چگونه یک شماره را در دستگاه اندروید خود مسدود کنیم

ما همه آنجا بوده ایم. چه هرزنامه باشد، چه تماس های خودکار یا یک شماره اشتباه مکرر، دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک شماره تلفن را مسدود کنید. در اندروید، این فرآیند بسیار ساده است و می‌توان آن را بارها و بارها برای هزاران عدد مختلف انجام داد. در اینجا نحوه مسدود کردن شماره در دستگاه Android خود آورده شده است.

وقتی شماره شخصی را مسدود می کنید چه اتفاقی می افتد؟

مسدود کردن شماره شخصی را به عنوان رد تماس خودکار در نظر بگیرید. وقتی تماسی را رد می‌کنید، تماس‌گیرنده به پست صوتی ارسال می‌شود و مجبور می‌شود تلفن را قطع کند یا پیامی بگذارد. به همین ترتیب، وقتی کاربری مسدود می شود، نمی تواند تلفن شما را به صدا درآورد.

مشابه نحوه برخورد بیشتر پلتفرم های رسانه های اجتماعی با کاربران مسدود شده، حفظ حریم خصوصی بخش بزرگی از این فرآیند است. به همین دلیل، شخص یا سازمانی که مسدود شده است، هیچ نوع اعلانی مبنی بر برکناری خود دریافت نخواهد کرد. بدترین حالت ممکن است این باشد که وقتی مستقیماً به پست صوتی فرستاده می‌شوند، فکر می‌کنند که چیزی کمی بد است.

نحوه مسدود کردن شماره در اندروید

مسدود کردن شماره در دستگاه اندرویدی یک چیز دائمی نیست. هنگامی که یک سازمان یا کاربر را مسدود کردید، می توانید آن را لغو کنید و آنها را به عنوان تماس گیرنده واجد شرایط بازگردانید. در اینجا نحوه مسدود کردن شماره تلفن در Android آورده شده است:

در پیکسل

 1. در دستگاه خود، به تلفن برنامه
  • توجه داشته باشید: مهم نیست که از کدام دستگاه اندرویدی استفاده می کنید، باید یک برنامه تلفن اختصاصی داشته باشید.
 2. پیدا کن اخیر برگه در دستگاه شما
 3. شماره ای را که می خواهید مسدود کنید پیدا کنید. ضربه بزنید و نگه دارید.
 4. شما باید ببینید a مسدود کردن یا مسدود کردن/گزارش هرزنامه گزینه. روی آن ضربه بزنید و تأیید کنید که می‌خواهید شماره را مسدود کنید.

در Samsung Galaxy

 1. در دستگاه Galaxy خود، به برنامه تلفن.
 2. ضربه زدن منوی سه نقطه.
 3. ضربه زدن تنظیمات.
 4. گزینه ای به نام وجود دارد شماره های مسدود شده. روی آن ضربه بزنید.
 5. شماره را از مخاطبین یا مخاطبین اخیر خود اضافه کنید.

هنگامی که این کار را انجام دهید، هرگز اعلان‌هایی مبنی بر اینکه تماس‌گیرنده در تلاش است فعالانه شما را در دست بگیرد، نخواهید دید. می‌توانید از این ویژگی برای جلوگیری از تلاش افراد یا کسب‌وکارهای خاص برای به دست گرفتن دائمی شما استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید تا حد مسدود کردن شماره‌ای پیش بروید، همیشه می‌توانید ویژگی غربالگری تماس Pixel را فعال کنید.

برای رفع انسداد شماره، کافی است دوباره مراحل را دنبال کنید، این بار ضربه بزنید رفع انسداد بعد از انتخاب یک عدد در کل، مسدود کردن شماره ها آسان است و هیچ محدودیتی ندارد، بنابراین می توانید اعداد را تا حد دلخواه خود مسدود کنید!

آموزش های بیشتر اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: