کمک به پروانه های پادشاه کالیفرنیا: به روز رسانی

پروانه‌های پادشاه مهاجر با تهدیدهای فزاینده‌ای روبرو هستند و اخیراً در فهرست قرمز اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت در فهرست در معرض خطر قرار گرفته‌اند. در سال 2021، ما قصد خود را (در کنار Google.org) برای بازیابی و بهبود زیستگاه پادشاهان و سایر گرده افشان ها در سراسر کالیفرنیا، از جمله ایجاد زیستگاه بیشتر در محوطه دانشگاه خود به اشتراک گذاشتیم.

ما نتایج اولیه امیدوارکننده‌ای را از این تلاش‌ها دیده‌ایم. در طول سال گذشته، ما به بازسازی و بهبود بیش از 500 هکتار زیستگاه در سراسر کالیفرنیا کمک کرده ایم. ما همچنین افزایش شدید حضور تخم‌های پادشاه، کاترپیلارها و پروانه‌ها را در سایت‌های پروژه پردیس خود اندازه‌گیری کردیم.

هنوز راه زیادی در پیش است. اما با به اشتراک گذاشتن بیشتر در مورد کار خود برای کمک به مردم و طبیعت در پردیس و جوامعی که ما خانه می نامیم، ما امیدواریم که دیگران را تشویق کنیم تا اقدام کنند.

کاشت علف شیر برای جذب پادشاهان

از سال 2021، تیم املاک و مستغلات Google بیش از 35 پروژه زیستگاه پادشاه را در پردیس های ما در کالیفرنیا تکمیل کرده است که در مجموع حدود 9 هکتار زیستگاه جدید و پیشرفته را شامل می شود. پروژه‌های تکمیل‌شده عمدتاً در محوطه‌های Mountain View و Sunnyvale ما و همچنین در پالو آلتو، سانتا باربارا و لس‌آنجلس نصب شدند. در صورت نیاز به نگهداری و تازه سازی کاشت ها ادامه می دهیم.

سایت‌های پروژه – از چند صد فوت مربع تا تقریباً یک جریب – به شکل باغ‌های گرده‌افشان بومی که در محوطه دانشگاه ما بافته شده‌اند. ما از بهترین علم موجود برای ایجاد ترکیب مناسبی از گیاهان علف شیر استفاده کرده‌ایم که از تخم‌های سلطنتی و کرم‌ها حمایت می‌کنند و گل‌هایی که از پروانه‌هایی که در طول مهاجرت طولانی‌شان عبور می‌کنند حمایت می‌کنند. در مجموع، ما بیش از 4400 گیاه علف شیر کاشتیم که برای پر کردن یک استخر شنا به اندازه المپیک کافی بود.

مطالب پیشنهادی  اکنون همه طرح‌های Google One دارای گزارش VPN و تاریک وب هستند

پس از یک سال سفرهای نظارتی ماهانه برای اندازه‌گیری فعالیت پادشاه در سایت‌های پروژه زیستگاه و مکان‌های کنترل (مناطق بدون کاشت جدید مربوط به پادشاه) در Mountain View و Sunnyvale، ما نشانه‌های واضح موفقیت را مشاهده کردیم. به طور متوسط، هنگام مقایسه مکان‌های پروژه زیستگاهی با مکان‌های کنترل، حضور تخم‌های پادشاه تقریباً 6 برابر بیشتر و کرم‌ها تقریباً 10 برابر بیشتر بود، و همچنین تعداد پروانه‌های سلطنتی به طور قابل‌توجهی بیشتر بود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور