چگونه هوش مصنوعی پایداری کشاورزی را در هند بهبود می بخشد

برای هند، کشاورزی حیاتی است. تقریباً نیمی از جمعیت آن برای امرار معاش به کشاورزی وابسته هستند و این کشور دومین سطح زمین زراعی بزرگ جهان را دارد. به عنوان یک تولید کننده اصلی محصولاتی مانند برنج، گندم، پنبه، شکر و لبنیات، سیستم کشاورزی هند نه تنها برای خودش، بلکه برای سایر نقاط جهان نیز ضروری است.

با این حال، سیستم کشاورزی هند با چالش های جدی مواجه است. برای ادامه تغذیه 1.4 میلیارد نفر از مردم هند، تولید محصول کارآمدتر ضروری است. تغییرات اقلیمی سیستم‌های کشاورزی ما را مختل می‌کند و در عین حال، شیوه‌های کشاورزی ناپایدار تغییرات آب و هوایی را از طریق انتشار گازهای گلخانه‌ای قابل توجه، استفاده از آب و جنگل‌زدایی تشدید می‌کند. بدون تغییر، سیستم های غذایی و محیطی در سراسر جهان در معرض خطر هستند.

دو تیم در گوگل، AnthroKrishi و Google Partner Innovation، از هوش مصنوعی برای مقابله با این چالش استفاده می‌کنند که با اصول هوش مصنوعی گوگل هماهنگ است. هدف تیم ها پیشرفت پایداری کشاورزی است که از هند شروع می شود. این تیم در حال کار بر روی مجموعه کاملی از فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای سازماندهی و استفاده از داده‌های کشاورزی هند است که اساسی‌ترین آنها ایجاد یک درک یکپارچه از منظره است.

درک منظره از تصاویر ماهواره ای و یادگیری ماشینی برای ترسیم مرزهای بین مزارع، واحد اساسی کشاورزی و در ایجاد بینش معنادار ضروری است. با ایجاد بخش‌های مزرعه، این مدل می‌تواند سطح زمین‌های مزرعه، جنگل‌ها و مناطق جنگلی را تعیین کند و می‌تواند ساختارهای آبیاری مانند چاه‌های مزرعه و حوضچه‌های حفر شده را برای ساخت ابزارهایی برای آمادگی در برابر خشکسالی شناسایی کند.

مطالب پیشنهادی  انسان های پشت جستجو: ملاقات با کاترین
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور