HashKey Global Launchpool، اولین پلتفرم تنظیم‌شده برای تعهد برای کسب توکن‌های جدید زنده است

**برمودا، برمودا، 27 مه 2024/Chainwire/–**Hashkey Global راه‌اندازی LaunchPool را اعلام کرد و اولین پروژه Polyhedra Network (ZK) را برای کسب درآمد با هدف ایجاد یک مدل تجاری و مشارکت جدید، ارتقاء، آغاز کرد. تعامل و وفاداری کاربر، و بستری برای ارتقا و توسعه برای پروژه های در حال ظهور فراهم می کند.

پلتفرم لانچپول HashKey Global به کاربران راه حل جایگزینی برای تعهد ارز دیجیتال ارائه می دهد. کاربران ممکن است ارزهای رمزنگاری شده موجود خود را به استخر تعهد کنند و هر زمان که بخواهند می توانند توکن ها را بازخرید کنند و استراتژی سرمایه گذاری خود را به گونه ای انعطاف پذیر برای انطباق با تغییرات بازار تنظیم کنند. این پلتفرم نه تنها فرصتی برای توزیع اولیه توکن به پروژه‌ها می‌دهد و دید آنها را افزایش می‌دهد، بلکه به سرمایه‌گذاران امکان دسترسی زودهنگام به پروژه‌های نوآورانه و کسب پاداش‌های بالقوه از طریق تعهد را می‌دهد.

به عنوان گل سرسبد تبادل دارایی دیجیتال جهانی تحت HashKey Group، HashKey Global خدمات تجارت دارایی دیجیتال دارای مجوز را به کاربران در سراسر جهان ارائه می دهد (به استثنای کشورها و مناطق محدود). HashKey Global مجوزی از اداره پولی برمودا (BMA) دریافت کرده است. HashKey Global Launchpool اولین پلتفرم در نوع خود در میان صرافی های دارای مجوز جهانی است که تعهد سکه های جدید را ارائه می دهد. پلتفرم لانچپول HashKey Global…

Source link