چگونه دفاتر با انرژی پاک 24 ساعته کار می کنند؟

در اوایل سال جاری، دفاتر گوگل در شهر نیویورک کار خود را با انرژی پاک از تاسیسات برق آبی ارتقا یافته آغاز کردند. این قراردادها با تکیه بر سایر راه حل های انرژی پاک اخیراً اعلام شده در خلیج و اروپا، گام مهمی به سوی تعهد ما برای راه اندازی دفاتر خود – علاوه بر مراکز داده ما – بر روی انرژی بدون کربن 24 ساعته (CFE) است. ) تا سال 2030. در مجموع، همه این کارها بخشی از هدف ما برای به حداکثر رساندن سهم خود در کربن زدایی شبکه های برق در سراسر جهان است.

بنابراین برای راه اندازی یک دفتر بدون کربن چه چیزی لازم است؟ از لیز اشنایدر که مدیریت CFE را برای تیم املاک و مستغلات ما بر عهده دارد، پرسیدیم.

چه چیزی اداره یک دفتر با انرژی پاک را با چیزی مانند مرکز داده متفاوت می کند؟

مراکز داده به صورت شبانه روزی کار می کنند و هر ساعت بار الکتریکی ثابتی دارند که به ما کمک می کند هنگام ایجاد یک معامله انرژی پاک، میزان انرژی مورد نیاز خود را پیش بینی کنیم.

اما در مقایسه با یک مرکز داده، پیش‌بینی مصرف انرژی دفتر کار بر اساس ساعتی دشوارتر است. زمان ها و روش هایی که مردم از دفتر استفاده می کنند پویا و منحصر به فرد است. روزهای هفته، آخر هفته، تعطیلات، صبح ها، ظهرها و عصرها همه بارهای برق بسیار متفاوتی دارند. دفاتر دارای آزمایشگاه هایی که از قدرت محاسباتی زیادی استفاده می کنند با دفاتر دارای تیم های بازاریابی متفاوت است. و کار ترکیبی به روندهای کاملاً جدید انرژی منجر شده است.

مطالب پیشنهادی  Google.org 10 میلیون دلار کمک مالی برای آموزش روباتیک و هوش مصنوعی اعلام می کند

بنابراین قابل پیش بینی بودن اهمیت دارد. چند عامل دیگر چیست؟

یکی اختلافات منطقه ای است. ما در نزدیک به 60 کشور، اغلب در شهرهای بزرگ، دفاتر داریم و شبکه برق در برخی مناطق بسیار تمیزتر است. مقررات انرژی و در دسترس بودن گزینه های CFE منطقه ای نیز متفاوت است. اینکه چه کسی یک فضا را کنترل می کند عامل دیگری است. برخی از دفاتر ما اجاره ای هستند، پس چه کسی سیستم HVAC را کنترل می کند؟ وقتی همه این عوامل را جمع کنید، تصویر CFE دفتر به سرعت پیچیده می شود.

چگونه همه این عوامل را برای ایجاد یک طرح انرژی پاک مرتب می کنید؟

ابتدا، برای یک دفتر معین، پیش‌بینی می‌کنیم که انتظار داریم برای هر ساعت چند سال آینده چقدر برق مصرف کنیم. سپس با ارائه دهندگان انرژی کار می کنیم تا این نیازهای ساعتی را با یک منبع انرژی پاک متصل به همان شبکه ای که در آن کار می کنیم، مطابقت دهیم. این چالش و فرصت تامین انرژی پاک محلی است. اغلب ما به منابع متعددی نیاز داریم – به هر حال، خورشید در شب نمی تابد، اما سیستم های برق آبی هنوز کار می کنند. بنابراین ممکن است X، مگاوات ساعت انرژی پاک از یک مزرعه بادی، Y چندین ساعت خورشیدی، Z چندین ساعت انرژی آبی، و غیره بخریم تا زمانی که به هدف انرژی ساعتی خود برسیم.

برخی از مزایای منطقه ای انرژی پاک چیست؟

هر کاری که بتوانیم برای آوردن منابع جدید انرژی پاک به شبکه برق انجام دهیم برای همه خوب است. به عنوان مثال، وقتی کربن اداری را هر ساعت جبران می کنید، تقاضای انرژی از نیروگاه های محلی که به سوخت های فسیلی متکی هستند را کاهش می دهید. با گذشت زمان، این امر ممکن است باعث شود که گیاهان کمتر کار کنند یا حتی از رده خارج شوند، که منجر به هزینه‌های کمتر، هوای پاک‌تر و مزایای دیگر می‌شود.

مطالب پیشنهادی  مدیریت وظایف خود را حتی آسان تر می کند

یکی دیگر از مزایای ایجاد زیرساخت های انرژی محلی جدید این است که سایر شرکت های محلی یا توسعه دهندگان دفتر نیز می توانند از آن استفاده کنند.

دیگران از رویکرد ما به CFE اداری چه چیزی می توانند بیاموزند؟

همه شرکت‌ها مراکز داده را اداره نمی‌کنند، اما بیشتر سازمان‌ها دارای دفاتر هستند، بنابراین ما با گروه‌های مدافع و شرکای فکری کار می‌کنیم تا دسترسی به CFE را برای هر کسی آسان‌تر کنیم. ما یک مطالعه موردی در مورد قرارداد انرژی پاک سیلیکون ولی منتشر کردیم تا نشان دهیم که چگونه شرکت‌ها می‌توانند با ارائه‌دهندگان انرژی محلی روی CFE کار کنند. ما در حال همکاری با سازمان‌ها هستیم تا به شهرها کمک کنیم تا گزینه‌های CFE را درک کنند، و با سایر مشتریان، شرکت‌ها و سیاست‌گذاران برای طراحی تعرفه‌های سبز جدید کار می‌کنیم که امکان دسترسی مقرون به صرفه به CFE را برای مشتریان در هر اندازه فراهم می‌کند. ما همچنین با شرکای خود کار می کنیم تا فرآیند قرارداد CFE را ساده کنیم.

ما به جز CFE چه کار دیگری انجام می دهیم تا دفاتر بدون کربن کار کنیم؟

زیاد! CFE فقط بخشی از تصویر است. استراتژی‌های دیگر ما برای اداره دفاتر بدون کربن شامل تولید انرژی پاک در محل از طریق خورشیدی روی پشت‌بام، برق‌رسانی به سیستم‌های گرمایشی و آشپزخانه‌های ما، و تغییر مصرف انرژی به دوره‌های کم کربن در روز از طریق انرژی زمین گرمایی و اقدامات دیگر است. کربن زدایی دفاتر کار سختی است و ما برای رسیدن به آن به انواع راه حل ها و نوآوری ها نیاز داریم.

مطالب پیشنهادی  با هکرهایی آشنا شوید که شما را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور