Hedge Funds باید نویسندگان داستان های علمی را استخدام کند زیرا حقیقت عجیب تر از داستان است

عکس پروفایل ظهر آنتونی واتسون هکر

اکنون رایانه ها و تجارت الگوریتمی برای نسل های مختلف وجود داشته است. مشتقات به سادگی الگوریتم های پیچیده ای هستند که به منظور “تضمین” بازده در طول زمان انجام می شوند.

آنها همراه با “مبادله” در صفوف اصلی گفتگوی مالی در دوران رکود بزرگ قرار گرفتند. آنها همچنان با نامزد اخیر Archegos یک معامله بزرگ هستند.

مبادله بخشی از معادله مشتق است. به این ترتیب بود که هوانگ با این وثیقه کم توانست چنین موقعیت های بزرگی را بدست آورد. وی توانست یک معامله “مبادله” با بانکی انجام دهد که آنها مبالغ هنگفتی را برای گرفتن موقعیت های پرخطر پیش روی او قرار می دادند زیرا معتقد بودند نتایج مثبت خواهد بود.

چندین نسل است که بانک های بزرگ مانند این پول در می آورند.

مبادله اساساً معاملات اتاق پشتیبان بین بانک ها و پول های کلان است. در طول تاریخ پول کلان به بهترین رایانه ها و بهترین تحلیل های پیش بینی کننده دسترسی داشته است.

این همراه با دسترسی به مسیر داخلی به معنای مطمئن قمارهایی است که پول بالایی دارند. وقتی اطلاعات داخلی دارید ، می توانید شرط بندی های بزرگی انجام دهید. وقتی تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده شما خیلی خوب باشد ، به معنای واقعی کلمه می توانید رفتار امواج سرمایه گذاران را پیش بینی کنید ، این یک چیز مطمئنی است.

به همین دلیل بانک ها مایل به انجام این معاملات مبادله ای مخفی هستند. برای آنها منطقی است زیرا از نظر تاریخی این افراد بسیار ثروتمند به بهترین رایانه ها دسترسی داشته اند.

آنها تا به حال …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور