چه تعداد از خوانندگان 9to5Google از پیکسل 6 خود راضی هستند

با توجه به گزارشی مبنی بر کاهش چشمگیر وفاداری مالک Pixel به برند در ۱۲ ماه گذشته، از شما پرسیدیم که آیا از Pixel 6 یا 6 Pro خود راضی هستید یا خیر – این چیزی است که باید بگویید.

به گفته شرکت تحلیلی Statista، دارندگان پیکسل قصد دارند مجموعه گوشی‌های هوشمند گوگل را به‌طور انبوه ترک کنند، اما چیز زیادی در مورد دلیل این امر ارائه نکردند. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چنین باشد، زیرا همه اطلاعات دیگر به یک سال پرخطر برای Google اشاره می کنند. گفته می شود فروش پیکسل 6 و 6 پرو از مجموع سری های پیکسل 4 و 5 پیشی گرفته است.

همانطور که ما روی همه چیزهای پیکسل تمرکز می کنیم، با توجه به شواهد خاصی که خلاف آن را نشان می دهد، کمی شوکه کننده بود. خوشبختانه، نظرسنجی ما از بیش از 15000 دارنده پیکسل 6 از داده های Statista که از 7000 دارنده گوشی هوشمند آمریکایی به دست آمده است، پیشی می گیرد.

بیش از 37.75 درصد از شما گفته‌اند خوشحال هستید و در واقع پیکسل 6 (یا 6 پرو) خود را «دوست دارید». Reader Warren حتی پیکسل 4a را ارتقا داد و گفت که آنها پس از آزمایش گلکسی S21 “از برنامه های سامسونگ خوششان نمی آید”. آنها ادامه دادند که پیکسل 6 احساس “بیشتر شبیه خانه” می کند و دریافت “یک روز کامل با یک بار شارژ” دلیل دیگری برای رضایت آنها بود.

26.56 درصد از خوانندگان ما گفتند که از Pixel 6 خود راضی هستند، اما می‌دانند که برخی از زمینه‌ها می‌توانند بهتر یا بهتر شوند. خواننده لیندسی تا حدودی مماس به اکثر پاسخ دهندگان دیگر ما دوربین را چندان دوست ندارد. حتی پس از ارتقا از یک پیکسل OG، لیندسی اعلام می‌کند که «پردازش وحشتناک است» و «کاملاً ناامیدکننده است»، اما آنها با گفتن این که تلفن را به‌علاوه آن سختی قابل توجهی دوست دارند، شروع می‌کنند.

نموداری که نشان می دهد چه تعداد از خوانندگان 9to5Google از Pixel 6 یا 6 Pro خود راضی هستند

16.90 درصد از شما از Pixel 6 راضی نیستید و اظهار داشتید که مشکلات و مشکلات بسیار زیادی برای این دو دستگاه وجود دارد. Reader makapav مشکلات شدید داغ شدن باتری داشته است که منجر به بازگرداندن و تعویض چندین دستگاه شده است. گوگل سخت‌افزار را منطقه‌ای دشوار می‌داند، و آنها به یک نکته برجسته اشاره می‌کنند که بسیاری از این مشکلات «از زمان Nexus 6P و حتی قبل از آن» هیجان‌انگیز بوده‌اند. ما می توانیم توافق کنیم که کنترل کیفیت گوگل قطعاً باید در حرکت رو به جلو مورد بررسی قرار گیرد.

11.50 درصد دیگر از شما گفته‌اند که از Pixel 6 «راضی» هستید. همراه با دیگر دارندگان خوشحال Pixel 6، ما حدود 75 درصد از خوانندگان خود را بررسی می‌کنیم که دستگاه از خریدشان راضی هستند. این مطمئناً بهتر از آن چیزی است که گزارش اولیه نشان می دهد.

گفتنی است، 2.41 درصد از شما گفته‌اند که پیکسل 6 را به نفع برند یا دستگاه دیگری کنار گذاشته‌اید. ریدر برایان حتی به دلیل عدم وجود قفل با چهره، به Pixel 4 XL بازگشته است. بیایید امیدوار باشیم که پس از این همه طعنه به سری پیکسل 7 بیاید.

این باعث شد 1.40٪ از شما بی تفاوت باشید یا برایتان مهم نباشد، و فقط 1.05٪ گفتند که طراحی یا زیبایی شناسی دلیلی است که آنها Pixel 6 و 6 Pro را دوست ندارند. 2.44 درصد از خوانندگان ما به ما گفتند که با مشکلاتی مانند اسکنر اثر انگشت روبرو هستند که دلیلی بر رضایت واقعی آنها از سری پیکسل 6 است.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: