چگونه گوگل تایوان ویژگی ها و محصولات جدیدی ایجاد می کند

Google Taiwan بزرگترین مرکز مهندسی سخت‌افزار ما در خارج از ایالات متحده است، جایی که کارمندان Google در حال ساخت سخت‌افزار و نرم‌افزار نسل بعدی هستند. ما با چند نفر از کارمندان Google مستقر در تایوان به گفتگو نشستیم تا در مورد آنچه که روی آنها کار می کنند و آنچه که آنها را در مشاغل روزمره الهام می بخشد، بشنویم.

توسعه راه حل های جدید

Sue Huang، مدیر ارشد محصول تیم Fitbit، دستگاه‌هایی ایجاد می‌کند تا مردم سلامت خود را بهتر درک کنند. او می‌گوید: «ما می‌خواهیم دستگاه‌هایمان به مردم کمک کنند تا در طول روز انتخاب‌های بهتری داشته باشند». به عنوان مثال، سال گذشته، Fitbit Sleep Profile را به عنوان یک ویژگی ممتاز راه اندازی کرد که به کاربران تجزیه و تحلیل ماهانه دقیقی از خواب آنها ارائه می دهد.

سومی سام، مدیر مدیریت برنامه فنی گوشی‌های پیکسل، با افتخار آخرین دستاورد تیمش را به اشتراک می‌گذارد: «پیکسل فولد اولین گوشی گوگل است که به شکل نوار نبات نیست – به مردم تطبیق پذیری بیشتری برای استفاده از یک یا دو صفحه نمایش می‌دهد.» او می‌گوید. این پیچیده‌ترین تلفنی است که ما مهندسی کرده‌ایم، از طراحی مجدد باتری تا ساخت سفارشی لولا. از آنجایی که مکانیسم تاشو جدید است، مشکلاتی که ما در کف کارخانه حل می کنیم نیز جدید است.

حل چالش ها برای بقیه جهان

در تایوان، تیم‌ها روی حل چالش‌های جهانی کار می‌کنند – نه فقط چالش‌های خاص تایوان.

به‌عنوان مدیر مهندس سخت‌افزار Nest، امی لای بخشی از تیم مسئول طراحی‌های الکتریکی در سراسر سبد جهانی محصولات Nest است. این تیم توسعه محصول نهایی را انجام می دهد و مطمئن می شود که طراحی محصول منعکس کننده اهداف تجاری جهانی است و توسعه فنی به آرامی پیش می رود. اولویت فعلی آنها؟ امی می‌گوید: «با افزایش تغییرات آب و هوایی، پایداری یک موضوع بسیار مرتبط در سراسر جهان است.» “در حال حاضر، تیم ما بر ایجاد راه هایی برای ترموستات هوشمند ما متمرکز است تا به مردم کمک کند مصرف انرژی را کاهش دهند.â€

Nicolas Boichat، یک مدیر مهندس نرم افزار، به ساخت درایورهای پشت تراشه در تلفن های Pixel کمک می کند. او توضیح می‌دهد: «از آنجایی که Google سیستم خود را روی یک تراشه (SOC) طراحی می‌کند، تیم ما بر روی کشف آنچه واقعاً برای افرادی که از دستگاه استفاده می‌کنند اهمیت دارد تمرکز می‌کند. «تراشه‌های ما ویژگی‌های مفیدتری را فعال می‌کنند، مانند حذف موارد ناخواسته از عکس‌ها با ویژگی پاک‌کن جادویی، یا بازگرداندن عکس‌های تار به فوکوس با Photo Unblur».