کمک به 60 میلیون نفر در آسیا و اقیانوسیه برای باز کردن مهارت های دیجیتال و فرصت های شغلی

همانطور که بسیاری از کسب‌وکارها راه‌های جدیدی برای دیجیتالی شدن پیدا می‌کنند، یک چیز واضح است: استعداد همچنان یکی از راه‌های کلیدی برای ایجاد یک اقتصاد دیجیتال فراگیر است. کارفرمایان در آسیا و اقیانوسیه، فناوری را به عنوان مهارت پیشرو در تقاضا فهرست می‌کنند که بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی را پشت سر گذاشته است. به طور همزمان، بسیاری از افراد به دنبال یادگیری مهارت های جدیدی هستند که به آنها کمک می کند تا نیازهای بازار کار در حال تحول را برآورده کنند. بنابراین ما باید راه های جدیدی برای کمک به مشاغل و جویندگان کار ایجاد کنیم.

از سال 2015، ما با دولت‌های محلی، بخش خصوصی و سازمان‌های غیردولتی برای آموزش بیش از 60 میلیون نفر در سراسر آسیا و اقیانوسیه از طریق برنامه‌های Grow with Google همکاری نزدیک داشته‌ایم. ما مدت‌هاست بر این باور بوده‌ایم که در دسترس قرار دادن مهارت‌های دیجیتال برای افراد بیشتری به مردم کمک می‌کند تا سریعاً برای مشاغل پرتقاضا آماده شوند و به ایجاد خط لوله استعداد قوی‌تری برای آماده کردن اقتصادهایمان برای آینده کمک می‌کند. بسیاری از برنامه ها به صورت آنلاین برای فراگیران در دسترس هستند تا با سرعت خودشان مطالعه کنند، و موضوعات از سواد دیجیتال اولیه تا مهارت های حرفه ای پیشرفته (در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین) برای پاسخگویی به نیازهای مختلف متغیر است.

برای تقویت تلاش‌های خود، در سال گذشته برنامه گواهینامه‌های شغلی Google (GCC) را در 11 کشور در سراسر آسیا و اقیانوسیه راه‌اندازی کردیم. این برنامه های گواهینامه منجر به صلاحیت های حرفه ای در زمینه هایی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، فناوری اطلاعات، بازاریابی دیجیتال، مدیریت پروژه و طراحی UX می شود. با همکاری با شرکای بخش دولتی و خصوصی خود – مانند وزارت آموزش عالی در تایلند، INCO در اندونزی و Ignite و IRM در پاکستان – ما همچنین متعهد شدیم که بیش از 250000 بورسیه تحصیلی را برای اطمینان از ارائه آن فراهم کنیم. فرصت های یادگیری برابر برای افراد گروه های محروم از طریق این برنامه، فارغ التحصیلان شورای همکاری خلیج فارس مانند میشل و یوباراج در استرالیا، یا رامونا در سنگاپور، هم مهارت ها و هم اعتماد به نفس مورد نیاز خود را برای راه اندازی مشاغل در فناوری توسعه داده اند. دیدن بسیاری از فارغ التحصیلان موفق که مسیرهای شغلی خود را تغییر می دهند واقعاً دلچسب بوده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور