کند. در بیشتر موارد، داده‌های مهم در جایی در فضای ابری ذخیره می‌شوند که تکمیل یک فضای ذخیره‌سازی کامل در درازمدت با مشکل کمتری مواجه می‌شود.

در هر صورت، پاک کردن حافظه نهان برنامه در اندروید باید گزینه پیشرو در مورد اکثر مشکلات برنامه باشد. این یک فرآیند ساده است که می تواند با عجله تکمیل شود و در بیشتر موارد نباید روی داده های ذخیره شده ارزشمند شما تأثیر بگذارد.

آموزش های بیشتر اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور