چگونه گوگل با کلاهبرداری مالی در اندروید مبارزه می کند

تلفن های هوشمند زندگی میلیاردها نفر را متحول کرده و فرصت ها، ابزارها و اطلاعات جدیدی را برای کاربران در سراسر جهان به ارمغان آورده است. با این حال، گوشی‌های هوشمند همچنین به یک عامل اصلی حمله برای تعداد فزاینده‌ای از مجرمان تبدیل شده‌اند که تلاش‌های خود را برای کلاهبرداری از کاربران از طریق کلاهبرداری‌های مالی تلفن همراه و برنامه‌های مخرب گسترش می‌دهند.

اولویت اصلی Android ایمنی کاربران آن است و ما به طور مداوم با تهدیدات امنیتی در حال ظهور و کلاهبرداری های مالی با دفاع قوی و چند لایه مبارزه می کنیم. Google Play Protect، دفاع بدافزار داخلی ما، گسترده‌ترین سرویس محافظت از تهدیدات تلفن همراه در جهان است که روزانه 125 میلیارد برنامه را اسکن می‌کند. و در کنار سایر محافظت‌ها، مانند محافظت از هرزنامه و فیشینگ در پیام‌ها و Gmail، برای کمک به محافظت از داده‌های شما کار می‌کند.

از آنجایی که کاربران به تلفن‌هایشان با اطلاعات حساس‌تر اعتماد می‌کنند، متوجه شدیم که همکاری با جامعه فناوری، علاوه بر آخرین محافظت‌ها، برای مقابله با کلاهبرداری‌های مالی و تهدیدهای امنیتی فزاینده ضروری است. برای بزرگداشت هفته بین‌المللی آگاهی از تقلب، در اینجا نگاهی به نحوه همکاری ما در سراسر جهان برای مقابله با کلاهبرداری و بهبود امنیت تلفن همراه می‌اندازیم.

همکاری برای افزایش آگاهی و آموزش کاربران

در طول ماه آگاهی از امنیت سایبری در اکتبر، ما حتی با دولت‌ها، صنعت بانکداری و سایر سازمان‌ها نزدیک‌تر کار کردیم. هدف ما افزایش آگاهی از بهترین شیوه های امنیت تلفن همراه و همکاری مشترک بر روی تلاش های آموزشی برای کمک به ایمن نگه داشتن کاربران تلفن همراه است.

مطالب پیشنهادی  برای جوایز تحقیقاتی حذف کربن جدید گوگل درخواست دهید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور