ابزارهای جستجوی مفید برای ارزیابی اطلاعات آنلاین

مردم هر روز برای کسب اطلاعات در لحظات مهم به گوگل مراجعه می کنند. گاهی اوقات این است که به دنبال بهترین دستور غذا برای شام بگردید، گاهی اوقات برای بررسی حقایق در مورد ادعایی است که از یک دوست شنیده اند.

مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید، هدف ما این است که شما را با اطلاعات با کیفیت بالا ارتباط دهیم و به شما در درک و ارزیابی آن اطلاعات کمک کنیم. به همین دلیل است که ما سیستم‌های رتبه‌بندی خود را طوری طراحی می‌کنیم که مفیدترین و با کیفیت‌ترین محتوا را در اولویت قرار دهند و دسترسی مستقیم به اطلاعات قابل اعتماد برای موضوعات مهم را فراهم کنیم.

ما همچنین در حال سرمایه‌گذاری در روش‌های جدید هستیم تا زمینه بیشتری را در مورد اطلاعاتی که آنلاین پیدا می‌کنید به شما ارائه دهیم و ویژگی‌های سواد اطلاعاتی بیشتری را براساس تحقیقات و بهترین شیوه‌های کارشناسان معرفی کنیم. این هفته، هفته جهانی سواد اطلاعاتی و رسانه ای یونسکو است، و ما در حال به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعیه های جدید در مورد این کار مهم هستیم.

متن را با درباره این نتیجه دریافت کنید

هنگامی که در حال جستجوی اطلاعات در Google هستید، دسترسی سریع به متن بیشتر در مورد منابع و موضوعاتی که در جستجو می‌یابید می‌تواند مفید باشد تا بتوانید درباره سایت‌هایی که ممکن است آگاهانه‌تر تصمیم بگیرید. می خواهید بازدید کنید و چه نتایجی برای شما مفیدتر خواهد بود.

از امروز، ویژگی «درباره این نتیجه» را برای افرادی که به زبان‌های پرتغالی، فرانسوی، ایتالیایی، هلندی، آلمانی و اسپانیایی در اروپا جستجو می‌کنند، ارائه می‌کنیم. در کنار اکثر نتایج در Google، گزینه ضربه زدن روی سه نقطه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتیجه یا ویژگی و اینکه اطلاعات از کجا آمده است را مشاهده خواهید کرد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور