چگونه Google از قوانین تعمیرات و حق معقول تعمیر حمایت می کند

امروز، ما مشتاق هستیم که با انتشار اولین مقاله سفید خود در مورد تعمیر، حمایت خود را از جنبش حق تعمیر و در عین حال تأیید قانون پیشنهادی حق تعمیر اورگان که الگوی قانع کننده ای را برای سایر ایالت ها ارائه می دهد، تأیید کنیم.

ما تلاش های جین سولمن، سناتور ایالت اورگان را در پیشبرد لایحه تعمیر عقل سلیم تحسین می کنیم. این قانون نشان‌دهنده یک مصالحه فراگیر است که شرکت‌های فناوری، شرکت‌های تعمیرات کوچک، رهبران محیط‌زیست و قانون‌گذاران را برای یافتن زمینه‌های مشترک و حمایت از جنبش تعمیر پای میز مذاکره می‌آورد. این یک پیروزی برای مصرف کنندگانی است که به دنبال گزینه های تعمیر مقرون به صرفه هستند، برای محیط زیست، و برای شرکت هایی که می خواهند برای تعمیرپذیرتر و پایدارتر کردن محصولات خود سرمایه گذاری کنند.

برای نشان دادن کامل تعهد خود، کاغذ سفیدی را منتشر می کنیم تا رویکرد خود را برای تعمیر ارائه کنیم، حمایت خود را از حق تعمیر مجدداً تأیید کنیم و اصولی را ارائه دهیم که ممکن است مقررات متفکرانه در نظر گرفته شود.

مأموریت Google «در دسترس‌کردن و مفید کردن اطلاعات جهان برای همه» نحوه طراحی دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی Google را با در دسترس قرار دادن تعمیرات برای مشتریان خود شکل داده است. به عنوان مثال، توانایی تعمیر یک تلفن، با صرفه جویی در هزینه دستگاه ها در عین ایجاد ضایعات کمتر، افراد را توانمند می کند.

همچنین از پایداری در تولید حمایت می کند. تعمیر باید به اندازه کافی آسان باشد برای هر کسی، خواه تکنسین باشد یا خودتان این کار را انجام دهید. این امر مستلزم آن است که ما به عنوان تولید کننده محصولات را به گونه ای طراحی کنیم که تعمیرات ساده، ایمن و صحیح را در هر کجا و توسط هرکسی که انجام می دهند امکان پذیر کند. این همان چیزی است که ما آن را طراحی برای سرویس دهی می نامیم.

محصولات پیکسل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که سال‌ها در انواع محیط‌های بسیار سخت دوام بیاورند. آن‌ها با مجموعه‌ای از اجزا طراحی شده‌اند تا قدرت محاسباتی بیشتری را در دستان ما فراهم کنند. این بدان معناست که از طراحان بخواهیم نحوه جدا کردن و سرهم کردن مجدد این دستگاه ها را به طور موثر و با حداقل قطعات در نظر بگیرند، که نیاز به گفتگوی واقعی در کل تیم مهندسی ما دارد. در حالی که هنوز کارهای بیشتری برای انجام داریم، مفتخریم که تصمیم داریم عمر طولانی و تعمیر را در دستگاه هایی که تولید می کنیم در اولویت قرار دهیم. سال گذشته، ما 7 سال پشتیبانی نرم‌افزاری برای دستگاه‌های Pixel 8 و Pixel 8 Pro خود را اعلام کردیم، و هیچ برند بزرگ گوشی‌های هوشمند این سطح متعهد از پشتیبانی و طول عمر را ارائه نمی‌دهد.

تلاش‌های ما برای سهل الوصول و مفید ساختن تعمیر بر سه رکن متمرکز است:

  • قطعات تعمیر: ما اطمینان می‌دهیم که قطعات گوشی‌هایمان در دسترس عموم باشد. ما همچنین نیازی به جفت شدن یا ثبت قطعات سنگین نداریم، به این معنی که صفحه نمایش یا باتری به درستی نصب شده بدون توجه به اینکه چه کسی تعمیر را انجام می دهد، کار می کند. تا آنجا که به ما مربوط می شود، این قابلیت دسترسی به جدول است. ما همچنین معتقدیم که این تلاش به کسب‌وکارهای کوچک و تعمیرکاران محلی امکان می‌دهد با تشویق فرآیندهای مقیاس‌پذیر با قطعات اصلی که امکان تعمیرات کارآمد را فراهم می‌کنند، رونق بگیرند و رشد کنند.
  • ابزارهای قابل دسترس: ما به طور مداوم هزینه و تعداد ابزارهای تعمیر مورد نیاز برای دستگاه های خود را کاهش داده ایم و اکنون آنها را به صورت آنلاین برای خرید هر کسی در دسترس قرار داده ایم. ما همچنین یک برنامه تشخیصی روی دستگاه را راه اندازی کرده ایم تا به کاربران کمک کند عملکرد دستگاه را قبل و بعد از تعمیر آزمایش کنند.
  • دستورالعمل های روشن: ما اخیراً دفترچه‌های راهنمای تعمیرات خود را مجدداً طراحی کرده‌ایم تا استفاده از آنها برای تعمیرکاران آسان‌تر باشد، و قصد داریم به آپلود کتابچه راهنمای دستگاه‌های قبلی و آینده ادامه دهیم. علاوه بر این، ما دید منابع مرتبط با تعمیر را در صفحات راهنما افزایش داده ایم، از جمله اطلاعاتی در مورد نحوه سفارش قطعات، مشاهده کتابچه راهنمای تعمیرات، و اجرای تست های تشخیصی – همه عناصر تعمیرات با کیفیت.

برای اطمینان از اینکه تعمیر تلفن‌های Pixel به طور گسترده برای همه عملیات تعمیرات نزدیک به محل زندگی و کار مشتریانمان ایجاد کرده‌ایم. برای انجام این کار، ما با ارائه دهندگان تعمیرات مستقل، مانند uBreakiFix، همکاری کردیم تا بیش از 700 مکان را در سراسر ایالات متحده ارائه دهیم که مشتریان بتوانند از آنها پشتیبانی دریافت کنند. در بیشتر موارد، آنها می توانند تعمیرات یک روزه را در یک مرکز پیاده روی واقع در فاصله 10 تا 20 مایلی دریافت کنند. این سطح دسترسی اولین گام ضروری – یکی از بسیاری از موارد – برای اطمینان از قابلیت تعمیر محصولات ما است. علاوه بر این، مشتریان همچنین می‌توانند تلفن‌های خود را مستقیماً یا از طریق ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه خود برای تعمیر به Google برگردانند یا از شبکه تعمیر مستقل محلی خود استفاده کنند.

ما به پیشرفتی که در ساخت دستگاه‌هایی داشته‌ایم افتخار می‌کنیم که برای مدت طولانی دوام می‌آورند و در صورت خرابی به راحتی قابل تعمیر هستند. Google متعهد است که همچنان در زمینه مهندسی و طراحی، برنامه‌های تعمیرات و مشارکت‌های عمومی ما برای حمایت از تعمیرات و پایداری محیطی تلاش کند. و از تلاش‌های سیاست‌گذاران، مانند آنچه در اورگان می‌بینیم، برای کمک به حرکت کل صنعت به سوی آینده‌ای پایدارتر و قابل تعمیر قدردانی می‌کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور