در اینجا آینده آینده پرداخت و رمزنگاری به رهبری DeFi به نظر می رسد

-0day profile =” + “++++++++++++++++++++++++++++++++++> “6.9604316546763”> عکس پروفایل نویسنده

@ rus > TrustSwap یک لایه بنیادی در DeFi است ،
معاملات امن و قابل تنظیم را امکان پذیر می کند
برای اکوسیستم رمزنگاری جهانی.

در سال 2015 ، راه اندازی Ethereum نوید یک روز کاملاً جدید در دنیای ارزهای رمزپایه را می دهد. دلیل این امر این نبود که مردم معتقد بودند این بیت کوین را به عنوان ارز رمزپایه غالب جا به جا می کند. به دلیل پیشرفت های عمده بود که بلاک چین Ethereum به این صنعت وارد کرد.

مهمترین این تغییرات ، معرفی قراردادهای هوشمندی بود که می توانند در بلاکچین اجرا شوند. همین امر Ethereum را به بستری با امکانات بی نهایت توسعه تبدیل کرد. اما تا به امروز ، بیشتر توسعه دهندگان سعی کرده اند از آن به عنوان صفحه پرتاب برای ایجاد پروژه های مهتاب استفاده کنند – که اغلب نتایج متفاوتی دارند.

اما ما در TrustSwap ماموریت دیگری داریم. ما در حال ساخت یک پلت فرم DeFi هستیم که برای فعال کردن انواع اساسی ترین و ضروری ترین معاملات رمزنگاری موجود وجود دارد.

ما می خواهیم استفاده از ارزهای رمزپایه را برای دارندگان رمزنگاری ، مشاغل و سازندگان ساده کنیم. ما بر این باوریم که این کار برای ارزهای رمزپایه ضروری است تا سرانجام پتانسیل خود را به عنوان ابزار مالی آینده برآورده کنند.

منشأ TrustSwap

ایده ای که به TrustSwap تبدیل می شود ، ریشه در فعالیت رمزنگاری قبلی دارد. این اتفاق زمانی افتاد که بنیانگذار و مدیرعامل ما جف کردیکیس پیدا شد که در حال کار روی پروژه ای است که توجه یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر را به خود جلب کرده است. این شرکت با خرید برخی از نشانه های پروژه با مبلغ 50،000 دلار می خواست در شرکت رمزنگاری سرمایه گذاری کند.

اعضای پروژه اصرار داشتند که خرید در مقادیر کم و اندازه گیری شده انجام شود – به طوری که سرمایه گذار نتواند با فروش یک باره منابع جدید خود به پروژه آسیب برساند. اما هنگامی که آنها به دنبال یک سیستم عامل رمزنگاری بودند که بتواند چنین معامله ای را مدیریت کند ، نمی توانستند یکی از آنها را پیدا کنند.

به گفته کردیکیس ، “من فکر کردم که باید چیزی از قبل ایجاد شده باشد که این سرویس را در یک قرارداد هوشمند پیاده سازی کند … وجود نداشت. در واقع ، وجود داشت هیچ چیز اجازه پرداخت های مبتنی بر زمان را نمی دهد. بدون سپردن بی اعتماد برای موسسات ، هیچ قفل بدون اعتماد به نفس تیم ، بدون پرداخت خودکار کارمندان … هیچ چیز. ”

در عوض ، شرکت رمزنگاری چاره ای جز مشارکت در خدمات وکالت برای ایفای نقش یک واسطه معتمد که می تواند شرایط معامله را اجرا کند ، نداشت. ماه ها و هزاران دلار کارمزد بعد ، Kirdeikis تصمیم گرفت که اطمینان حاصل کند که کسی مجبور نیست دوباره به چنین فرآیند معاملات گران و ناکارآمد رضایت دهد. و TrustSwap راه حل او بود.

TrustSwap چه کاری انجام می دهد

یکی از خدمات شاخص TrustSwap با توجه به منشأ خود ، TS SmartSwap called نام دارد. این یک سیستم محافظ هوشمند مجهز به قرارداد است که برای تسهیل مبادله دارایی های OTC با حجم بالا بین طرفین ساخته شده است. این راه حل همان مشکلی است که منجر به تاسیس TrustSwap شد.

با استفاده از این سرویس ، هر یک از VC هایی که میلیون ها دلار در روز به پروژه های رمزنگاری می کنند ، می توانند این کار را بدون هیچ واسطه گران شخص ثالث انجام دهند. تنها آنچه لازم است این است که هر دو طرف در مورد شرایط مبادله به توافق برسند و SmartSwap those این شرایط را بدون مداخله بیشتر برای کسری از هزینه یک شرکت حقوقی اجرا می کند.

اگر همه آنچه TrustSwap می توانست انجام دهد ، یک جهش کوانتومی به جلو برای دنیای رمزنگاری محسوب می شود. اما TrustSwap می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. خیلی بیشتر.

دومین سرویس اصلی ارائه شده از بستر TrustSwap TS SmartLock نامیده می شود. این یک سیستم انتقال دارایی است که پرداختها را براساس یک زمانبندی یا یک برنامه مبتنی بر رویداد امکان پذیر می کند.

این می تواند معاملات یک به یک و یک به یک را در خود جای دهد ، و آن را به یک راه حل انعطاف پذیر و کارآمد برای انواع موارد استفاده تبدیل کند. به عنوان مثال ، این می تواند به عنوان یک سیستم حقوق و دستمزد برای مشاغل مایل به پرداخت پول به کارمندان با ارزهای رمزپایه باشد.

همچنین می تواند به مشاغل اجازه دهد تا با استفاده از معیارهای مبتنی بر عملکرد که با رسیدن به نقاط عطف مشخصی بودجه را آزاد می کنند ، به پیمانکاران پرداخت کنند. به طور خلاصه ، در هر زمان که نیاز به پرداختهای مکرر یا مشروط داشته باشید – SmartLock ™ می تواند آن را به هر طریقی که لازم دارید ، محقق کند.

سومین سرویس اصلی TrustSwap – که ممکن است مهمترین سهم آن در اکوسیستم پرداخت ارز رمزنگاری شده باشد – TS نام دارد اشتراک هوشمند.

به ساده ترین عبارت ، معادل رمزنگاری شده یک سیستم اشتراک خدمات سنتی است. این کار برای ارائه دهندگان خدمات و محتوا ساده است که با استفاده از API داخلی آن ، خدمات اشتراک مکرر پرداخت شده با ارز رمزنگاری شده را به هر وب سایتی اضافه کنید.

این برنامه برای ایجاد آینده ای در نظر گرفته شده است که کاربران می توانند هزینه خدمات مورد علاقه خود را – مواردی مانند Netflix ، Spotify و تعداد بیشماری دیگر – با استفاده از ارز رمزپایه مورد نظر خود پرداخت کنند. این پتانسیل برای باز کردن یک بازار چند میلیارد دلاری برای پرداخت های رمزنگاری – ایجاد اخلال در وضعیت موجود در پردازش پرداخت دیجیتال است.

اما TrustSwap ریشه های خود را نیز فراموش نکرده است. این سرویس همچنین دارای چندین سرویس با هدف راه اندازی رمزنگاری و سایر مشاغل اولیه است. از طریق خدمات TS SmartLaunch platform پلت فرم ، پروژه های رمزنگاری نوپا می توانند به انواع ویژگی های مفید از جمله مدیریت خودکار پیش فروش ، قفل رمزها ، قفل نقدینگی و پشتیبانی اولیه بازاریابی دسترسی پیدا کنند.

همچنین ، به زودی ، سرویس TS SmartWrap allow به کاربران امکان می دهد دارایی های غیر Ethereum را بپیچند تا بتوانند از آنها در بلاک چین Ethereum استفاده کنند. این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا دارایی های رمزپایه چند زنجیره ای و حتی محصولات مالی سنتی را در یک پلت فرم سازگار و واحد ادغام کنند. امکانات بی پایان است.

و TrustSwap همه این خدمات مفید را بیهوده توسعه نمی دهد. این به نفع کاربران و مشاغل است. در حال حاضر ، سه پروژه رمزنگاری از TrustSwap’s Launchpad برای مدیریت پیشنهادات قابل اعتماد سکه خود (TCO) استفاده کرده اند که همگی با نتایج عالی همراه بوده اند.

هر سه – Chaingames ، MobiePay و AuBit – ثابت کرده اند که TrustSwap از قدرت و ویژگی تعیین شده برای تبدیل شدن به پرچمدار برتر موفقیت DeFi برخوردار است.

و بهترین خبر از همه این است که آنچه TrustSwap تاکنون ساخته است فقط آغاز کار است. در ماه های آینده ، خدمات ، ادغام ها و به روزرسانی های بیشتری را برای انعطاف پذیری و عملکرد بیشتر TrustSwap اعلام خواهیم کرد. ما قرار نیست تاکنون روی جلد دستاوردهای خود استراحت کنیم.

ما متوقف نخواهیم شد تا زمانی که همه در دنیای DeFi و فراتر از آن بدانند که TrustSwap نیرویی است که باید حساب شود – و یک ستون مهم برای آینده مالی جهان است.

بنابراین ، با ما همراه باشید. آن آینده در انتظار است.