Halloween، DeFi & Bitcoin

 عکس پروفایل نویسنده

alfredodecandiaAlfredo de Candia

& “تسلط بر DeFi”
#blockchain # متخصص ، # اندروید # توسعه دهنده

در این روز ، همانطور که همه می دانند ، هالووین جشن گرفته می شود ، تعطیلاتی که منشأ آن مشخص نیست ، به ویژه برای کلمه که می تواند از نوع اسکاتلندی “ All Hallows’Eve ” ناشی شود اما دیگران آن را به شخصیت “ Jack O ‘Lantern ” منتقل می کنند که توسط شیطان محکوم می شود شب سرگردان باشد با یک کدو تنبل توخالی با یک شمع در داخل ، و سپس از کلمه توخالی به هالووین تبدیل شد. مدارس قبلاً تعطیل شده و مشاغل پذیرایی در ساعت 18:00 بسته شده اند بنابراین ، در این روز همه چیز حتی بیشتر از حالت معمول <شبح> به خود می گیرد ، من می گویم ناراحت کننده است.

در این مرحله ، خواننده فکر می کند چه مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بیت کوین در این روز هستند ، خوب همه چیز بیشتر از آنچه در این روز تاریک اتفاق می افتد و مربوط به 12 سال پیش است پیوند دارد.

شاید تعداد کمی از مردم می دانند که در این روز ، 31 اکتبر 2008 ، سفید نامه معروف بیت کوین به نام “ بیت کوین: سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر ” برای اولین بار با چند مورد به اشتراک گذاشته شد کاربران ، سپس در تاریخ 3 ژانویه 2009 فعال شدند.

جذابیت این داستان با یک شخصیت شروع می شود ، هنوز هم در واقع ناشناخته و مرموز ، مثل اینکه او از این روز استفاده کرده بود تا از دنیای مردگان به دنیای افراد زنده (شاید دارای بدن برخی از توسعه دهندگان) برود و پروژه خود را با تمام دنیا به اشتراک بگذارد ، حیله گر ، با این هاله ای از رمز و راز که از زمان پیدایش آن را احاطه کرده است ، با توجه به موضوع روز ، من جرات می کنم یک “ تولد اهریمنی ” (به سمت امور مالی سنتی) را بیان کنم.

همچنین به نظر می رسد که تقریباً یک تناقض بین نام انتخاب شده برای سند و این روز باشد ، زیرا از یک طرف ما نوری را که توسط “ کاغذ سفید ” داده شده است می یابیم و از طرف دیگر متوجه می شویم جنبه ای که این روز را متمایز می کند: تاریکی ، تاریکی ، دقیقاً برای تأکید بر این که این سند و پروژه نشان دهنده نوری در تاریکی آن سال ها ، یعنی <شمع است داخل آن کدو تنبل معروف که جک اولانترن آورده است (آیا او می تواند پشت نام مستعار Satoshi Nakamoto باشد؟).

سرانجام ، بعد از 12 سال می بینیم که نه تنها بیت کوین هنوز یک پروژه محکم است و ، بر اساس داده ها ، از نظر قیمت بهتر از هر زمان دیگری است ، اما پروتکل ها آنقدر پیشرفت کرده اند که اجازه داده اند ( hallowed ) که باید به بلاکچین های دیگر منتقل شود ، که می توانیم آنها را به عنوان جاده های دیگر تعریف کنیم. جک / ساتوشی ناکاموتوی معروف ما روی آن حرکت کرده است.

ما در مورد امور مالی غیرمتمرکز ( DeFi ) صحبت می کنیم ، بخشی که فقط در سال گذشته پاسخ و موفقیت قبلاً دیده نشده است ، و حتی بیشتر با استفاده از دارایی Bitcoin ( BTC ) به عنوان ابزاری برای کسب درآمد بیش از فقط نگه داشتن آن را کنار بگذارید و آن را کنار بگذارید گویی که شی ای است که باید برای سالهای آینده نگهداری شود و به عنوان ذخیره ارزش برای آنچه تبدیل شده است ، در موارد ضروری مورد استفاده قرار گیرد. < p class = "paragraf"> در واقع ، چندین پروتکل و سیستم عامل وجود دارد که به شما امکان می دهد از Bitcoin (BTC) در سایر بلاکچین ها استفاده کنید ، اصلی ترین آنها Ethereum هستند (< strong> ETH ) ، Tron ( TRX ) و EOS که به ترتیب دارای منبع مهم این دارایی هستند ، نشان می دهد که علاقه زیادی هم به دارایی و هم در این بخش وجود دارد.

Obv در واقع بسیاری از پروژه ها وجود دارد و همانطور که در بلاکچین های مختلف ذکر شده است ، بنابراین دانش هر یک از آنها و دانستن نحوه استفاده از تمام پروتکل ها و همه بلاکچین ها وقت گیر می شود ، زیرا شما باید هم از بستر نسبی و هم از چگونگی عملکرد بلاکچین مطلع باشید. که سکو بر روی آن قرار دارد.

بنابراین ما باید تسلیم ظلم زمان شده و این فرصت را از دست بدهیم؟

قطعاً نه ، زیرا در این بخش ما یکی از مهمترین کتابهای مربوط به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را پیدا می کنیم که نام آن “ تسلط بر DeFi – یک راهنمای عملی برای مبتدیان و پیشرفته ها” است ، مهم است زیرا نه تنها اصول اولیه این بخش و مراحل مختلف پروتکل های مختلف ، بیش از 30 ، اما همچنین تنها موردی است که 3 زنجیره بلوک مختلف مانند Ethereum ( ETH ) ، را بررسی می کند. EOS و Tron ( TRX ).

کتاب ای که دسته های کلان مالی غیرمتمرکز را تجزیه و تحلیل می کند:

  • < strong> وام و وام
  • مبادله غیرمتمرکز
  • دارایی مدیریت
  • مشتقات

همه در 8 سازماندهی شده اند فصل ها و همچنین توسط بلاکچین تقسیم می شود تا تصویر کاملی از آنچه در بلاک چین های مختلف می یابیم داشته باشد و همچنین مقایسه های نسبی را انجام دهد تا حداکثر آزادی را برای هر کسی در استفاده از بلاکچین مورد نظر خود بدون بستن در به دیگران فراهم کند.

بیش از 30 پروتکل با جزئیات و جزئیات ، با مراحل نسبتاً اساسی ، تجزیه و تحلیل شده است ، نشانه ای از v هزینه های سنگین انجام شده برای انجام معاملات مختلف ، به طوری که خواننده را قبل از اینکه با او ارتباط برقرار کند آگاه می کند.

ترجمه به 8 زبان مختلف ، < strong> ایتالیایی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، هلندی و ژاپنی ، تا کسی را از این انقلابی که در جریان است و در سالهای آینده نیز ادامه خواهد داشت ، محروم نکنید.

فانوس جک / ساتوشی ناکاموتو اکنون در دست شماست و شما را از طریق تمام پروتکل ها و این بلاکچین ها راهنمایی می کند تا شما را در مسیر امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) روشن کند