چگونه سامیر به فناوری و تیم مسئول هوش مصنوعی ما بازگشت

به آخرین نسخه «مسیر من به Google» خوش آمدید، جایی که ما با کارمندان، کارآموزان و فارغ التحصیلان Google درباره نحوه ورود آنها به Google، نقش آنها و حتی نکاتی درباره نحوه آماده شدن برای مصاحبه صحبت می کنیم.

پست امروز همه چیز درباره سامیر ستی، مدیر برنامه فنی ارشد در تیم هوش مصنوعی مسئول ما است.

می توانید کمی از خودتان برایمان بگویید؟

من در یک خانواده پنجابی در دهلی هند به دنیا آمدم و بزرگ شدم. وقتی بزرگ شدم، پدر و مادرم الگوی من و بزرگترین ستون زندگی من بودند. اشتیاق من امتحان غذاها و نوشیدنی های مختلف و کاوش در جهان با همسرم است که در سفر با او آشنا شدم.

ما را در مسیر خود به سمت Google همراهی کنید.

پس از اتمام دوره لیسانس مهندسی در دوبلین، به عنوان مهندس نرم افزار در شرکت های مخابراتی مختلف در ایرلند مشغول به کار شدم. پس از آن، برای کمک به مراقبت از پدرم به هند برگشتم و در نهایت یک نانوایی هندواروپایی افتتاح کردم. در حالی که از اداره یک کسب و کار کوچک لذت می بردم (مخصوصاً کسب و کاری که به عشق من به غذا اختصاص داشت)، هنوز هم می خواستم راهی برای مهارت های مهندسی خود پیدا کنم و از آنها برای ایجاد تأثیر مثبت استفاده کنم. بنابراین من مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی گرفتم و به عنوان مدیر محصول به دنیای فناوری بازگشتم.

در آن زمان در پروژه‌ای با Google شریک شدم و با دیدن کارم از نزدیک، همکارانم در گوگل مرا تشویق کردند که برای یک موقعیت باز در Google Fiber درخواست بدهم. این نقش در اشتیاق من به مهندسی داده نقش داشت و می‌توانستم با کمک به ارائه دسترسی سریع، مطمئن و با قیمت مناسب به اینترنت برای همه تفاوت ایجاد کنم. بنابراین من درخواست دادم و کار را دریافت کردم.

اکنون نقش شما در گوگل چیست؟

اکنون، من مدیر ارشد برنامه فنی در تیم مسئول هوش مصنوعی گوگل هستم. من با محققان، متخصصان اخلاق و متخصصان یادگیری ماشین کار می‌کنم تا به Google کمک کنم تا محصولات هوش مصنوعی مسئولانه‌ای را با هدایت اصول هوش مصنوعی و تأثیرات اجتماعی کارمان بسازد.

زمانی که فرآیند مصاحبه را شروع کردید، آرزو دارید چه چیزی را بدانید؟

من در مورد فرآیند مصاحبه Google به صورت آنلاین مطالعه کردم و این تصور را داشتم که این یک تجربه اعصاب خردکن خواهد بود. اما در کمال تعجب، کاملا برعکس بود. در حالی که مصاحبه ها قطعاً به آمادگی زیادی نیاز داشت، همه مصاحبه کنندگان بسیار دوستانه بودند، و این روند به گونه ای طراحی شده است که شما احساس راحتی کنید و به شما کمک کند بهترین کار را انجام دهید. وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، می‌دانستم که مصاحبه‌کننده‌ها دوستانه هستند و به من کمک می‌کنند تا موفق شوم، خیلی کمتر عصبی می‌شوم.

چه منابعی را برای آماده شدن برای مصاحبه گوگل توصیه می کنید؟

پیشنهاد می‌کنم درباره فرآیند استخدام مطالعه کنید و کانال YouTube Life در Google را بررسی کنید تا مستقیماً از کارمندان Google در مورد چگونگی کار در اینجا و نحوه بهترین آمادگی برای درخواست یا مصاحبه بشنوید. و به یاد داشته باشید، استخدام کننده شما بهترین متحد شماست، بنابراین توصیه های آنها را بپذیرید. آنها فرآیند استخدام گوگل را از درون می دانند.

نکته‌ای که می‌خواهید با کارمندان مشتاق Google به اشتراک بگذارید؟

من آنچه را که بسیاری از سایر کارمندان Google گفته اند، دوم می دانم: همیشه برای بهترین های خود تلاش کنید، به خوبی آماده شوید و درک کنید که مصاحبه کنندگان برای کمک به موفقیت شما در آنجا هستند. امید خود را از دست ندهید و هرگز از رویاپردازی دست نکشید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور