افزودن پشتیبانی نشانه گذاری برای اجاره تعطیلات | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

دوشنبه 4 دسامبر 2023

مکان‌های اجاره‌ای برای تعطیلات در Google، یافتن بهترین گزینه‌های اقامت را برای مسافران آسان‌تر می‌کند، خواه در جستجوی یک کلبه دنج باشند یا خانه‌ای با ده خواب. امروز، ما یک روش جدید و ساده‌تر را برای شرکای یکپارچه‌سازی اجاره تعطیلات برای ارائه داده‌های فهرست به Google اعلام می‌کنیم.

تصویری از تعطیلات اجاره ای در جستجوی Google

شرکای اجاره تعطیلات اکنون می توانند نشانه گذاری داده های ساخت یافته را در صفحات سایت خود پیاده سازی کنند تا برای این نتیجه غنی واجد شرایط باشند. روش خوراک موجود گزینه خوبی برای شرکای بزرگ و کسانی که دامنه ها و مارک های زیادی دارند، باقی می ماند. ما گزینه نشانه گذاری را برای شرکای کوچکتر از جمله مدیران دارایی که راه اندازی و نگهداری ساده تر را ترجیح می دهند توصیه می کنیم.

این ویژگی محدود به سایت‌هایی است که معیارهای واجد شرایط بودن خاصی را دارند و برای تکمیل ادغام مراحل بیشتری لازم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فهرست کردن اقامتگاه‌های اجاره‌ای خود در Google، از راهنمای شروع یکپارچه‌سازی دیدن کنید.

گزارش جدید نتایج غنی از اجاره تعطیلات در کنسول جستجو

برای کمک به نظارت و تأیید نشانه‌گذاری خود، ما همچنین شروع به پشتیبانی از داده‌های ساختاری فهرست اجاره تعطیلات در گزارش جدید نتایج غنی از اجاره تعطیلات در «کنسول جستجو» کرده‌ایم. این گزارش به شما کمک می‌کند اعتبار داده‌های ساخت‌یافته اجاره تعطیلات خود را نظارت و اصلاح کنید.

گزارش نتایج غنی از اجاره تعطیلات در کنسول جستجو

پشتیبانی در آزمون نتایج غنی

می توانید داده های ساختار یافته خود را با استفاده از Rich Results Test با ارسال URL یک صفحه یا یک قطعه کد آزمایش کنید. با استفاده از این ابزار، می‌توانید بدون منتظر ماندن برای به‌روزرسانی گزارش نتیجه غنی، فوراً تأیید کنید که نشانه‌گذاری شما معتبر است یا خیر.

نشانه گذاری اجاره تعطیلات در تست نتایج غنی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور