HegeCoin ($HEGE) از شخصیت های هوش مصنوعی رونمایی کرد و Blitz بازاریابی بزرگ را راه اندازی کرد

**لندن، بریتانیا، 29 مه 2024/Chainwire/-**HegeCoin ($HEGE)، اولین memecoin داستان محور که دو ماه پیش راه اندازی شد، فاز بعدی استراتژی رشد خود را با دو پیشرفت عمده آغاز می کند. شخصیت‌ها با جدیدترین فناوری‌های هوش مصنوعی مولد و راه‌اندازی بازاریابی بیش از 13 کانال زندگی می‌کنند.

HegeCoin توسط یک طراح برند خلاق برجسته که از دانش خود و همچنین ارتباطات صنعتی برای خلق هنر بدیع استفاده می کند در Solana راه اندازی شد. HegeCoin با رد تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی کم تلاش و با کیفیت پایین و ساخت دست تمام گرافیک ها و انیمیشن ها، پیشنهادی منحصر به فرد و با کیفیت بالا در فضایی است که بسیاری دیگر فقط بر روی سود کوتاه مدت تمرکز دارند.

با ایده بدیع ترکیب داستانی پیرامون هگه و سه شخصیت جوجه تیغی دیگر و با باز شدن قفل فصول یک داستان زیربنایی و رشد شخصیت ها با رسیدن سکه به اهداف ارزش بازار، هگ کوین در بین مردم سراسر جهان طنین انداز شده است. در حالی که در ابتدا توسط یک نفر راه اندازی شد، اکنون یک تیم برای پشتیبانی از توسعه مداوم ساخته شده است.

یک جامعه تأثیرگذار و واقعی نیز حول سکه جمع شده است و بسیاری از آنها حال و هوای جامعه HegeCoin و تعامل با SHIB و حالات جامعه WIF اولیه را مقایسه می کنند. اگرچه هگ کوین هنوز در مراحل ابتدایی خود است…

Source link