ممیزی فنی سئو چقدر طول می کشد؟

آخرین به روز رسانی در 17 جولای 2022.

در این پرسش متداول سئو سریع، بینش خود را در مورد مدت زمانی که ممکن است یک ممیزی فنی SEO ممکن است طول بکشد، به اشتراک می گذارم.

چقدر زمان باید برای انجام ممیزی فنی سئو برای مشتری خود صرف کنید؟ آیا می توانید یک ممیزی فنی مناسب در سئو را در چند ساعت انجام دهید یا به کل هفته نیاز دارید؟

ویدیوی من را در زیر تماشا کنید و یادداشت های من را بررسی کنید تا یاد بگیرید!

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

ممیزی فنی سئو چقدر طول می کشد؟ [Video]

در اینجا ویدیوی من است که در آن نظرات خود را در مورد مدت زمانی که یک ممیزی فنی سئو باید طول بکشد و چقدر طول می کشد را توضیح می دهم.

نکات کلیدی در مورد انجام ممیزی فنی سئو و مدت زمانی که باید طول بکشد

  • می‌توانید در عرض چند ساعت یک بررسی فنی فنی سریع انجام دهید، اما احتمالاً نمی‌توانید مسائل پیچیده‌تر سئو فنی را شناسایی یا تجزیه و تحلیل کنید.
  • هنگام انجام ممیزی فنی سئو، همیشه باید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید و چک لیست خود را از مسائلی که همیشه بررسی می کنید دنبال کنید، در مقابل پیروی کورکورانه از توصیه های ابزارهای خزنده.
  • شما به تجربه و دانش نیاز دارید تا بتوانید تشخیص دهید که آیا موضوع خاصی که توسط یک ابزار برجسته شده است، واقعاً موضوعی است که باید در اولویت قرار دهید.
  • مجموعه ابزار ضروری من برای انجام ممیزی فنی سئو شامل، در میان دیگران، Ahrefs، سمروشSitebulb , قورباغه جیغ , جت اختاپوس، کنسول جستجوی Google و موارد دیگر.
  • ممیزی فنی سئو با ممیزی کامل سئو تفاوت دارد زیرا فقط بر عناصر فنی سئو مانند خزیدن، نمایه سازی، نقشه های سایت، robots.txt، عملکرد و موارد دیگر تمرکز می کند.
  • ممیزی سئو اغلب سایر عناصر سئو مانند عناوین، توضیحات، سرفصل ها، قابلیت مشاهده فعلی وب سایت، کیفیت و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل می کند.
  • یک ممیزی فنی مناسب در بیشتر موارد بین 15 تا 20 ساعت طول می کشد. البته تا حد زیادی به اندازه و پیچیدگی وب سایت بستگی دارد.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عناصری که ممکن است در ممیزی سئو فنی بگنجانید، راهنمای من را بررسی کنید نحوه انجام ممیزی فنی سئو
مطالب پیشنهادی  سئو پادکست شماره 28: مصاحبه با خوانندگان Mads

مقالات دیگر من در مورد ممیزی SEO را بررسی کنید

من قبلاً مقالات زیادی در مورد ممیزی SEO و نحوه انجام ممیزی SEO با استفاده از ابزارهای خاص SEO نوشته ام. حتماً همه آنها را بررسی کنید.

مقالات زیر را بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ با خیال راحت آن را ارسال کنید [email protected]. با تشکر!

را سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور