بهترین زمان‌ها برای سفر و خرید در تعطیلات، طبق داده‌های Maps

تعطیلات یک بار دیگر در راه است. در حالی که ما عاشق چروک شدن کاغذ بسته بندی و بوی شیرینی زنجفیلی تازه پخته شده ایم، صف های طولانی فصل تعطیلات و ترافیک بی پایان برای تبدیل هر کسی به اسکروج کافی است. برای کمک به شما در این فصل تعطیلات مانند یک حرفه‌ای، پیش‌بینی‌های ترافیکی نقشه‌های Google، زمان‌های پرطرفدار و روند فعالیت‌ها را جمع‌آوری کرده‌ایم تا شما را به آسانی از خانه بیرون بیاوریم و راه شادی خود را طی کنید.

بهترین زمان برای سفر روز شکرگزاری

چه زود به جاده بروید و چه در روز شکرگزاری می‌روید، می‌توانید با انتخاب زمان مناسب برای ترک، از کاهش سرعت احتمالی پیشی بگیرید. ما نگاهی به الگوهای ترافیکی روز شکرگزاری سال گذشته در بیش از 20 شهر بزرگ ایالات متحده انداختیم تا به شما در برنامه ریزی سفر و ترک ترافیک سرد بوقلمون کمک کنیم.

🚘 چه زمانی باید به جاده برود. بهترین زمان برای رفتن به جاده قبل از روز شکرگزاری معمولاً دوشنبه ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی است. سعی کنید از رانندگی در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه حوالی ساعت 4 و 5 بعدازظهر خودداری کنید، زیرا معمولاً زمانی است که ترافیک روز شکرگزاری به اوج خود می رسد.

🦃 سفرهای روز ترکیه. آیا قصد دارید در روز شکرگزاری یورتمه بوقلمون خود را درست کنید؟ سعی کنید قبل از ظهر یا بعد از ساعت 5 بعدازظهر به جاده بروید.

💳 خرید جمعه سیاه. اگر توانستید از کمای غذایی روز شکرگزاری خود بیرون بیایید و خرید کنید تا زمانی که زمین را رها کنید، گیر افتادن در ترافیک معنایی ندارد! در جمعه سیاه، معمولاً شاهد افزایش ترافیک در حوالی ظهر و اوج گرفتن ترافیک در اکثر نقاط در سراسر ایالات متحده در حوالی ساعت 4 بعدازظهر هستیم، در ساعت‌های 7 صبح، 10 صبح و بین 7 تا 8 بعد از ظهر، خودروهای کمتری در جاده‌ها خواهید دید.

💋 خانه برای آخر هفته برای اطمینان از اینکه سفر شما به خانه پس از پایان جشن‌ها تماماً آب‌میوه است، سعی کنید در ساعت 4 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه از جاده‌ها دوری کنید. به طور معمول بهترین زمان برای ترک 6 صبح یا 8 بعد از ظهر به وقت محلی است.

بهترین زمان برای سفر، خرید و انجام امور

شلوغی تعطیلات شوخی برفی است. ما اطلاعات Popular Times را بررسی کردیم تا بهترین و بدترین زمان‌ها را برای بازدید از مکان‌هایی که در طول تعطیلات به آن‌ها بیشتر نیاز دارید، تعیین کنیم.

فرودگاه ها. بوقلمون ها تنها کسانی نیستند که می خواهند از اینجا پرواز کنند! فرودگاه‌های ایالات متحده معمولاً شنبه‌ها در ظهر شلوغ‌ترین فرودگاه‌ها هستند، بنابراین اگر در آن زمان سفر می‌کنید، در زمان اضافی بسازید. فرودگاه ها در روزهای چهارشنبه حدود ساعت 8 شب حداقل شلوغ هستند

🥠نانوایی ها. به دنبال یک خوراکی شیرین هستید؟ می توانید انتظار داشته باشید شنبه ساعت 10 صبح در صف نانوایی بایستید.، اما اگر دوشنبه ساعت 3 بعدازظهر به آنجا بروید، بهترین شانس را برای جلوگیری از شلوغی خواهید داشت..

🥠«فروشگاه های مواد غذایی. در یک ماموریت برای به دست آوردن همه چیز مورد نیاز برای میزبانی با بیشترین امتیاز؟ خواربارفروشی‌ها در سراسر ایالات متحده معمولاً یکشنبه ساعت 1 بعد از ظهر شلوغ‌ترین و کمترین شلوغی را در روز سه‌شنبه ساعت 9 صبح دارند.

💌 دفاتر پست. همه ما نمی توانیم هدایای خود را با سورتمه تحویل دهیم، اما شما می توانید سفر خود را به اداره پست قطع کنید. روز جمعه حوالی ظهر برای شکست دادن جمعیت از آن بازدید کنید و مطمئن شوید که از عجله معمول سه‌شنبه ساعت 3 بعدازظهر اجتناب می‌کنید.

مرکز خرید ðŸ›ï¸. برای زمانی که شما هدیه درخواست می شود. از یک مرکز خرید یا مرکز خرید محلی حوالی دوشنبه ساعت 3 بعدازظهر بازدید کنید و سریعتر از آنچه که می توانید بگویید کریس کرینگل وارد و خارج می شوید، اما شنبه ساعت 1 بعد از ظهر از آنجا بازدید کنید و مطمئناً متأسفید.

محبوب ترین فعالیت های تعطیلات

از مزارع درخت کریسمس و بازارهای تعطیلات گرفته تا پیست های اسکیت روی یخ، نگاهی به مقایسه فعالیت های تعطیلات محبوب در هر ایالت انداختیم. برای برخی از روندهای فعالیت درختی غواصی کنید!

سفارش کردن! بر اساس داده‌های Google Maps، محبوب‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ای که مردم در روز شکرگزاری به آن‌ها می‌روند، مک‌دونالدز، استارباکس و دانکین هستند. تنسی تنها ایالتی است که به یکی از این سه مورد علاقه ندارد، به جای آن فروشگاه محلی Cracker Barrel (Old) را انتخاب کرده است!