نحوه عملکرد ویژگی Best Take Google Photos

“بهترین برداشت برای کنار هم قرار دادن عکس گروهی عالی عالی است” و آیزاک رینولدز، مدیر محصول دوربین پیکسل می‌گوید: «به‌اصطلاح «بدترین برداشت» با عبارات خنده‌دار مورد علاقه من است. شما باید خودتان انتخاب کنید که کدام یک از عبارات مضحک بهترین است ، و بسیار خنده دار است که ببینید چه چیزی می توانید ایجاد کنید!â€

Best Take می‌تواند منشأ آن را در یک نشست یک هفته‌ای ردیابی کند که تیم‌هایی از Google Photos، Pixel و Google Research تصمیم گرفتند با آنچه «معضل عکس‌برداری گروهی» می‌نامند مقابله کنند. تحقیقات کاربران به آنها گفت که گرفتن عکس گروهی ایده‌آل یک چالش است. بنابراین، آنها در مورد چگونگی کمک به طوفان فکری کردند و در نهایت به ایده ابزاری مجهز به هوش مصنوعی رسیدند که حالات مختلف چهره را از تصاویری که شما گرفته‌اید در یک تصویر ترکیب می‌کند.

آزمایش مفهومی اولیه نشان داد که این ویژگی تا حدی جذاب است زیرا از یک رفتار رایج بهره می‌برد: افراد از قبل در هنگام گرفتن عکس‌های گروهی چندین عکس می‌گیرند. لیلیان چن، مدیر محصول Photos، می‌گوید: «دلیل بزرگی که این ویژگی در بین مردم طنین‌انداز می‌شود این است که تصویر ترکیبی با حافظه آنها صادق است. €œاین ویژگی اصالت را با کمک به حل یک نقطه درد واقعی متعادل می کند.â€

Best Take با ترکیبی از مدل‌های مختلف هوش مصنوعی هدایت می‌شود که تصاویر را تجزیه و تحلیل می‌کند، مهرهای زمانی را برای یافتن عکس‌های گرفته‌شده به ترتیب بررسی می‌کند، سیگنال‌هایی مانند حالت سر و حالات چهره را جستجو می‌کند و در نهایت تصاویری از چهره‌هایی را پیشنهاد می‌کند که سوژه‌ها به لنز نگاه می‌کنند و لبخند می‌زنند. پس از انتخاب، فناوری اقتباس شده از ویژگی‌های Google Photos مبتنی بر هوش مصنوعی، مانند پاک‌کن جادویی و عکس‌های سینمایی، به ترکیب یکپارچه تصاویر و رفع هرگونه خطای پس‌زمینه کمک می‌کند.

طراحی علاوه بر ارائه یک پیشنهاد خودکار، انتخاب کاربر را نیز در اولویت قرار می دهد. نوین سرما، مدیر محصول تحقیقاتی، می‌گوید: “هدف ما این است که به کاربران کنترل خاطرات خود را بدهیم، از جمله اینکه کدام عبارت جایگزین را ترجیح می‌دهند. حتی ظریف‌ترین تفاوت‌ها نیز می‌تواند برای هر فردی در عکس مهم باشد.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور