هارو لینک بیلدینگ: نحوه دریافت بک لینک هارو

لینک های منابع رسانه ای می توانند برخی از معتبرترین و مفیدترین بک لینک ها برای سایت شما باشند. خوشبختانه، برای به دست آوردن یک لینک رسانه ای لازم نیست یک خبرنگار بشناسید. HARO می تواند ابزار موثری برای به دست آوردن لینک از نشریات بزرگ باشد، حتی اگر ویرایشگر آن را نمی شناسید. در ادامه بخوانید تا بدانید HARO چیست، چگونه می تواند به شما در دریافت بک لینک کمک کند، و چگونه می توانید کمپین های لینک بیلدینگ HARO خود را راه اندازی کنید.

HARO چیست؟

HARO (Help A Reporter Out) منبعی است که خبرنگاران و روزنامه نگاران را به منابع آگاه برای تکمیل مقالات خود متصل می کند. روزنامه نگاران، گزارشگران، وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها از HARO برای یافتن منابع و مشارکت کنندگان برای داستان هایی که روی آنها کار می کنند استفاده می کنند. در همان زمان، HARO به افراد عمومی اجازه می دهد تا تخصص خود را با مشارکت در این داستان ها به اشتراک بگذارند. اساسا، HARO ارتباط با بزرگترین و بهترین رسانه های صنعت شما را آسان تر می کند.

با ثبت نام در این پلتفرم، که خدمات رایگان و ممتاز را ارائه می‌کند، کارشناسان موضوع می‌توانند به مقالات پیشنهادی روزنامه‌نگاران کمک کنند. در عوض، مشارکت‌کنندگان می‌توانند در مقاله تکمیل‌شده اشاره کنند – و گاهی اوقات بک لینک‌هایی با کیفیت بالا نیز دریافت کنند. این یک موقعیت برد-برد هم برای روزنامه نگاران و هم برای مشارکت کنندگان است.

گزارشگران نشریات مهمی مانند نیویورک تایمز، فوربس، کارآفرین، وال استریت ژورنال و موارد دیگر از HARO برای یافتن منابع و مشارکت کنندگان استفاده می کنند. با ارائه تخصص خود در این پلتفرم، فرصتی برای کسب بک لینک های رسانه ای با کیفیت بالا دارید.

چه چیزی این بک لینک های رسانه ای را اینقدر ارزشمند می کند؟ این واقعیت که آنها از چنین سایت های معتبر و معتبری می آیند. یک مطالعه اخیر در مورد نحوه عملکرد HARO نشان داد که 53٪ از 2500 پرسش از خبرنگاران مورد مطالعه از وب سایت هایی نشات گرفته است که دارای رتبه دامنه (DR) 70 یا بالاتر هستند. از آنجایی که بک لینک ها برای یک استراتژی موفق سئو بسیار مهم هستند، ادغام لینک های HARO در استراتژی بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند دیده شدن جستجوی ارگانیک خود را افزایش دهید و در جستجو رتبه بالاتری کسب کنید.

به خاطر داشته باشید که برخی از این بک لینک ها ممکن است لینک های nofollow باشند. اینها ارزش پیوند را پاس نمی کنند، با این حال، ممکن است به ارسال ترافیک ارجاع بیشتر به وب سایت شما کمک کنند.

راهنمای ساخت بک لینک برای سئو

راهنمای ضروری برای ایجاد بک لینک برای سئو

خیلی کم، خیلی زیاد، خوب، بد، سمی؟ وقت آن است که بک لینک ها را کشف کنید. این کتاب الکترونیکی را دانلود کنید و یاد بگیرید که چگونه یک استراتژی لینک بسازید که رتبه شما را افزایش دهد.

HARO چگونه کار می کند

HARO سه بار در روز یک ایمیل با سوالات و درخواست های روزنامه نگاران و دیگران ارسال می کند. این ایمیل‌ها معمولا از دوشنبه تا جمعه در ساعت 5:35 صبح EST، 12:35 بعد از ظهر EST، و 5:35 بعد از ظهر EST ارسال می‌شوند. پس از ثبت نام برای استفاده از پلتفرم، نمایه خود را روی “منبع” تنظیم کنید تا شروع به دریافت این ایمیل ها کنید.

مطالب پیشنهادی  Google Search Console Insights: 7 س Ansال پاسخ داده شده است
جزئیات حساب هارو

در ابتدا، شما مشترک فهرست اصلی صنایع خواهید بود و سوالاتی در مورد انواع موضوعات دریافت خواهید کرد. با این حال، می‌توانید این مورد را در تنظیمات برگزیده HARO خود با علامت زدن و برداشتن علامت فیلدهایی که می‌خواهید اولویت‌بندی کنید، تغییر دهید.

تنظیمات برگزیده هارو لینک بیلدینگ را انتخاب کنید

پس از دریافت این ایمیل‌ها، پرسش‌ها را به صورت دستی اسکن کنید یا از فیلترهای کلیدواژه برای یافتن موارد مرتبط با تخصص خود استفاده کنید.

اگر موضوعی را پیدا کردید که در مورد آن آگاه هستید، پاسخی را در یک سند ایجاد کنید. سپس، به وب‌سایت HARO بروید و به بخش «پیچ‌های من» بروید. روی «ارسال یک طرح جدید» کلیک کنید و ایمیل گزارشگر را پر کنید، طرح خود را در کادر کپی/پیست کنید، عنوان موضوع را اضافه کنید و آن را ارسال کنید.

هارو لینک بیلدینگ نحوه ارسال پیچ

اگر نویسنده ای تصمیم بگیرد از مشارکت شما استفاده کند، ممکن است پاسخی دریافت کنید. همچنین ممکن است از سایتی که مقاله را منتشر می کند یک بک لینک دریافت کنید. هر رسانه ای انتخاب نمی کند که به سایت شما پیوند دهد. با این حال، حتی اگر این کار را نکنند، شما در حال ایجاد آگاهی از برند هستید.

چرا از HARO برای لینک سازی استفاده کنیم؟

مقالات سرد یا سایر انواع مشارکت ها معمولاً نرخ پاسخگویی پایینی دارند، به ویژه در هنگام سروکار با نشریات بزرگ. بالاخره سردبیران و روزنامه نگاران افراد پرمشغله ای هستند. HARO به‌جای صرف زمان برای ارسال مطلب و نوشتن یک داستان کامل، به شما امکان می‌دهد راحت‌تر با روزنامه‌نگاران ارتباط برقرار کنید.

سیستم HARO با اجازه دادن به خبرنگاران و روزنامه نگاران برای درخواست مشارکت مستقیم، زندگی همه را ساده تر می کند. آن چیزی که روزنامه نگاران و ویراستاران نیاز دارند و نیاز ندارند را فیلتر می کند و شما را از اتلاف وقت خود برای ارائه داستان های ناخواسته نجات می دهد.

یک کمپین لینک بیلدینگ HARO می تواند به ویژه برای مشاغل، برندها و مشاورانی که به دنبال بک لینک های سئو و سئو هستند، و همچنین برای افراد غیرانتفاعی که به دنبال در معرض دید قرار گرفتن پروژه های خود هستند، مفید باشد. فقط مطمئن باشید که حتی اگر روی ایجاد لینک متمرکز هستید، از قوانین HARO پیروی می کنید.

نحوه دریافت بک لینک های HARO

آیا آماده اید تا چند بک لینک HARO را برای خود به دست آورید؟ در اینجا پنج مرحله برای ایجاد لینک HARO آورده شده است.

1. با قوانین آشنا شوید

قبل از ایجاد یک حساب کاربری، کمی وقت بگذارید تا با قوانین HARO آشنا شوید.

بهترین مکان برای شروع، صفحه “قوانین برای منابع” HARO است. مهم ترین قوانین را برای مشارکت کنندگان مرور کنید تا دقیقا بدانید HARO از شما چه انتظاری دارد.

توجه داشته باشید که برای نقض این قوانین فقط یک اخطار دریافت خواهید کرد. تخلف دوم منجر به ممنوع شدن از پلت فرم می شود.

بسیاری از مردم از HARO به عنوان بخشی از استراتژی روابط عمومی خود استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر عمدتاً بر روی بک لینک ها تمرکز می کنند. با این حال، قوانین HARO به شدت منابع را از نیاز به بک لینک برای مشارکت خود منع می کند. این بدان معنی است که در حالی که یک روزنامه نگار ممکن است پیوندی به سایت شما اضافه کند، شما نباید برای آن چانه بزنید یا آن را درخواست کنید.

مطالب پیشنهادی  روند جستجوی نقشه های گوگل برای ژانویه 2021

آیا این امر قابلیت HARO را به عنوان راهی برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت نفی می کند؟ من اینطور فکر نمی کنم، زیرا حتی اگر شما نکن یک بک لینک دریافت کنید، نامی دریافت خواهید کرد که به افزایش دید و آگاهی برند شما کمک می کند.

هارو قوانین

2. یک حساب کاربری ایجاد کنید

اشتراک هارو

پس از اینکه با نحوه کار HARO و قوانین آن آشنا شدید، برای ثبت نام به عنوان منبع، روی ‘ثبت نام’ کلیک کنید.

HARO از شما می خواهد که یکی از چهار طرح خود را انتخاب کنید.

هزینه هارو

در صورت نیاز، برنامه اولیه علاوه بر پشتیبانی ایمیل، سه ایمیل در روز در اختیار شما قرار می دهد. این یک مکان عالی برای شروع برای مبتدیان است یا اگر فقط می خواهید نحوه عملکرد پلت فرم را بررسی کنید.

با این حال، اگر قصد دارید از HARO زیاد استفاده کنید، برنامه های پولی می توانند ویژگی های ارزشمند زیادی را در اختیار شما قرار دهند که می تواند به شما کمک کند تا درخواست های HARO را به طور موثرتری بررسی کنید، پروفایل ایجاد کنید، درخواست ها را قبل از سایر کاربران ببینید، به پشتیبانی تلفنی دسترسی پیدا کنید و موارد دیگر.

طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و ثبت نام را تکمیل کنید تا ایمیل های HARO را دریافت کنید.

3. درخواست های مناسب را پیدا کنید

تنها سوالاتی که باید به آنها پاسخ دهید سوالاتی هستند که در حوزه تخصصی شما هستند. اما چگونه می توانید آنها را در میان لیست طولانی مقالات احتمالی پیدا کنید؟

اگر عضو رایگان HARO هستید، باید هر ایمیل را به صورت دستی اسکن کنید تا پرس و جوهای مناسب را بیابید و موارد ناخواسته را فیلتر کنید.

اگر عضو پولی هستید، می‌توانید به‌طور خودکار ایمیل را برای درخواست‌ها و پرسش‌های مورد نظرتان فیلتر کنید. بسته به سطح عضویت خود، ممکن است بتوانید در هر زمانی درخواست ها را جستجو کنید.

به جای اتلاف وقت برای پاسخگویی به هر درخواستی که با آن مواجه می شوید، موضوعاتی را در حوزه تخصصی خود اولویت بندی کنید. روزنامه‌نگاران به عنوان و کسب‌وکار شما نگاه می‌کنند تا مشخص کنند آیا منبع معتبری هستید یا خیر، بنابراین ارائه پیشنهادات برای هر درخواست مفید نیست. از ابزارهای فیلتر کلمات کلیدی HARO برای فیلتر کردن پرس و جوهایی که ممکن است صلاحیت مشارکت در آن را نداشته باشید، استفاده کنید و فقط به مواردی که به احتمال زیاد برای آنها پذیرفته می شوید پاسخ دهید.

4. HARO Pitch ایجاد کنید

اکنون که یک پرس و جو را به صفر رسانده اید، زمان آن رسیده است که برای جلب توجه شما، طرحی درست کنید.

هدف ارسال یک پاسخ سنجیده که به طور معتبر به سؤال پاسخ می دهد. نیاز را به گونه ای برطرف کنید که زندگی خبرنگار را آسان کند.

به عنوان مثال، اگر پرس و جو شامل چندین سؤال است، برای پاسخ به هر یک از آنها زمان بگذارید، نه فقط به یک یا دو سؤال. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید دقیقاً چیزی را که روزنامه‌نگار به دنبال آن هستند، بدون اینکه حواس او را با جزئیات اضافی منحرف کنید، ارائه دهید. این امر شانس شما را برای انتخاب به عنوان مشارکت کننده افزایش می دهد.

مطالب پیشنهادی  اندروید 13 شارژ بی سیم را در برخی از تلفن های پیکسل قطع می کند

پاسخ کوتاه تنها چند خط احتمالا کافی نخواهد بود. با این حال، شما نیز نمی خواهید در پاسخ خود زیاده روی کنید. HARO خود را مختصر و محدود به چند صد کلمه نگه دارید. این به شما این امکان را می‌دهد که سریع بنویسید زیرا پاسخگویی سریع به یک پرس و جو همیشه ایده خوبی است.

ایمیل‌های HARO را به‌محض ورود بررسی کنید تا بتوانید به موقع آن را ایجاد کنید. برخی از پرسش‌ها زمان‌های پاسخگویی محدودی دارند، بنابراین اگر می‌خواهید بهترین شانس برای به دست آوردن بک لینک‌های HARO را داشته باشید، باید سریع عمل کنید. اگر منتظر بمانید تا پیشنهاد خود را ارسال کنید، این موضوع شما را بیشتر به سمت پایین صندوق ورودی خود سوق می دهد و احتمالاً در عوض با شخص دیگری صحبت می کند.

فراموش نکنید که یک بیو و یک پیوند در انتهای طرح خود قرار دهید تا در صورت تمایل روزنامه نگار بتواند آنها را در مقاله منتشر شده قرار دهد. اگر عضو رایگان HARO هستید، باید بیوگرافی خود را به صورت دستی به پاسخ های خود اضافه کنید. اگر یک عضو پولی هستید، ممکن است عضویت شما به شما امکان ایجاد نمایه‌های مختلف با بایوس فردی را بدهد که به‌طور خودکار به انتهای پاسخ‌ها اضافه می‌شوند.

5. به یک خبرنگار کمک کنید

هنگامی که طرح خود را ارسال کردید، ممکن است پاسخی دریافت کنید یا نگیرید. اگر پاسخی دریافت نکردید، نیازی به پیگیری زمین‌ها نیست. برخی از نشریات سطح بالا در هفته تعداد بی‌شماری طرح دریافت می‌کنند و به سادگی زمان لازم برای بررسی هر موضوع را ندارند، بسیار کمتر به هر یک پاسخ می‌دهند.

اگر کسی پاسخ شما را انتخاب کند، ممکن است با شما تماس بگیرد تا به شما اطلاع دهد که از مشارکت شما استفاده کرده است یا آن را در مقاله بعدی منتشر خواهد کرد، اما نه همیشه. گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید مراقب خودتان باشید. اگر می‌خواهید زمانی که شخصی یکی از مشارکت‌های شما را منتشر می‌کند، اعلان دریافت کنید، یک هشدار Google برای نام خود تنظیم کنید.

فرصت های بک لینک با کیفیت را پیدا کنید

صبر کلید روش پیوند سازی HARO است. ممکن است یک روزنامه نگار از اولین طرح شما استفاده نکند، اما اگر این استراتژی های لینک سازی HARO را در برنامه بازاریابی خود بگنجانید، در نهایت بک لینک های ارزشمند HARO را به دست خواهید آورد و آگاهی از برند خود را ایجاد خواهید کرد.

آیا به دنبال راهی مطمئن تر برای ساخت بک لینک های با کیفیت هستید؟ خدمات لینک بیلدینگ ما می تواند به وب سایت شما کمک کند تا بک لینک هایی را که برای رتبه بالاتر نیاز دارد به دست آورد. امروز یک مشاوره رایگان سئو با Victorious رزرو کنید و کشف کنید که چگونه استراتژیست های سئو ما می توانند دید جستجوی شما را بهبود بخشند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور