پشته Health Stack را برای ساختن برنامه های سلامت بهتر باز کنید

برنامه‌های دیجیتال سلامت موبایل می‌توانند مانع مراقبت‌های بهداشتی عادلانه را کاهش دهند. آنها به سرعت در حال تبدیل شدن به ابزارهای ضروری برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ارائه مراقبت های بهتر به بیماران – به ویژه در جوامعی که منابع کافی ندارند. با این حال، ساخت ابزارهایی که اطلاعات بهداشتی را در سراسر سیستم ها به اشتراک بگذارند و در مناطقی که اغلب فاقد اتصال به اینترنت هستند، به خوبی کار کنند، برای توسعه دهندگان پرهزینه و دشوار است.

امروز، در رویداد سالانه Google Health ما به نام The Check Up، Open Health Stack را معرفی کردیم، مجموعه‌ای از بلوک‌های سازنده منبع باز که بر اساس استاندارد داده‌های قابل همکاری ساخته شده‌اند. این مجموعه از مؤلفه‌ها ساخت سریع برنامه‌هایی را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند که به کارکنان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد به اطلاعات و بینش‌هایی که برای تصمیم‌گیری آگاهانه نیاز دارند دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، کارکنان مراقبت های بهداشتی در مناطق روستایی ممکن است بتوانند به سرعت به اطلاعات مورد نیاز برای مراقبت از بیمار مبتلا به سل با استفاده از این برنامه ها دسترسی پیدا کنند، یا می توانند به داده های سلامت جمعیت برای نظارت بهتر بر سلامت جامعه دسترسی داشته باشند.

بلوک های سازنده راه حل های موثر سلامت دیجیتال

راه‌حل‌های سلامت دیجیتالی که تا به امروز ساخته شده‌اند، بر حل شرایط منفرد و متمرکز بر بیماری متمرکز شده‌اند که منجر به ایجاد سیلوهای داده شده و دسترسی کارکنان مراقبت‌های بهداشتی به اطلاعات مورد نیاز بیمار را دشوار می‌کند. با این حال، طی چند سال گذشته، استانداردهای قابلیت همکاری سریع بهداشت و درمان (HL7 FHIR ©) یک استاندارد باز برای رسیدگی به این مشکلات ایجاد کرده است و جامعه جهانی سلامت دیجیتال از پذیرش آن حمایت کرده است.

با Open Health Stack، توسعه‌دهندگان می‌توانند به راحتی برنامه‌های مبتنی بر FHIR بسازند، حریم خصوصی بیمار را افزایش دهند و داده‌ها را تجزیه و تحلیل کنند. یکی از مؤلفه‌های Open Health Stack Android FHIR SDK است که داده‌های ذخیره‌شده در برنامه را به صورت آفلاین ایمن و در دسترس می‌سازد. Open Health Stack همچنین با دستورالعمل‌های طراحی همراه است، بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند به سرعت بهترین شیوه‌ها را برای بهبود تجربه کارکنان سلامت جامعه اتخاذ کنند. و ما داستان هایی را از شرکای خود به اشتراک می گذاریم تا نشان دهیم که چگونه Open Health Stack برای موارد استفاده مختلف استفاده می شود.

چگونه شرکای ما از کارکنان بهداشت جامعه حمایت می کنند

توسعه دهندگان در سراسر جهان – مانند Ona، IPRD Solutions، Argusoft، Intellisoft و غیره – در حال حاضر از Open Health Stack برای ساختن پلتفرم‌ها و راه‌حل‌هایی استفاده می‌کنند که در کشورهای جنوب صحرای آفریقا، هند و آسیای جنوب شرقی مستقر هستند. برای مثال، Intellisoft Consulting، یک توسعه‌دهنده فناوری اطلاعات سلامت مستقر در کنیا، در حال ساخت یک برنامه سلامت مادر به نام “Mama’s Hub” برای حمایت از داوطلبان سلامت جامعه و زنان باردار در جوامع روستایی است.

اوایل سال جاری، Open Health Stack به‌عنوان کالای عمومی دیجیتال توسط اتحادیه کالاهای عمومی دیجیتال تأیید شد، با اذعان به اینکه به بهترین شیوه‌های حفظ حریم خصوصی داده‌ها پایبند است، از نظر طراحی مضر نیست و در خدمت اهداف توسعه پایدار سازمان ملل است. . ما همچنین با سازمان بهداشت جهانی برای توسعه Open Health Stack و ساخت ابزارهایی مطابق با توصیه های WHO برای توسعه دهندگان کار کردیم. ما امیدواریم که این مجموعه از اجزای سازنده، به توسعه راه‌حل‌هایی کمک کند که از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی برای ارائه مراقبت‌های مبتنی بر داده‌محور و بیمار محور در همه جا پشتیبانی می‌کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور