کمک به همه نیویورکی ها برای دنبال کردن حرفه ای در فناوری

با بیرون آمدن نیویورک از همه گیری کووید-19، بخش فناوری همچنان نقش مهمی در بهبود اقتصادی شهر ایفا می کند. در حالی که استخدام در بسیاری از صنایع شهر کند شده است، فناوری هنوز در میان سریع ترین زمینه های رشد شغلی است. در واقع، در طول همه‌گیری، فرصت‌های بیشتری برای موقعیت‌های فنی نسبت به هر صنعت دیگری وجود داشت.

ما معتقدیم مشاغل فناوری شهر با درآمد خوب باید در دسترس همه نیویورکی ها باشد. به همین دلیل است که در اوایل سال جاری، صندوق فرصت‌های فناوری Google NYC را اعلام کردیم – تعهدی 4 میلیون دلاری به آموزش علوم رایانه (CS)، توسعه شغلی و آمادگی شغلی برای اطمینان از اینکه هر نیویورکی، امروز و آینده، این شانس را دارد که وارد فناوری شود.

با بیش از 680000 شغل فناوری با درآمد خوب، نیویورک بیش از هر شهر دیگری در ایالات متحده کارکنان فناوری دارد. این بدان معناست که برای هر کارمند Google در نیویورک، بیش از 50 شغل فنی اضافی در اینجا وجود دارد. بنابراین، ما حمایت خود را از فناوری در نیویورک فراتر از استخدام خودمان به خط لوله اشتغال فناوری کلی شهر گسترش دادیم – از کلاس درس تا دفتر کار.

ما موفقیت های اولیه ای داشتیم: ما 1200 دانش آموز دبیرستانی شهر نیویورک را از طریق برنامه های آموزشی CS خود مانند Code Next و مؤسسه تابستانی علوم رایانه (CSSI) آموزش داده ایم. در همین حال، Grow with Google با بیش از 530 سازمان همکاری کرده است تا بیش از 430000 نیویورکی را در زمینه مهارت های دیجیتال با کمک سازمان هایی مانند کتابخانه های عمومی و اتاق های بازرگانی آموزش دهد. ما همچنین یک برنامه کارآموزی راه‌اندازی کردیم که در آن بیش از 90 درصد از شرکت‌کنندگان در سطح ملی در طی شش ماه پس از تکمیل برنامه، مشاغل باکیفیت در فناوری، از جمله در Google، پیدا کردند. و ما از استارت‌آپ‌های مستقر در نیویورک از طریق صندوق بنیانگذاران سیاه پوست Google و صندوق بنیانگذاران لاتین حمایت می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی  اینترنت اکسپلورر 0 روزه توسط بازیگر کره شمالی APT37 مورد سوء استفاده قرار گرفت

با صندوق فرصت‌های فناوری Google NYC، ما یک قدم فراتر می‌رویم. ما حوزه‌های کلیدی را شناسایی کرده‌ایم که معتقدیم Google می‌تواند به حل مشکلات سیستمی بزرگ‌تر کمک کند و سرمایه‌گذاری‌های خود را در کجا متمرکز کنیم.

پشتیبانی از آموزش مهارت های اولیه فناوری

دانش‌آموزان P-12 با دسترسی به کلاس‌های CS در مدرسه، تقریباً سه برابر بیشتر تمایل دارند تا شغلی در این زمینه داشته باشند. اما برای ارائه این دوره ها، مدارس به معلمانی نیاز دارند که در زمینه مهارت های محاسباتی آموزش دیده باشند. پس از حمایت از برنامه تربیت معلم CS در کالج هانتر در سال 2021، ما 1.5 میلیون دلار اضافی را به دانشگاه شهر نیویورک (CUNY) و کالج هانتر اختصاص دادیم تا به آنها کمک کنیم معلمان CS بیشتری تربیت کنند و تفکر محاسباتی را در برنامه های درسی خود بگنجانند.

کتابخانه های عمومی شهر نیویورک محیط های یادگیری ضروری برای بسیاری هستند، به ویژه در جوامعی که منابع کافی ندارند. هزاران نوجوان سالانه از سه سیستم کتابخانه شهر برای دریافت آموزش کالج و شغلی، ایجاد سواد دیجیتال، امانت گرفتن کتاب و موارد دیگر استفاده می کنند. بنابراین ما در مجموع 1.5 میلیون دلار به کتابخانه عمومی بروکلین، کتابخانه عمومی نیویورک و کتابخانه عمومی کوئینز کمک کردیم تا به آنها در ایجاد مراکز ویژه نوجوان کمک کنیم. این فضاها دسترسی به فناوری، منابع و برنامه‌هایی را که نوجوانان برای توسعه مهارت‌های شغلی ضروری برای آینده نیاز دارند، فراهم می‌کند.

منابع برای جویندگان کار

ما همچنین یک میلیون دلار کمک مالی Google.org به ائتلاف استخدام و آموزش شهر نیویورک (NYCETC) ارائه می‌کنیم تا کنسرسیومی از رهبران در آموزش فناوری و توسعه نیروی کار جمع آوری کنیم، و برای سازمان‌هایی که از شغل BIPOC حمایت می‌کنند، کمک مالی ایجاد کنیم. جویندگان در نیویورک

مطالب پیشنهادی  افرادی که برنامه ها و بازی ها را ایجاد می کنند را کشف کنید

به عنوان بخشی از این تلاش، ما همچنین گواهینامه های شغلی رایگان Google را برای کالج های محلی، مانند مرکز آنلاین دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY) ارائه می دهیم. بیش از 10000 نیویورکی قبلاً گواهینامه شغلی Google را تکمیل کرده اند و شرایط خود را برای مشاغل فناوری با تقاضای بالا ایجاد کرده اند.

با برداشتن گام‌هایی برای حمایت از دانشجویان و کسانی که در حال حاضر در نیروی کار هستند، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که همه نیویورکی‌ها به فرصت‌های شغلی دسترسی دارند تا بخش فناوری در نیویورک واقعاً شبیه نیویورک باشد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور