نحوه استفاده از Google Nest Wifi برای رفع مناطق مرده Wi-Fi

به مجموعه توصیه‌های ما، به من کمک کن، خوش آمدید، جایی که از کارمندان متخصص Google می‌خواهیم بهترین نکات خود را برای پیمایش معمای رایج فناوری به اشتراک بگذارند. خواه در تلاش برای رسیدن به صندوق ورودی صفر باشید یا بخواهید به همه آن برگه‌های Chrome دسترسی داشته باشید، ما یک Googler داریم که می‌تواند به شما کمک کند.

کمک کنید خارج شوم!

من به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده ام، و آن را دوست دارم! اما وقتی می گویم این یک خانه جدید است، فقط منظورم این است که برای من جدید است – در واقع، کاملا قدیمی است. از توکارهای پیچیده گرفته تا حمام کاغذ دیواری، کلاسیک است. بدیهی است که برخی از به روز رسانی وجود دارد. دستگیره‌های کابینت چینی با دسته‌های فلزی جایگزین شدند، روکش‌های پنجره‌های رول‌پری شکل به پرده‌های ونیزی به‌روزرسانی شدند و از همه بهتر، اینترنت کابلی با وای‌فای تعویض شد!

با وجود این سوئیچ، متوجه شدم اینترنت من خیلی عالی نیست. دفتر من در نیمی از اوقات یک منطقه مرده کامل به نظر می رسد – تماس های Google Meet من ثابت یا قطع می شوند. و حتی در اتاق های دیگر، متوجه می شوم که لپ تاپ، تلفن و سایر دستگاه های متصل من در حفظ سیگنال Wi-Fi مشکل دارند. چه چیزی می دهد؟ و آیا می تواند بهتر شود؟

“نیاز به اینترنت


عزیزان نیازمند اینترنت

من مطمئناً می توانم با مشکلات شما همدردی کنم. بسیاری از افراد دیگر نیز احتمالاً می توانند، به ویژه با توجه به اینکه تعداد زیادی از ما در چند سال گذشته از خانه کار کرده ایم. از آنجا که تخصص شخصی من به زدن دکمه راه اندازی مجدد روتر من ختم می شود، تصمیم گرفتم با یک متخصص Wi-Fi در Google صحبت کنم تا از شما کمک بگیرم.

مطالب پیشنهادی  بازیابی، اجتماع و شفا در حین کار در Google

اولین چیزی که باید به آن بپردازیم این است که دقیقاً “مناطق مرده” چیست. به گفته پوشکار شارما، مدیر محصولی که در تیم Nest Wifi کار می کند، مناطق مرده به سادگی مناطقی از خانه شما هستند که وای فای ضعیف است. پوشکار می‌گوید: «این می‌تواند در خانه‌ای با چندین طبقه اتفاق بیفتد که روتر Wi-Fi شما کاملاً نمی‌تواند به آنها دسترسی پیدا کند». “یا ممکن است خانه ای قدیمی با دیوارهای چوبی و گچ داشته باشید که می تواند Wi-Fi را مسدود کند.” همچنین ممکن است روتر شما قدیمی باشد.

اولین غریزه شما ممکن است آزمایش سرعت اینترنت ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات شما باشد و این اولین قدم خوب است. برای انجام این کار، از یک دستگاه متصل مانند لپ تاپ به روتر موجود از طریق کابل اترنت استفاده کنید. «تست سرعت اینترنت» را در نوار جستجوی خود تایپ کنید و با ابزاری که ظاهر می‌شود یک آزمایش سریع انجام دهید یا وب‌سایت Google Fiber را بررسی کنید که در آن می‌توانید سرعت اینترنت خود را بررسی کنید. اگر سرعت اینترنت را که فکر می کردید ندارید، با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید تا در مورد گزینه های بسته با سرعت بالاتر صحبت کنید. اما اگر متوجه شدید که سرعت اینترنت شما واقعاً بسیار بالا است و هنوز در حال تجربه مناطق مرده هستید، دسترسی پوشکار می گوید که سرعت بالای اینترنت از طریق Wi-Fi احتمالاً مشکل شماست. یک روتر Wi-Fi جدید می تواند به حداکثر رساندن سرعت اینترنت در دسترس در سراسر خانه شما کمک کند.

مطالب پیشنهادی  روشی جدید برای خانواده ها برای خرید در Google Play

یا در این مورد، روترها زیرا ما باید در مورد شبکه های مش صحبت کنیم. شبکه مش گروهی از روترها یا نقاط دسترسی Wi-Fi است که به صورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا یک شبکه Wi-Fi متصل و واحد را در یک منطقه بزرگ ایجاد کنند. هنگامی که یک شبکه مش خریداری می کنید، معمولاً یک روتر اصلی خواهید داشت که به مودم شما متصل می شود. سپس اتصال را به سایر نقاط فیزیکی Wi-Fi که به صورت استراتژیک در اطراف خانه خود قرار می دهید، ارسال می کند. هر یک از این نقاط به گسترش اتصال کمک می کند.

پوشکار می‌گوید: «در حالی که قدرت شبکه بسته به مواردی مانند اندازه خانه و ارائه‌دهنده خدمات اینترنت شما متفاوت است، ایده این است که این سیستم از نقاط دسترسی Wi-Fi متعدد، پوشش دائمی قوی برای همه دستگاه‌های متصل در سراسر خانه شما فراهم می‌کند.» . اساساً، اگر به نظر نمی رسد که روتر واحد در خانه شما به هر جایی که می خواهید دسترسی پیدا کند، ارسال Wi-Fi به چندین روتر در مناطق مختلف خانه شما می تواند کمک کننده باشد.

شایان ذکر است: سیستم مش Nest Wifi تا 2200 فوت مربع را پوشش می دهد. اگر خانه‌تان بزرگ‌تر از آن است یا باید از اینترنت برای کارهای پرقدرت استفاده کنید، می‌توانید Nest Wifi Pro را در نظر بگیرید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور