به چند نقطه وای فای نیاز دارم؟

شبکه‌های مش اغلب گزینه بهتری برای خریداران هستند، و Nest WiFi Pro گوگل اعلام کرد که در سال جاری بسیار خوب است. بنابراین به چند نقطه Nest WiFi Pro در خانه خود نیاز دارید؟ این راهنما به شما کمک می‌کند تا تعداد نقاط Nest WiFi Pro را که واقعاً به آن‌ها نیاز دارید، بیابید.

شبکه مش چیست؟

پس از عرضه گسترده Wi-Fi، گزینه رفتن برای بسیاری از کاربران و محل سکونت آنها یک روتر منفرد بود که به یک مودم متصل بود. در حالی که این سیستم به طور مداوم با پیشرفت فناوری Wi-Fi بهبود یافته است، هنوز هم دارای معایبی است.

ببینید، سیگنال وای فای شما شکست ناپذیر نیست و هر چه مسافت بیشتری را طی کند و از موانع بیشتری عبور کند ضعیف تر می شود. کاربرانی که خانه‌های متوسط ​​تا بزرگ و اتاق‌های زیاد دارند، تمایل دارند از یک طرف اتصال اینترنتی قوی پیدا کنند، در حالی که انتهای دیگر خانه آسیب می‌بیند.

گزینه ای که به طور فزاینده ای محبوب شده است، یک شبکه مش است که مجموعه ای از نقاط Wi-Fi را به یک اتصال اینترنتی به هم متصل می کند، به طوری که مهم نیست به کجای خانه خود می روید، جایی در شبکه اینترنت هستید. گوگل چندین پیاده سازی از این راه اندازی را با Google Wifi، Nest WiFi و اکنون Nest WiFi Pro ارائه کرده است.

به طور کلی، می توانید یک نقطه وای فای را در دو طرف خانه قرار دهید یا سه اتصال را با مرتب کردن آنها در یک مثلث ایجاد کنید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد که به راحتی یک ارتباط قوی در سراسر خانه خود داشته باشید و نقاط ضعفی را که با آن مواجه می شوید به طور چشمگیری کاهش دهید.

Nest WiFi Pro جدید گوگل به عنوان یک ارتقاء سنگین نسبت به نسخه های قبلی خود ارائه می شود. WiFi Pro جدید می تواند تا 300 دستگاه را مدیریت کند – سه برابر آنچه نسل گذشته می توانست انجام دهد – و از استاندارد جدید Wi-Fi 6e استفاده می کند که یک باند اضافی در کنار 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز اضافه می کند.

البته شبکه های مش ارزان نیستند. Nest WiFi Pro کاملاً جدید 199.9 دلار برای یک نقطه وای فای و 100 دلار اضافی برای هر یک بعد از آن – در صورت خرید در یک بسته، هزینه دارد. مانند بسیاری از چیزها، هرچه بیشتر نیاز داشته باشید، چیزهای گران تری دریافت خواهید کرد.

به چند نقطه Nest WiFi Pro نیاز دارید؟

هیچ فایده ای ندارد که تا جایی که می توانید امتیاز Nest WiFi Pro بخرید زیرا سرعت اینترنت شما همیشه با قدرت سیگنال افزایش نمی یابد. به طور کلی، بسیاری از کاربران تنها به سه یا کمتر نقطه وای فای نیاز دارند که اکثر آنها تنها به یک یا دو نقطه نیاز دارند. بنابراین، تعداد جادویی نقاط Nest WiFi Pro برای شما چقدر است؟

طبق گفته گوگل، هر Nest WiFi Pro می‌تواند حدود 2200 فوت مربع فضا را پوشش دهد – مانند Nest Wifi قبلی. اگر به‌طور اتفاقی صاحب Nest Wifi هستید و سیستم مش داشته‌اید، می‌توانید همان تعداد امتیازی که قبلاً داشتید را در خود جای دهید.

در واقع، شما باید به آن منطقه در یک فضای سه بعدی فکر کنید، نه فقط به صورت خطی. این بدان معناست که هر نقطه می تواند تا حدود یک حباب 2200 فوت مربعی را در هر جهت از لبه به لبه تحمل کند. به عنوان مثال، پوشاندن یک خانه یک طبقه بسیار دشوارتر از پوشش یک خانه دو طبقه با همان متراژ مربع است. طبقه دوم دقیقاً بالای Nest WiFi Pro قرار دارد، در حالی که یک خانه یک طبقه می‌تواند بسیار دورتر باشد و از دسترس نقطه WiFi شما دور باشد.

اگر خانه شما فقط حدود 2200 فوت مربع مساحت دارد، آن را بسیار نزدیک می برید و احتمالاً متوجه نقاط ضعف خواهید شد. در این صورت، توصیه می‌شود یک واحد Nest WiFi Pro اضافی برای پوشش متراکم‌تر فضا تهیه کنید.

اگر مساحت خانه شما حدود 1750 فوت مربع یا کمتر است، احتمالاً می‌توانید با یک Nest WiFi Pro از آنجا دور شوید. یک خانه 2000 فوت مربعی بدون طبقه دوم ممکن است به یک امتیاز اضافی نیاز داشته باشد، بنابراین شما باید گزینه های خود را بسنجید. در مورد ساکنان آپارتمان، اغلب تنها یک نقطه وای فای مورد نیاز است.

چیز دیگری که ارزش در نظر گرفتن دارد این است که اتصال اینترنت شما در آن قرار دارد. اگر مرکز خانه باشد، می‌توانید با یک نقطه Wi-Fi از آنجا دور شوید. اگر در لبه خانه یا آپارتمان شما است، ممکن است لازم باشد یک Nest WiFi Pro دوم تهیه کنید تا در طرف دیگر خانه تنظیم کنید. فقط یک Nest WiFi Pro برای کارکرد سیستم مش Google به اتصال اترنت نیاز دارد، اگرچه می‌توانید هر نقطه را از طریق کابل اترنت برای اتصال قوی‌تر در هر پایانه متصل کنید.

با توجه به اینکه یک نقطه Nest WiFi Pro چقدر می تواند در ذهن شما نقش داشته باشد، باید مساحت خانه خود را بدانید. یکی از راه‌هایی که می‌توانید این کار را انجام دهید این است که به اسناد اجاره یا مستغلات خود مراجعه کنید. در آن اوراق و توافقنامه ها متراژ مربع شما ذکر می شود، بنابراین نیازی به محاسبه نیست. اگر یکی از آن‌ها را ندارید و در خانه زندگی می‌کنید، می‌توانید آدرس خود را در گوگل جستجو کنید. بسیاری از وب سایت های املاک و مستغلات اندازه خانه شما را تنها با چند کلیک فهرست می کنند.

اگر این هم دور از ذهن است، می توانید کمی ریاضی سریع انجام دهید. به سادگی عرض و طول هر اتاق را اندازه گیری کنید. با ضرب این اعداد برای هر یک، مقدار فوت مربع برای آن اتاق به شما می رسد. این کار را برای هر اتاق انجام دهید و همه آنها را جمع کنید. لازم نیست دقیق باشید – این فقط برای این است که به شما یک ایده کلی از بزرگی فضای شما بدهد.

در نهایت، تشخیص تعداد نقاط Nest WiFi Pro که در خانه نیاز دارید، کار دشواری نیست. تا زمانی که دستورالعمل های کلی ذکر شده در بالا را رعایت کنید، بدون مشکل در میدان مسابقه خواهید بود.

بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: