چگونه اتحادیه فوتبال انگلیس از هوش مصنوعی Google Cloud برای شناسایی ستاره های آینده فوتبال انگلیس استفاده می کند

شمارش معکوس برای یورو 2024، مسابقات بین المللی فوتبال که توسط یوفا هر چهار سال یکبار برگزار می شود، ادامه دارد.

برای اتحادیه فوتبال (FA) “هیئت حاکمه فوتبال انگلیس” این مسابقات نقطه اوج سال ها برنامه ریزی و تحقیق استراتژیک است. در حالی که گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس و تیمش تمرکز خود را بر آوردن جام در این تابستان به خانه خواهند داشت، اتحادیه فوتبال انگلیس نیز به این فکر می کند که چگونه بهترین ستاره های آینده تیم انگلیس را کشف کند. و آنها برای کمک به فناوری Google Cloud روی آورده اند.

تجزیه و تحلیل گزارش های جستجوی بازیکنان با هوش مصنوعی

ستارگان آینده فوتبال انگلیس توسط شبکه گسترده ای از پیشاهنگان اختصاصی ردیابی می شوند. گزارش‌های آن‌ها، سرشار از داده‌های متنی، پیشرفت بازیکنان جوان را در طول زمان نشان می‌دهد. چالش در فشرده‌سازی هزاران گزارش به صورت خلاصه‌های روشن‌گری است که تصویری از سفر توسعه یک بازیکن را ترسیم می‌کند. بدون این توانایی، این خطر وجود دارد که استعدادهای بالقوه نادیده گرفته شوند و برای همیشه در آرشیو گم شوند.

FA در سال 2019 با استفاده از BigQuery، راه حل انبار داده ما، کار با Google Cloud را برای متمرکز کردن داده ها و ساده کردن فرآیندها آغاز کرد. این به آن‌ها کمک کرده است که پایه‌های مورد نیاز برای باز کردن بینش‌های مربوط به پیشرفت بازیکن را از گنجینه‌ای از اطلاعات دست‌نخورده، از جمله گزارش‌های جستجو، ایجاد کنند.

اکنون FA و Google Cloud در حال همکاری هستند تا بُعد جدیدی به شناسایی استعدادها از طریق هوش مصنوعی مولد اضافه کنند. با استفاده از Vertex AI، پلتفرم یادگیری ماشینی ما، گزارش‌های پیشاهنگی تاریخی FA اکنون به خلاصه‌هایی مختصر تبدیل می‌شوند تا خرد جمع‌آوری شده در طول سال‌ها را جمع‌آوری کنند.

این راه حل مبتنی بر هوش مصنوعی این امکان را فراهم می کند:

  • ارزیابی بازیکنان در یک نگاه: مربیان و پیشاهنگان درک فوری از مسیر پیشرفت یک بازیکن به دست می آورند.
  • زمینه عمیق تر: به طور خلاصه ارزیابی های ذهنی پیشاهنگی در طول زمان می تواند به ارائه دیدگاه متفاوتی برای برخی از منابع داده های عینی تر و اعداد محور کمک کند.
  • سازگاری و قابلیت اطمینان: هر گزارش پیشاهنگی نمایانگر تصویر لحظه ای از یک لحظه در زمان، از دریچه یک پیشاهنگ فردی است. با ترکیب و متراکم کردن این گزارش‌ها، تغییرات فردی در ادراک هموار می‌شود و تصویر وسیع‌تری از عملکرد بازیکن ثبت می‌شود.

این مرحله آزمایشی این پروژه پیشاهنگی امیدوارکننده است. با نگاهی به آینده، این پیشرفت‌ها می‌توانند استعدادیابی و توسعه بازیکنان را بازتعریف کنند – آینده امیدوارکننده‌ای را برای فوتبال انگلیس و فراتر از آن تضمین کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور