چگونه صفحه اصلی Hacker News در 24 ساعت 300+ ستاره در GitHub ما را بدست آورد

 عکس پروفایل نویسنده

@ jamie1023Nebula Graph

سحابی نمودار یک پایگاه داده نمودار توزیع شده منبع باز است: https: // github.com/vesoft-inc/nebula

گفته می شود Hacker News جام مقدس برای افراد فنی است. یک چیز وجود دارد که یک شرکت ، به ویژه شرکت های نوپا ، به شدت خواهان آن هستند: ترافیک RIGHT به صورت رایگان.

من هرگز تصور نکرده ام که واقعاً به صفحه اول راه پیدا کنیم ، مخصوصاً وقتی که هستم در واقع یک تازه وارد به جامعه است.

پس چه اتفاقی افتاد؟

در 15 ژانویه سال 2020 ، من مطلبی را در صفحه اول دیدم با عنوان “از HN متشکرم : شما به من کمک کردید شغل جدیدی پیدا کنم “و فکر کردید این عالی است. در آن زمان ، بسیاری از امتیازات و نظرات را به دست آورده است و در شماره 1 صفحه اول نشسته بود.

من پیوند را دنبال کردم و داستان دلگرم کننده را خواندم. ارسال کننده برچسب “Show HN” را ذکر کرد می تواند فرصتی برای گفتن پروژه های کوچک یا حتی ناتمام به جامعه باشد. من فکر کردم ایده خوبی است که سعی کنید نمودار Nebula Graph را به هکرهای این انجمن نشان دهید.

من قوانین نمایش HN را بررسی کردم و احساس دلگرمی کردم زیرا به نظر واقعا دوستانه تازه وارد است. / p>

بنابراین در حدود 10:30 صبح (GTM + 8) در ژانویه. روز 15 ، که ساعت 9:30 عصر EST در تاریخ 14 ژانویه بود ، من داستانی را با عنوان “نمایش HN: یک پایگاه داده نمودار توزیع شده منبع باز که با زبان C ++ نوشته شده است” ارسال کردم و به کار خود برگشتم. مطابق برخی از بهترین روشهایی که خوانده ام ، هیچ دعوت نامه ای برای رای مثبت و نظر وجود ندارد.

بعد از ناهار و پیاده روی بیرون با همکارم ، دوباره به میز کار برگشتم و آماده شدم کار خود را شروع کنم دوباره حدود ساعت 1:30 بعد از ظهر ، سه ساعت پس از ارسال مقاله ، صفحه اول را بررسی کردم و در آنجا با 40 امتیاز و 12 نظر در مکان ششم نشسته بودیم:

< IMG ALT SRC = "https://firebasestorage.googleapis.com/v0/b/hackernoon-app.appspot.com/o/images٪2F5IwC2vr9ItV7dOKWYtzmxqYHltV2-n5103wgj.jpeg؟alt=media&token=e16d855c-df0d-46f3-85c3-7793eec251c0 ">

سپس فهمیدم که به صفحه اول راه یافتیم! یاهو

چرا ما می توانیم به صفحه اول برویم؟

من به دلایلی فکر کردم که چرا می توانیم به صفحه اول راه پیدا کنیم. صادقانه بگویم ، من نمی دانم.

اما عوامل زیر را می توان در نظر گرفت:

1. این انجمن به پایگاه داده گراف علاقه مند است

به نظر من این دلیل اصلی است که می توانیم نزدیک به 20 ساعت در صفحه اول بنشینیم. مردم به موضوع علاقه مند هستند ، بنابراین آنها روی پیوند کلیک کردند ، از این رو فرصتی برای رأی دادن و نظر دادن وجود دارد.

