پیشرفت برای جوامع لاتین در سراسر ایالات متحده

نسخه اسپانیایی را در زیر ببینید

من در آرژانتین بزرگ شدم و 20 سال پیش به این کشور آمدم. مانند بسیاری از هموطنان لاتین تبار، به دنبال فرصت‌های بهتری می‌گشتم «در تعقیب رویای آمریکایی‌ام» در حالی که فرهنگ، زبان و هویت خود را حفظ کرده و به اشتراک می‌گذارم. به همین دلیل است که زبان اول دخترم اسپانیایی بود و چرا من هنوز هم مات می‌نوشم و هر زمان که می‌توانم از نمک امپاناداس لذت می‌برم. من فکر می‌کنم ماه میراث اسپانیایی به این معناست: احترام به فرهنگمان، جشن گرفتن مشارکت‌هایمان و فکر کردن به آینده‌مان.

در این ماه میراث اسپانیایی، من مفتخرم به اشتراک بگذارم که گوگل در سال گذشته سخت کار کرده است تا مسیرهای جدیدی را برای نسل های آینده لاتین تبارها باز کند. در سال 2021، ما تعهدی 15 میلیون دلاری به سهام اقتصادی لاتین تبارها دادیم. امروز، ما در حال ارائه به روز رسانی در مورد کار خود هستیم.

در اوایل تابستان امسال، ما 50 دریافت‌کننده اولیه صندوق موسسان لاتین استارت‌آپ‌های لاتین را در کنفرانس ملی UNIDOSUS اعلام کردیم. هر یک از گیرندگان 100,000 دلار به عنوان بودجه غیر کاهش دهنده و 100,000 دلار اعتبار Google Cloud برای کمک به رشد استارتاپ خود دریافت کردند. بنیان‌گذاران اکنون دست در دست هم با کارمندان Google کار می‌کنند، از کارشناسان فنی و تجاری راهنمایی عمیقی دریافت می‌کنند، و با بنیان‌گذاران دیگر جامعه ایجاد می‌کنند.

در طول دو سال گذشته، از طریق اعطا کنندگان Google.org مانند فدراسیون اسپانیایی و شرکای Grow with Google مانند انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی (HACU)، مهارت های دیجیتالی را برای بیش از 35000 لاتین تبار در سراسر ایالات متحده و پورتوریکو فراهم کرده ایم. برای تعداد روزافزون مشاغلی که به آنها نیاز دارند. طبق اعلام فدراسیون اسپانیایی، افرادی که آموزش مهارت های دیجیتال را از طریق برنامه های خود دریافت کرده اند، شاهد افزایش حقوق متوسط ​​13000 دلاری هستند که تغییر واقعی و معنادار است. به عنوان بخشی از تعهد و مشارکت مداوم ما با اتاق بازرگانی اسپانیایی ایالات متحده، ما میزبان اجلاس Grow with Google لاتین تجاری هستیم که از کنفرانس ملی آنها در فونیکس برگزار می شود، که در YouTube نیز پخش مستقیم خواهد شد.

ما به پیشرفت خود و تأثیر تعهدات خود در ادامه اجرای آنها در برابر آنها افتخار می کنیم. ما عمیقا متعهد به ادامه این کار، مشارکت، سرمایه گذاری و احترام به جامعه لاتین تبار در طول این ماه میراث اسپانیایی و در تمام طول سال هستیم. در ادامه با ما همراه باشید.

Adelante: پیشرفت برای جوامع لاتین در ایالات متحده

من در آرژانتین بزرگ شدم و 20 سال پیش به این کشور آمدم. مانند بسیاری دیگر از لاتین تبارها، من به دنبال فرصت های بهتری بودم – در تعقیب رویای آمریکایی خود – در حالی که فرهنگ، زبان و هویت خود را حفظ کرده و به اشتراک می گذاشتم. به همین دلیل است که زبان مادری دخترم اسپانیایی بود و من هنوز هم مات می‌نوشم و هر وقت بتوانم از empanadas salteñas لذت می‌برم. من فکر می‌کنم ماه میراث هیسپانیک به این معناست: ادای احترام به فرهنگمان، جشن گرفتن مشارکت‌هایمان، و فکر کردن به آینده‌مان.

در این ماه میراث اسپانیایی، من مفتخرم به اشتراک بگذارم که Google در سال گذشته سخت کار کرده است تا مسیرهای جدیدی را برای نسل های آینده لاتین تبارها باز کند. در سال 2021، ما تعهدی 15 میلیون دلاری به سهام اقتصادی لاتین تبارها دادیم. امروز، ما در حال ارائه به روز رسانی در مورد کار خود هستیم.

در اوایل تابستان امسال، ما 50 دریافت‌کننده اولیه صندوق موسسان لاتین Google برای استارت‌آپ‌ها را در کنفرانس ملی UNIDOSUS اعلام کردیم. هر یک از دریافت کنندگان 100,000 دلار به عنوان بودجه غیر کاهش دهنده و 100,000 دلار اعتبار Google Cloud برای حمایت از رشد استارت آپ خود دریافت کردند. بنیان‌گذاران اکنون دست به دست هم با کارمندان Google کار می‌کنند و از کارشناسان فنی و تجاری راهنمایی عمیق می‌گیرند و با سایر بنیان‌گذاران جامعه‌سازی می‌کنند.

طی دو سال گذشته، از طریق اعطا کنندگان Google.org مانند فدراسیون اسپانیایی و شرکای Grow with Google مانند انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی (HACU)، ما مهارت های دیجیتالی را به بیش از 35000 لاتین تبار در ایالات متحده و پورتوریکو ارائه کرده ایم. طبق گفته فدراسیون اسپانیایی، افرادی که از طریق برنامه های آن آموزش دیجیتالی دریافت کرده اند، افزایش حقوق 13000 دلاری را تجربه می کنند. که یک تغییر واقعی و قابل توجه است. به عنوان بخشی از تعهد و مشارکت مداوم ما با اتاق بازرگانی اسپانیایی ایالات متحده، ما میزبان اجلاس Grow with Google لاتین تجاری هستیم که به صورت زنده از کنفرانس ملی آنها در فونیکس برگزار می شود، که ©n نیز به صورت زنده در YouTube پخش می شود.

ما به پیشرفت خود و تأثیر تعهدات خود در ادامه اجرای آنها افتخار می کنیم. ما عمیقا متعهد به ادامه این کار، ایجاد انگیزه، سرمایه گذاری و احترام به جامعه لاتین تبار در طول این ماه میراث اسپانیایی و در طول سال هستیم. در ادامه با ما همراه باشید.