چگونه یک ردیاب بهره وری کارمند عملکرد

را بهبود می بخشد

@ priya-rajPriya Raj

My نام Priya است. من یک توسعه دهنده بازی هستم که 3 سال تجربه دارم

با هر آنچه در حال حاضر در جهان جریان دارد ، روحیه در دفتر – خواه شما قادر به ملاقات حضوری یا عملا هستید – ممکن است کمی کم باشد. ممکن است در مورد آینده مشاغل یا کل شرکت عدم اطمینان وجود داشته باشد ، که می تواند بر روی بهره وری کارکنان تأثیر بگذارد.

اگر مدیر یا صاحب مشاغل هستید ، ممکن است در تلاش باشید که در شرایط فعلی بهره وری را بالا نگه دارید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین روش ها برای تولید کارمندان خود در حال حاضر بیندازیم تا همه بتوانند برای منافع بیشتر با هم کار کنند.

1. چیزهای کوچک را عرق نکنید – آن را جشن بگیرید

اگرچه این موضوع به نظر می رسد کمی مانند مدیریت خرد باشد ، واقعیت این است که گاهی اوقات شما باید موفقیت های کارمندان را بزرگ یا کوچک جشن بگیرید. این مسئله در حال حاضر از اهمیت ویژه ای برخوردار است اگر به نظر نمی رسد که کارها بیش از حد مثمر ثمر باشد ، و احساس می کنید که کارمندان شما به طور مداوم به توجه بیشتری نیاز دارند.

به همین دلیل بهتر است برای نشان دادن قدردانی یا تشویق به کارمندان خود ، تا پایان کار صبر نکنید. به آنها بگویید که اکنون درباره آنها چه فکر می کنید. این کار آنها را ترغیب می کند تا کار را با همان میزان ذوق و شوق انجام دهند.

2. تا جایی که امکان دارد بازخورد دهید

یکی از بخشهای سخت صاحب مشاغل یا مدیر بودن این است که مجبور شوید هر از گاهی سخت روی کارمندان بیایید. با این حال ، اگر با کارمندان خود به طور منظم در ارتباط هستید و آنها احساس می کنند می توانند در عوض با شما صحبت کنند ، باید بتوانید تا آنجا که ممکن است بازخورد دهید تا آنها را در کار خود نگه دارید.

هرچه بازخورد بیشتری داشته باشید ، وضوح بیشتری در مورد پروژه فعلی آنها و نحوه کار آنها با آن احاطه شده است. این نیز یک روش عالی برای تشویق آنها است تا آنها با همان سطح بهره وری ادامه دهند. در طرف مقابل ، اگر صادقانه گفتند اگر آنها کار را به سرعت انجام نمی دهند ، نترسید. تا زمانی که می توانید در این زمینه دیپلماتیک باشید ، کارمندان شما باید پاسخ مثبت دهند.

3. سعی کنید یک ردیاب بهره وری کارمند را در نظر بگیرید

با توجه به وقایع اخیر ، ممکن است در مورد اداره مشاغل و مدیریت کارمندان خود کمی نازک باشید. شما ممکن است نگران کننده بودن خود را اضافه کرده باشید ، این بدان معناست که شما وقت کمتری برای گذراندن اطمینان از بازدهی کارمندان خود دارید.

اینجاست که ارزش دارد یک ردیاب بهره وری کارمند را امتحان کنید. به این ترتیب ، می توانید از نظر جسمی عقب نشینی کرده و به آنها اجازه دهید بدون احساس ریسک پذیری ، ادامه دهند. با این حال ، برای برآوردن پایان خود ، می توانید در بالای پیشرفت آنها بمانید ، تا عقب نمانند.

4. سرب با مثال

اگر شما یک رهبر طبیعی هستید ، می دانید که برای موفقیت در یک تجارت چقدر باید وقت و تلاش بگذارید. شما همچنین باید همان مقدار وقت و تلاش را برای کارمندان خود بگذارید ، تا آنها در نقش های خود موفق باشند.

هرچه بیشتر به عنوان مثال رهبری کنید ، بازده کارکنان شما نیز بیشتر خواهد بود. اگر آنچه را که تبلیغ می کنید انجام ندهید ، تمایل آنها به پیروی از الگو کمتر خواهد بود.

نگه داشتن کارمندان خود از طریق یک بیماری همه گیر ، کار کوچکی نیست. با این حال ، با داشتن منابع و استراتژی های مناسب ، می توانید آن را برای همه افراد درگیر کمی کنترل کنید.

5. بهره وری را به طور مداوم گزارش و اندازه گیری کنید

اگر می خواهید به طور کلی بهره وری کارمندان را بهبود ببخشید ، باید مطمئن شوید که می توانید مرتباً در مورد آن گزارش دهید. بسته به بزرگ بودن شرکت شما ، باید هر هفته ، هر دو هفته یا هر ماه از این وظیفه مراقبت کنید. اگر شرکت شما به اندازه کافی بزرگ باشد ، حتی می توانید گزارش های هفتگی تهیه کنید.

اگر اندازه گیری های عینی انجام دهید ، این اطمینان می دهد که شما با تجزیه و تحلیل دقیق بهره وری کارکنان مواجه هستید. همچنین مهم است که هر از چندگاهی با استفاده از نکاتی که در حال اجرا هستید ، مطمئن شوید که واقعاً به همان اندازه که برنامه ریزی کرده اید موثر هستند.

6. به تیم و فرد نگاه کنید

آیا جنگل درختان را نمی بینید؟ خوب ، برعکس نیز همین طور است. اگر زمان زیادی را در تیم می گذرانید ، نمی توانید زمانی را پیدا کنید که به فرد نگاه کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که آنقدر روی فرد متمرکز نیستید که اجازه دهید شکست گروهی در مسیر قرار گیرد.

اگر بیش از حد روی تیم تمرکز کنید ، دیگر نمی توانید نقاط ضعف و قوت ارائه شده توسط تیم را ببینید و نمی توانید بیشترین بهره را ببرید. از آنها برای اهداف بهره وری که در ذهن داشتید. بنابراین ، راه حل چیست؟ راهی برای سنجش بهره وری فردی و تیمی در نظر بگیرید و روزانه به آنها نزدیک شوید.

7. اهداف درستی داشته باشید

بزرگترین هدف شما از بهره وری کارمندان در حال حاضر چیست؟ اگر واقعاً فکر خوبی در مورد این ندارید ، در محاسبه بهره وری شرکت خود با مشکل روبرو خواهید شد. شما درگیر تلاش برای به کار بستن فرایند خاصی می شوید ، بدون اینکه نگاه خود را به هدف معطوف کنید.

هنگامی که بهره وری کارمندان را اندازه گرفتید و دانستید با چه کاری کار می کنید ، می توانید برای تیم خود اهداف تعیین کنید. یکی از این موارد می تواند کمک به آنها باشد تا بسته شدن روزمره خود را بهبود بخشند ، یا حتی کمک به آنها برای کاهش وقت تلف شده – هرچه این برای شما تعریف شود. مهم نیست که شما در اهدافی که تعیین کرده اید موفق می شوید یا شکست می خورید – مهم این است که آنها را داشته باشید تا تصویر بزرگتری از اینکه فرآیندهای شما کار می کنند یا خیر ، داشته باشید.

8. از سیستم مدیریت پروژه استفاده کنید

کارمندان شما در حال حاضر چقدر سازمان یافته هستند؟ اگر پاسخ به همان اندازه که ممکن است نباشد ، شاید زمان اجرای سیستم مدیریت پروژه فرا رسیده است. روش های زیادی وجود دارد که فناوری در محیط کار پیشرفت کرده است ، درست مثل نرم افزار بهره وری کارمندان که در بالا در مورد آنها صحبت کردیم.

راه دیگر از طریق سیستم مدیریت پروژه است. نرم افزاری از این دست می تواند به شما کمک کند تا حجم کارمندان را سازماندهی کرده و تحت نظر داشته باشید. شما می توانید ببینید که آنها چه کاری انجام می دهند ، چه زمانی این کار را انجام می دهند و در صورت لزوم وظایف را تخصیص داده یا دوباره تخصیص دهید. این یک روش عالی برای تفویض وظایف به درستی و مدیریت کارکنان خود بدون استرس است.