کمک به کسب و کارهای تحت مالکیت AAPI ایمن بمانند

وقتی برای اولین بار به شهر نیویورک نقل مکان کردم، یک جامعه فوق العاده متنوع، بلافاصله احساس تعلق کردم – به خصوص به عنوان یک کره ای که برای زندگی بهتر به این کشور مهاجرت کرده است. اما در دو سال گذشته همه چیز تغییر کرده است. انتشار اطلاعات نادرست در طول همه‌گیری منجر به افزایش خشونت علیه جامعه آسیایی آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام (AAPI) در سراسر ایالات متحده شده است و اکنون این بخشی از هر مکالمه‌ای است که با خانواده و دوستانم AAPI دارم، چه ما. تجارب خود را به اشتراک می گذاریم یا بررسی می کنیم تا مطمئن شویم همه سالم به خانه رسیده اند. سال گذشته، یک بودگا متعلق به آسیایی در محله من تخریب شد، و وقتی با مالکان صحبت کردم، آنها به من گفتند که اکنون می ترسند تا دیروقت باز بمانند و در شیفت ها به تنهایی کار کنند. به‌عنوان خلاق ارشد بازاریابی Google Nest، می‌دانستم که محصولاتی برای کمک در اختیار داریم – بنابراین هر کسی می‌تواند بدون ترس از خشونت یا نفرت، کسب‌وکاری را اداره کند.

Nest با اتاق بازرگانی و کارآفرینی آمریکایی جزیره‌نشینان آسیایی/اقیانوس آرام (National ACE) و فدراسیون آسیایی آمریکایی همکاری کرده است تا دستگاه‌ها و منابع امنیتی را برای مشاغل کوچک متعلق به AAPI فراهم کند. کیت AAPISTRONG Nest Cam – که شامل سه دوربین Nest داخلی، یک اشتراک 12 ماهه Nest Aware و خدمات نصب حرفه‌ای می‌شود – برای کمک به این صاحبان کسب‌وکار برای محافظت بهتر از ویترین فروشگاه‌ها و آرامش خاطر، هم در حین کسب‌وکار، در نظر گرفته شده است. ساعت و بعد از زمان بسته شدن

مطالب پیشنهادی  تلاش 1 میلیارد دلاری ما برای مسکن در منطقه خلیج

در طول برنامه آزمایشی ما که شامل بیش از 20 کسب و کار در نیویورک بود، یکی از صاحبان کسب و کار به اشتراک گذاشت: «کیت دوربین Nest AAPISTRONG یک لایه حفاظتی و امنیتی اضافی برای کارکنان و رستوران ما اضافه کرده است. ما از دوربین‌های Nest برای گزارش دقیق و ارسال فیلم به اعضای حوزه و شورای محلی خود برای برخوردهای مشکل‌ساز استفاده می‌کنیم.”

از امروز، مشاغل کوچک در آتلانتا، شیکاگو، منطقه بزرگتر DC و هیوستون می توانند برای کیت دوربین Nest AAPISTRONG درخواست دهند. برای واجد شرایط بودن، باید یک کسب و کار مستقر در ایالات متحده با ویترین فروشگاه آجر و ملات باشید. بیش از سه مکان فروشگاه نداشته باشند. بخشی از یک زنجیره یا امتیاز نباشید؛ و مالکیت اکثریت، 51٪ یا بیشتر، توسط شخصی که از جامعه AAPI است، باشد. اگر کسب و کار شما با این توضیحات مطابقت دارد، تا 31 اکتبر درخواست دهید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور