کمک به حل پایداری در آسیا و اقیانوسیه

ایجاد انتخاب های پایدار برای همه آسان تر است

همانطور که روند جستجو نشان می دهد، مردم در سراسر آسیا و اقیانوسیه به دنبال راه های بیشتری برای تمرین پایداری هستند و wwe همچنان به ساخت محصولات و ویژگی هایی ادامه می دهد که می تواند به مردم در انتخاب های پایدارتر در زندگی روزمره خود کمک کند.

به عنوان مثال، ویژگی جدید کیفیت هوا در جستجوی گوگل و نقشه‌ها از هوش مصنوعی برای نشان دادن شرایط کیفیت هوا در روز استفاده می‌کند، خواه هوا به‌طور غیرمعمول مه‌آلود باشد یا دود خطرناک. با کار با داده های معتبر ارائه شده توسط آژانس ملی محیط زیست، هفته گذشته این ویژگی را در سنگاپور راه اندازی کردیم. این داده‌ها می‌تواند به افراد کمک کند در مورد ماندن در فضای باز یا داخل خانه فکر کنند و توجه بیشتری را به این موضوع جلب کنند.

ترکیبی از هوش مصنوعی، داده‌های قابل اعتماد از منابعی مانند مقامات حمل‌ونقل، و بازخورد جامعه از کاربران Maps به ما امکان می‌دهد گزینه‌های حمل و نقل پایدار را ارائه دهیم. با استفاده از این اطلاعات، به مردم کمک می‌کنیم تا برنامه، شلوغی و جزئیاتی مانند ورودی‌ها و خروجی‌های قابل دسترس را درک کنند – همه اینها به انتخاب آسان‌تر استفاده از وسایل نقلیه عمومی کمک می‌کند. مسیرهای دوچرخه سواری – که در سنگاپور و در شهرهای استرالیا، نیوزلند، تایوان و ژاپن گسترش یافته اند – گزینه های سبزتری را نیز ارائه می دهند.

حمایت از دیگران برای رسیدن به اهدافشان

فناوری ما که در دسترس شرکای ما است جایی است که فکر می کنیم می توانیم بیشترین تفاوت را ایجاد کنیم، چه کار با شهرها، دولت ها، شرکت ها یا سازمان های غیرانتفاعی. در واقع، دریافت کنندگان Google.org ما گزارش می دهند که استفاده از هوش مصنوعی آنها را قادر می سازد تا در یک سوم مواقع با تقریباً نیمی از هزینه، به اهداف خود برسند.

مطالب پیشنهادی  گامی مهم در جهت بهبود کامپیوترهای کوانتومی

شرکای مانند موسسه منابع جهانی در هند از Google Earth Engine برای تولید نقشه ها و نوع تجزیه و تحلیل مورد نیاز برای برنامه ریزی مداخلات هدفمند استفاده می کنند. و Environmental Insights Explorer که در 17000 شهر در سراسر آسیا و اقیانوسیه موجود است، به دولت‌ها امکان می‌دهد منابع انتشار کربن را اندازه‌گیری کنند و استراتژی‌های مناسب برای اجرای منابع انرژی پاک‌تر را شناسایی کنند.

مشتریانی که از Google Cloud استفاده می‌کنند نه تنها انتشار خالص عملیاتی ندارند، بلکه می‌توانند از ابزارهای ما برای کربن زدایی برنامه‌ها و زیرساخت‌های دیجیتال خود استفاده کنند و در عین حال تحول پایدار کسب‌وکار را پیش ببرند. به عنوان مثال، پلتفرم تجارت الکترونیک تایلندی Yim Platform از مجموعه Google Cloud’s Carbon Sense برای اندازه گیری، ردیابی و افشای انتشار کربن استفاده می کند. هدف آنها کاهش بیشتر این ردپا و تبدیل شدن به یک خرده فروش کاملاً پایدار است. و Aruna Fisheries از Google Cloud برای ترویج ماهیگیری پایدار با تطبیق عرضه با تقاضا بر اساس بینش داده‌ها استفاده می‌کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور