چگونه Ad Grants به UNCF کمک می کند تا با دانشجویان و حامیان ارتباط برقرار کند

برنامه Google برای سازمان‌های غیرانتفاعی و محصولاتی مانند Ad Grants به هزاران سازمان غیرانتفاعی کمک می‌کند تا برای کار خود دیده شوند، پیام خود را در مقابل افراد مناسب دریافت کنند و با اهداکنندگان بالقوه ارتباط برقرار کنند. یکی از این سازمان ها UNCF (صندوق کالج سیاهپوست متحد)، سازمانی مستقر در ایالات متحده است که از آموزش و توسعه دانشجویان آفریقایی آمریکایی از طریق بورسیه ها و برنامه های دیگر حمایت می کند.

من شخصاً به اندازه کافی خوش شانس بودم که نه یک، بلکه دو بورسیه تحصیلی UNCF دریافت کردم که به من کمک کرد تا در کالج شرکت کنم و هزینه آن را پرداخت کنم، بنابراین من از نزدیک می دانم که چگونه بورسیه های UNCF می تواند به موفقیت دانشجویان سیاه پوست کمک کند. و سپاسگزارم که Google.org بیش از سه سال از تیم UNCF حمایت کرده است و به آنها کمک می کند تا بودجه جمع آوری کنند، فرصت های کمک مالی را به اطلاع عموم برسانند و جامعه بزرگتری از حامیان و دانشجویان را از طریق Ad Grants پرورش دهند.

از زمانی که UNCF شروع به استفاده از Ad Grants کرده است، 1.4 میلیون بازدیدکننده اضافی به وب سایت UNCF آورده اند – که ده ها هزار کلیک برای درخواست های بورسیه، اشتراک در خبرنامه، ثبت نام دانشجویان، کمک های مالی و موارد دیگر ایجاد کرده است. و در سال های اخیر، آنها بیش از 150000 دلار کمک مالی را مستقیماً از طریق Ad Grants جمع آوری کرده اند.

Google همچنین از UNCF به روش‌های دیگری پشتیبانی کرده است، از جمله میزبانی از دانشجویان UNCF در مقر Google برای غنی‌سازی علمی حضوری و همکاری با UNCF در طرح خط لوله HBCU STEM.

بسیاری از کارمندان Google نیز با UNCF داوطلب می‌شوند تا به دانشجویان آینده کمک کنند تا درباره فرصت‌ها و اینکه حرفه‌ای در Google چگونه می‌تواند باشد، از جمله به اشتراک گذاشتن مسیرهای شخصی خود برای فناوری اطلاعات کسب کنند. برای مثال، من گروهی را برای فارغ‌التحصیلان سابق HBCU در Google رهبری می‌کنم و به سازماندهی فرصت‌هایی کمک می‌کنم تا آن را به نسل بعدی متخصصان جوان و سیاه پوست بپردازم. تجربه مربیگری من از طریق UNCF به من کمک کرد تا برای حرفه خود به عنوان یک جوان حرفه ای آماده شوم و می خواهم به این دانش آموزان کمک کنم که همین احساس را داشته باشند.

پشتیبانی Google از UNCF تنها یکی از راه‌هایی است که ما با گروه‌ها و مؤسسات اجتماعی برای کمک به اتصال جامعه سیاه‌پوستان به فرصت‌های آموزش عالی همکاری می‌کنیم. از Last Mile Education Fund و همکاری با بنیاد NBA برای حمایت از HBCU تا تعهد مداوم ما برای افزایش نمایندگی Black+ در زمینه‌های STEM، Google و Google.org متعهد هستند که به کم کردن شکاف‌ها برای دانش‌آموزان سیاه‌پوست در مسیریابی سیستم آموزشی کمک کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور