Hacker Noon Experts: تماس های ویدیویی مختصر با کارشناسان فناوری

عکس پروفایل نویسنده

@دیویددیوید اسموک

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هکر نون

سلام ، آیا دوست دارید با کارشناسان فناوری تماس بگیرید. ما با تماس با متخصصان برنامه نویسی ، ارز رمزنگاری شده ، کار از راه دور ux ، فضای بیرونی ، استارت آپ ها و آینده پژوهی بازاری را برای تماس های ویدیویی درخواستی راه اندازی کردیم.

عملکردهای برنامه عبارتند از جستجو ، فیلتر با تخصص ، مرتب سازی بر اساس قیمت ، صفحه پروفایل ، نوشتن یک بررسی و یک فراخوان بزرگ که با کلیک بر روی تجربه رزرو و برنامه ریزی Superpeer. نویسندگان نرخ و در دسترس بودن خود را برای همه تماس های ویدیویی تعیین می کنند. این برنامه سهمی درامد با 80٪ درآمد به نویسنده و 20٪ به هکر نون و 3٪ کارمزد اضافی از طریق Superpeer تعلق می گیرد.

من Hacker Noon Experts را با استفاده از ابزار بدون کد Glide با استفاده از Google Sheets به عنوان پایگاه داده ایجاد کردم. لذت بردن از این سیستم عامل بدون کد جالب بود. سپس دان با استفاده از دکمه صفحه داستان و پروفایل ، “رزرو مکالمه با نام کاربری @” را در سیستم مدیریت محتوای Hacker Noon ادغام کرد. ما به تکرار در مورد طراحی و جریان ادامه خواهیم داد.

در اینجا 60 اولین متخصص فناوری در بازار وجود دارد. همچنین می توانید Hacker Noon را بخوانید ، و وقتی داستانی را پیدا کردید که ممکن است بخواهید با نویسنده صحبت کنید ، رزرو تماس را در نظر بگیرید.

اگر علاقه مند به تبدیل شدن به هکر ظهر کارشناس و دریافت سرنخ های تماس تصویری پولی ، لطفا …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چه چیزی باعث می شود روش Teeing در API جاوا بسیار جالب باشد