نظرات بسیاری در این زمینه دریافت کردیم:

2. C ++ همچنان در بین برنامه نویسان حداقل یک زبان برنامه نویسی محبوب است

راه حل های بسیاری برای پایگاه داده نمودار در بازار وجود دارد ، اما اگر شما زبان پیاده سازی این پروژه ها را بررسی کنید ، بسیاری از آنها به زبان C ++ نیستند. من قضاوت را به شما واگذار می کنم اما هکرها در جامعه از دیدن یک پایگاه داده نمودار با C ++ نوشته شده خوشحال هستند.

3. پایگاه کد Nebula Graph از کیفیت بالایی برخوردار است

حدس می زنم این نیز دلیل اصلی این باشد که هکرها در جامعه می خواهند نظر بگذارند و س questionsالات خود را مطرح کنند:

4. در آن زمان رقابت کمتری

من برای ارسال پست ها طی 6:30 صبح – 8:30 صبح EST بهترین روش گسترده را دنبال نکردم ، که به نوبه خود شاید با ما خوب کار کند زیرا رقابت زیادی وجود ندارد. با این حال من توصیه هایی را برای تهیه محتوای با ارزش BTW دنبال کردم.

حضور در صفحه اول چه چیزی برای ما به ارمغان آورده است؟

من این خبر را با تیم خود به اشتراک گذاشتم و آنها گفتند که تا آن زمان ما در GitHub 45 ستاره کسب کرده ایم! من واقعاً از خبرهای خوب هیجان زده شدم.

آنچه بعد اتفاق افتاد ، دانش من را در مورد قدرتمند بودن جامعه Hacker News در افق جدیدی به ارمغان آورد:

1) تعداد ستارگان در GitHub مرتباً افزایش می یابد

2) نظرات جدید ، با بیشتر کلمات مهربان و برخی س questionالات

3) تعداد دنبال کنندگان توییتر مرتباً افزایش می

تمام بعد از ظهر من صرف بررسی شماره ها و پاسخ دادن به سالات شد همینطور شب من من از خوابیدن آن شب بسیار هیجان زده بودم و تا دیر وقت بیدار ماندم تا وضعیت آن را بررسی کنم.

در اینجا برخی از نتایج از نظر داده وجود دارد:

1) ~ 18 ساعت در صفحه اول و هنوز در صفحه اصلی نشان برچسب است

” p = “p =” f = “>> “> 2) 2248 بازدید کننده منحصر به فرد از repo GitHub ما تاکنون

4) 97 نظر در مورد ارسال تاکنون

5) 20 دنبال کننده توییتر

6 ) 5 مسئله در پروژه GitHub ما

چه چیزی فراتر از اعداد است؟

در حالی که ما از اعداد بیش از حد خوشحال هستیم ، اهمیت حضور در جبهه Hacker News صفحه مطمئناً فقط از اعداد فراتر است. 1. اعتماد به نفس

واقعاً در صفحه اول بودن به ما اعتماد به نفس شدیدی را نسبت به علاقه مردم به پایگاه داده نمودار و نمودار سحابی به ما می داد. این ما را تشویق می کند که جسورانه به جلو حرکت کنیم و یک راه حل مناسب برای پایگاه داده نمودار ارائه دهیم. 2. بازخورد واقعی

ما بازخورد زیادی از نظرات دریافت کردیم ، مثبت است یا نه ، آنها افکار واقعی هستند. و می توانیم از آنها برای بهتر بودن بهره مند شویم.

به عنوان مثال ، یک نیاز شدید به معیار عملکرد ما را ترغیب کرده است که گزارش معیار را در دستور کار خود قرار دهیم و یک بحث طولانی در مورد تعریف منبع باز ما را تشویق کرده است که در مجوز خود تجدید نظر کنیم.

دیدن و پذیرش توسط یک جامعه فناوری بسیار هیجان انگیز است من امیدوارم که تجربه ما بتواند شما را ترغیب کند که به جلو حرکت کنید و چیزهای ابتکاری ایجاد کنید تا با جامعه به اشتراک بگذارید ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید تازه وارد هستید. چون جامعه خوب است.