Stadia در حال بازپرداخت است – چگونه می توانید پول خود را دریافت کنید

Stadia در ژانویه امسال تعطیل می شود و با آن، سرویس بازی ابری تقریباً هر خریدی را که انجام داده اید بازپرداخت می کند. در اینجا نحوه اطمینان از دریافت بازپرداخت Stadia و مشاهده مقدار ارسال شده است.

Stadia چه زمانی تعطیل می شود؟

با پایان یافتن سرویس در 18 ژانویه 2023، مردم شروع به نگرانی کرده اند – و به درستی اینطور است. پس از فرا رسیدن آن تاریخ، Stadia دیگر به شما اجازه بازی در وب‌سایت را نمی‌دهد و سخت‌افزار Stadia شما را احتمالاً بسیار غیرقابل استفاده می‌کند.

تا آن زمان، می‌توانید هر آنچه را که می‌خواهید در این سرویس بازی کنید، و سرورها تا سال آینده آن روز زنده هستند.

کدام اقلام واجد شرایط بازپرداخت هستند؟

خبر خوب در اینجا این است که Stadia در واقع حرکت مناسبی را انجام داد و اعلام کرد که تمام خریدهای بازی و سخت افزار تا زمانی که به صورت آنلاین خریداری شده باشد، بازپرداخت خواهند شد. چه چیزی در آن گنجانده شده است؟ در اینجا لیست فعلی بازپرداخت های واجد شرایط است:

  • خرید بازی
  • خریدهای افزودنی بازی
  • خرید Stadia Controller
  • خرید نسخه موسس
  • خرید نسخه پریمیر
  • خرید بسته تلویزیونی با Google TV بازی و تماشا کنید

اگر تا به حال برای هر یک از موارد فوق از طریق ویترین فروشگاه آنلاین Stadia، چه دیجیتال یا فیزیکی، تراکنش انجام داده باشید، Stadia برای آن خرید به شما بازپرداخت خواهد کرد. خریدهایی که به صورت Best Buy یا حضوری انجام می‌شوند، بازپرداخت نمی‌شوند، فقط آنچه که به حساب آنلاین شما مرتبط است و از طریق وب‌سایت Stadia خریداری شده است.

بسته به میزان سرمایه گذاری شما در Stadia، می توانید صدها دلار پول بازپرداخت شده را مشاهده کنید.

چگونه می توانم بازپرداخت Stadia خود را دریافت کنم؟

بسته به اینکه چقدر می‌توانید از پلتفرم بازی‌های ابری برگردید، احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه و چه زمانی این پول به دست می‌آید. در حال حاضر، Stadia جزئیاتی در مورد این بخش از روند منتشر نکرده است.

گوگل اعلام کرد که «هدف این است که اکثر بازپرداخت‌ها به پرداخت اولیه بازگردند»، اگرچه هیچ چیز نهایی نیست.

یکی از مواردی که پیشنهاد می کنیم این است که به پروفایل Stadia خود بروید و مطمئن شوید که روش پرداخت فعال شما به روز است. اگر قرار است بازپرداخت‌ها به کارت موجود در پرونده انجام شود – باید مطمئن شوید که پول شما به بانک منحل شده‌ای که در سال 2019 استفاده کرده‌اید ارسال نمی‌شود. حتی اگر مبلغی را با کارت هدیه پرداخت کرده باشید، Stadia به شما بازپرداخت می‌کند. خرید هدیه

آیا از Stadia Pro بازپرداخت می‌کنم؟

تنها چیزی که Stadia بازپرداخت نمی کند، پولی است که شما برای اشتراک حرفه ای خرج می کنید. این شرکت اعلام کرد که اشتراک‌های ماهانه برای بازپرداخت واجد شرایط نیستند، اگرچه اشتراک‌های فعال تا ژانویه سال آینده بدون هزینه باقی خواهند ماند.

از کجا بفهمم چقدر می گیرم؟

فهمیدن اینکه چقدر در بازپرداخت دریافت خواهید کرد بسیار آسان است. شما باید با حسابی که برای انجام این خریدها استفاده کرده اید، از دو وب سایت Google بازدید کنید. در اینجا به این صورت است:

  1. در هر مرورگری به https://store.google.com/orderhistory بروید؛
  2. خریدهای مربوط به Stadia مانند کنترلرها را محاسبه کنید.
  3. به https://stadia.google.com/settings/payments بروید؛
  4. خریدهای آنلاین غیر حرفه ای انجام شده را اضافه کنید.

مجموع شما هر چه باشد، تخمین خوبی برای اینکه چقدر از Stadia برگشته اید، خواهد بود. باز هم، این یک حرکت سخاوتمندانه از سوی شرکت است و هرگونه بازپرداخت احساس تلخی برای آن خواهد داشت.

این شرکت به محض اینکه اطلاعات در دسترس قرار گرفت، به همه ایمیل می‌زند، بنابراین مراقب پیامی از طرف Google باشید.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: