کار ما در راستای عدالت سلامت

گسترش منابع و فن آوری ها برای حمایت از کار اجتماعی

ما علاوه بر ایجاد برابری سلامت در محصولاتمان، نقشی به همان اندازه مهم در حمایت از کارهایی که در جامعه سلامت گسترده‌تر اتفاق می‌افتد، داریم.

سال گذشته، ما ابتکار تحقیقاتی Fitbit Health Equity را برای ارائه منابع و فناوری‌های Fitbit و Fitabase به محققانی که در حال مطالعه تأثیر نابرابری‌های سلامتی و راه‌حل‌های ممکن هستند، ارائه کردیم. برندگان جوایز شامل کسانی بودند که روی سلامت مادر، جنین و پس از زایمان سیاه پوستان، سلامت خواب جوانان تراجنسیتی، دیابت و سلامت قلب و عروق در جوامع لاتین، و سلامت و رفاه نوجوانان کار می کردند.

امسال، ما در حال گسترش این برنامه برای حمایت بیشتر از گروه هایی هستیم که به طور نامتناسبی تحت تأثیر نابرابری های بهداشتی هستند. از محققان مؤسسات دانشگاهی و سازمان‌های تحقیقاتی غیرانتفاعی در ایالات متحده دعوت می‌شود تا پیشنهادات تحقیقاتی خود را در زمینه حقوق سلامت به ابتکار تحقیقات سهام سلامت Google (HERI) ارائه دهند تا شانس کسب دستگاه‌های Fitbit و Premium، اعتبارات یا بودجه Google Cloud را داشته باشند. با پشتیبانی Fitabase، این محققان همچنین ممکن است واجد شرایط دسترسی به ابزارهای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده از راه دور باشند. درباره واجد شرایط بودن و نحوه درخواست برای HERI امسال بیشتر بیاموزید.

هیچ میانبری برای دستیابی به عدالت سلامت وجود ندارد. Google برای درازمدت متعهد به ایجاد و حفظ اعتماد با جوامعی است که می توانند از محصولات ما بهره مند شوند.

برای شنیدن بیشتر در مورد کار ما، با پخش زنده Google Health Equity Summit در ساعت 10 صبح به وقت PST روز دوشنبه 12 سپتامبر همراه شوید یا خلاصه آن را در سایت رویداد ما تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی  گوگل و شرکا مدل های سه بعدی از مکان های دیدنی اوکراین را ایجاد می کنند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور