نکات برجسته از همکاری ما با ناشران خبری در آسیا و اقیانوسیه در سال جاری

در ماه سپتامبر، ما نزدیک به 2000 روزنامه‌نگار و سیاست‌گذار را در پنجمین اجلاس سالانه رسانه‌های معتمد گرد هم آوردیم تا بهترین شیوه‌های مربوط به بررسی واقعیت، راستی‌آزمایی و سواد رسانه‌ای و همچنین آخرین تحقیقات در مورد اطلاعات نادرست در منطقه آسیا و اقیانوسیه را به اشتراک بگذاریم.

حمایت از نوآوری از طریق محصولات و برنامه ها.

ما می‌خواهیم روزنامه‌نگاران را برای دستیابی به پتانسیل کامل خود توانمند کنیم و در تلاش هستیم تا آنها را به آموزش و فناوری مورد نیاز برای انجام این کار مجهز کنیم.

برای مثال، بیش از 350 نشریه خبری در آسیا و اقیانوسیه از زمان راه‌اندازی آن در سال 2020 به Google News Showcase پیوسته‌اند. در ماه اوت، Google News Showcase را با هفت ناشر خبری که بیش از 20 نشریه در نیوزلند را نمایندگی می‌کنند راه‌اندازی کردیم.

ما همچنین از پروژه هایی که برای ایجاد یک اکوسیستم خبری پایدارتر و متنوع تر کار می کنند، حمایت کردیم. هفته گذشته، ما اعلام کردیم که 19 گیرنده از 10 کشور در آسیا و اقیانوسیه برای ایده‌های خود که راه‌حل‌های خلاقانه برای مقابله با چالش‌های رایج ناشران را به نمایش می‌گذارند، بودجه دریافت خواهند کرد. .

ایجاد یک جامعه خبری متنوع

اخیراً، ما دریافت‌کنندگان صندوق سهام جهانی اخبار، تلاش جهانی خود را برای شناسایی، حمایت و ارتباط با سازمان‌های خبری که عمدتاً به جوامع کم‌نماینده خدمات ارائه می‌دهند، برای ایجاد صنعت خبری فراگیرتر از جمله برای بسیاری در آسیا و اقیانوسیه به اشتراک گذاشتیم.

به صورت محلی، ما با Media Diversity استرالیا همکاری کردیم تا گزارشی را در مورد تحلیل وضعیت تنوع در صنعت اخبار پخش محلی منتشر کنیم.

مطالب پیشنهادی  هنرمندان بومی آمریکا را در Chrome و ChromeOS جشن بگیرید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور