Heroku برای ChatOps: نحوه شروع و نظارت بر استقرار از Slack

در دو مقاله آخر خود، نحوه پیکربندی CI/CD برای Heroku با استفاده از خطوط لوله Heroku را بررسی کردیم. هنگام مشاهده خط لوله در داشبورد Heroku، می توانید به راحتی یک استقرار را شروع کنید یا کد خود را با کلیک یک دکمه از یک محیط به محیط دیگر ارتقا دهید. از داشبورد، می توانید استقرار را کنترل کرده و پیشرفت آن را مشاهده کنید.

همه اینها واقعاً خوب کار می کند، با فرض اینکه Heroku را در مرورگر خود باز کنید. اما، اگر بخواهید همه این کارها را از Slack انجام دهید چه؟

مهندسان نرم افزار از برنامه های زیادی در محل کار استفاده می کنند. در طول روز، ما دائماً بین جلسات Zoom، وظایف Jira، مکالمات Slack، GitHub، ایمیل، تقویم و IDE خود می چرخیم. این تغییر زمینه می تواند خسته کننده باشد و همچنین منجر به درهم ریختگی بصری زیادی در مانیتورهای ما شود.

گاهی اوقات، زندگی در Slack خوب است و به همین دلیل است که بسیاری از ابزارها ادغام Slack را ارائه می دهند. با این ادغام‌های Slack، می‌توانید فرآیندهای مختلف را نظارت کنید و حتی از دستورات میانبر برای راه‌اندازی اقدامات استفاده کنید.

Heroku ChatOps، ادغام Heroku Slack، به شما این امکان را می دهد که استقرارها را مستقیماً از Slack شروع و نظارت کنید. در این مقاله، برخی از دستورات Slack را بررسی خواهیم کرد.

شروع شدن

اگر می خواهید این آموزش را دنبال کنید، به یک حساب Heroku و یک حساب GitHub نیاز دارید. شما می توانید یک …

Source link