چگونه Google برای رتبه بندی تصاویر و فیلم ها در نتایج جستجو از طریقmartinibuster

انتخاب می کند

جان مولر از Google پاسخ مفصلی درباره نحوه انتخاب Google برای رتبه بندی تصاویر و فیلم ها در نتایج جستجو ارائه داد. < / p>

این س aboutال در مورد نحوه انتخاب Google برای نشان دادن تصاویر در صفحات نتایج جستجو (SERP) بود.

در اینجا این سال وجود دارد:

“من بارها دیده ام که هنگام جستجوی یک عبارت جستجو ، برخی از نتایج تصویر را بدست آورده ام. Google چگونه تشخیص می دهد که تصاویر برای نمایش در نتایج مناسب هستند؟ “

جان مولر به اهداف جستجو اشاره نکرد. به نوعی در جواب ضمنی بود. آنچه واقعاً جالب بود ، توصیف وی از نحوه درخواست سیستم گوگل و پردازش آن است. “

مولر:

” به طور کلی ، چه اتفاقی می افتد که ما انواع مختلفی از نتایج جستجو را در یک صفحه نشان دهید ، مانند نوع آن جعبه تصویر و نتایج متنی عادی ، گاهی اوقات نتایج ویدیو نیز به نوعی وجود دارد…

بنابراین اساساً وقتی شخصی تایپ می کند چه اتفاقی می افتد در یک پرس و جو در Google این است که ما این پرس و جو را به بسیاری از شاخص های مختلف و بسیاری از سیستم های جستجوی مختلف در Google ارسال می کنیم.

و ما سعی می کنیم آن را به بیشترین تعداد ممکن از این سیستم ها ارسال کنیم از طرف دیگر ، ما همچنین نتایج سریع خواهیم گرفت … نتایج وب خیلی سریع برمی گردند و تصاویر طولانی تر می شوند ، زیرا نمی دانم ، به نوعی تصاویر امروز کمی کندتر هستند. حداقل حداقل ما نتایج وب را داریم که می توانیم نشان دهیم.

اما در اصل ما آن را برای همه این سیستم های مختلف ارسال می کنیم و سیستم ها به ما می گویند که نتایج تا چه اندازه مرتبط هستند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

من فقط می خواهم در اینجا مکث کنم و استفاده وی از کلمه مربوطه را برجسته کنم. بعضی اوقات وقتی به موضوع مرتبط بودن فکر می کنیم از نظر کلمات کلیدی فکر می کنیم.

اما به وضوح در متن این قسمت بعدی از پاسخ او ، منظور از ارتباط ، همان چیزی است که کاربر واقعاً بدنبال آن است (جواب ، تصویر ، ویدیو) و غیره).

مولر:

“بنابراین ممکن است سیستم جستجوی تصویر برگردد و بگوید ، اوه … نتایج تصویر ، هوم … نوعی برای این س importantال مهم است و در اینجا مجموعه ای از تصاویر برای آن وجود دارد.

و اگر نتایج وب را بازگردانیم و نتایج وب بگوید ، آه ، نتایج وب برای این س quال بسیار مهم است ، پس ما ممکن است نتایج وب و نه نتایج تصویر را نشان دهد.

از طرف دیگر ، اگر از این سیستم های مختلف جواب بگیریم و بگویند ، اوه ، نتایج تصویر برای این جستجو بسیار مهم است و نتایج وب بسیار مهم است همچنین اشکالی ندارد ، بنابراین تقریباً مطمئناً یک نوع جعبه تصویر را در جایی از نتایج جستجو نشان خواهیم داد.

اگر فکر کنیم فوق العاده مهم است ، ممکن است در بالای صفحه باشد وسط ، هر چیزی شبیه به آن.

و همین مورد برای ویدیو اتفاق می افتد و من برای انواع مختلف جعبه های یک جعبه ای و چیزهایی که ما هم داریم تصور می کنم … نمی دانم ، شاید Top Stories ، من نمی دانم چگونه همه که وارد می شود.

اما اساساً همه این سیستم های مختلف به همان مکان اصلی برمی گردند و می گویند ، در اینجا نتایج من وجود دارد و در اینجا چقدر مرتبط هستند فکر می کنم.

و بر اساس در این مورد سعی می کنیم بفهمیم کدام یک از این عناصر را باید نشان دهیم.

بنابراین نوعی نحوه جریان یافتن تصاویر در آنجا است. اینطور نیست که کسی به صورت دستی می گوید ، اوه ما باید تصاویری را برای این سeryال نشان دهیم نه برای آن س oneال.

در واقع این سیستم ها در تلاشند بفهمند نتایج تا چه اندازه مرتبط هستند که می توانند بازگردانده شوند و بر اساس که ما می خواهیم یک تصمیم گیری خودکار بگیریم.

و همین دلیل نیز این است که می تواند با گذشت زمان تغییر کند ، جایی که اگر اکنون چیزی را جستجو می کنید ، شاید ما تصاویر را نشان ندهیم. و اگر تشخیص دهیم که همه واقعاً به دنبال تصاویر برای این سeryال هستند ، پس از گذشت زمان ما نمایش نتایج را در نتایج جستجوی وب شروع خواهیم کرد. “

آگهی

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Google چگونه صفحات وب ، تصاویر و فیلم ها را رتبه بندی می کند < مولر روشن می کند که اگر مردم تصاویر را ترجیح می دهند ، این همان چیزی است که گوگل نشان می دهد. و این عمل نشان دادن آنچه که می خواهند به مردم نشان دهند ، این زمینه استفاده وی از کلمه ، ارتباط است.

همچنین ، جالب است که چگونه این الگوریتم های مختلف به طور مستقل روی پاسخ دادن به پرسش کار می کنند و سپس برچسب زدن آنها با یک نمره ارتباط که برای تعیین مکان در صفحه نتایج جستجو برای نشان دادن انواع مختلف نتایج استفاده می شود.

مشاهده پاسخ جان مولر چگونه Google تصاویر و فیلم ها را در جستجو رتبه بندی می کند

[محتوای جاسازی شده]