مدل ULED Hisense Google TV 2022 به قیمت 450 دلار تخفیف دارد

همه بهترین تخفیف‌های امروز با پایین‌ترین قیمت جدید در جدیدترین تلویزیون Google ULED 4K 65 اینچی 2022 Hisense در 450 دلار تخفیف. این در کنار بهترین قیمت‌های جدیدترین کوادکوپتر Mavic 3 DJI و دوربین هوشمند داخلی Essential Arlo است. 80 دلار. در جدیدترین 9to5Toys Lunch Break، تمام این موارد و موارد دیگر را به سرعت پرش کنید.

جدیدترین تلویزیون گوگل ULED 4K 65 اینچی 2022 Hisense به 750 دلار سقوط کرد.

آمازون اکنون تلویزیون گوگل 65 اینچی ULED 4K 2022 Hisense را برای 750 دلار. به طور معمول با قیمت 1200 دلار، پیشنهاد امروز به پایین ترین سطح تاریخ خود می رسد و در عین حال یکی از اولین شانس ها را ارائه می دهد. همچنین در این فرآیند 450 دلار پس انداز خواهید داشت. جدیدترین مجموعه تلویزیون‌های U7H 2022 Hisense حول یک پنل 4K ULED متمرکز شده است که آرایه کامل کم نور را با حداکثر روشنایی تا 1000 نیت در 120 منطقه مختلف ارائه می‌کند.

صفحه نمایش 65 اینچی نیز توسط Dolby Vision پشتیبانی می‌شود و بسیاری از پشتوانه‌های مشابه به لطف گواهینامه Dolby Atmos به سیستم صوتی منتقل می‌شوند. سپس در جنبه هوشمند همه چیز، هایسنس از ارتقای سینمای خانگی خود با پشتیبانی از Google TV پشتیبانی می کند تا بسته را در کنار چهار درگاه HDMI تکمیل کند. همچنین می‌توانید در پوشش راه‌اندازی ما ایده بهتری در مورد آنچه که باید انتظار داشته باشید به دست آورید.

450 دلار یا بیشتر در آخرین کوادکوپتر Mavic 3 DJI صرفه جویی کنید

ویترین رسمی eBay DJI اکنون اولین فرصت را برای صرفه جویی در خرید کوادکوپتر Mavic 3 بازسازی شده داخلی ارائه می دهد. انداختن پهپاد به پایین 1749 دلار، این یک پایین ترین قیمت جدید در تاریخ است و 450 دلار از برچسب قیمت اصلی کاهش می یابد. برای مقایسه، آخرین بار شاهد عرضه یک مدل جدید با قیمت 2049 دلار بودیم که پیشنهاد امروز یکی از اولین شانس‌های پس انداز را از زمان عرضه در پاییز گذشته نشان می‌دهد. DJI Mavic 3 Fly More Combo نیز در فروش است و اکنون در پایین ترین سطح خود قرار دارد. 2,349 دلار پس از اعمال 650 دلار پس انداز.

توانمندترین پهپاد مصرفی DJI تاکنون به عنوان Mavic 3 جدید پس از عرضه در اواخر سال گذشته وارد بازار شده است. بسته 13 گرمی دارای یک دوربین جدید CMOS Hasselblad با قابلیت فیلمبرداری 5.1K است و اولین هواپیمای بدون سرنشین در استابل این برند را نشان می دهد که فیدهای زنده 1080p را به کنترل کننده موجود منتقل می کند. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به زمان پرواز 46 دقیقه ای به ازای هر باتری و بهبود اجتناب از اشیا اشاره کرد. شامل 2 سال گارانتی کامل در بررسی عملی ما در اینجا شیرجه بزنید DroneDJ.

20٪ در دوربین هوشمند داخلی Arlo’s Essential صرفه جویی کنید

آمازون دوربین داخلی Arlo Essential را برای 79 دلار. به طور معمول با قیمت 100 دلار، پیشنهاد امروز با بیش از 20 درصد تخفیف، دومین قیمت برتر تا به امروز است. این قیمت 0.50 دلار از ذکر قبلی ما بیشتر است و با بهترین قیمت تا به امروز کمتر از سنت است.

Arlo Essential با تجهیز تنظیمات Alexa یا Google Assistant با دوربین امنیتی خانه هوشمند مستقل، با طراحی داخلی دقیقاً با Wi-Fi خانه شما جفت می شود. این دوربین دارای سنسور 1080p و میدان دید 130 درجه است و حتی به لطف یک سپر خودکار داخلی که لنز دوربین را در زمانی که در خانه هستید برای آرامش بیشتر، موضع متمرکزتری بر حفظ حریم خصوصی دارد. سپس ویژگی‌های دیگری مانند پشتیبانی از الکسا و دستیار گوگل، دید در شب، هشدارهای حرکتی و مکالمه دو طرفه این بسته را کامل می‌کنند. بررسی عملی ما به نحوه نمایش دوربین در اکوسیستم Assistant نگاهی می‌اندازد.

بهترین معاملات معاملاتی

9to5Google همچنین هر ماه بهترین معاملات خرید و فروش گوشی های اندرویدی و موارد دیگر را بررسی می کند. وقتی تصمیم گرفتید زمان ارتقای دستگاهتان فرا رسیده است، حتماً بهترین معاملات این ماه را بررسی کنید، یا اگر می‌خواهید دستگاه‌های دست دوم خود را با پول نقد و پشتیبانی بفروشید، مستقیماً به شریک تجاری ما مراجعه کنید. 9to5Google در طول مسیر!

مشترک شدن در 9to5 Toys کانال یوتیوب برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر!

بررسی: WD_BLACK SN850X سریع‌ترین SSD تا کنون با سرعت 7300 مگابایت بر ثانیه است. [Video]

Drop + Lord of the Rings صفحه کلیدهای مکانیکی Elvish و Dwarvish را به فورج خود بیاورید

بررسی HyperX Cloud Stinger 2: این هدست جدید گیمینگ مقرون به صرفه یک موفقیت فوری است [Video]

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: