Hack The Box در سال 211 در رتبه بندی 10 کلمه کلیدی برتر در ارائه های متنوع خود رشد می کند.

Hack The Box از Ahrefs برای اجرای چندین طرح سئو برای وب‌سایت خود استفاده کرد، از جمله ابتکار به‌روزرسانی محتوا در سراسر سایت در سال 2023. برجسته‌ترین دستاورد آنها افزایش 600 درصدی رتبه‌بندی کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل در تنها 4 ماه است.

عملکرد رتبه بندی کلمات کلیدی ارگانیک در طی 12 ماه افزایش یافته استعملکرد رتبه بندی کلمات کلیدی ارگانیک در طی 12 ماه افزایش یافته است

علاوه بر این، آنها همچنین به یک 211 درصد افزایش در سال در رتبه بندی جهانی در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مرتبط:

ماوس را برای مشاهده تغییرات در رتبه بندی کلمات کلیدی ارگانیک در طول زمان نگه دارید

Ahrefs بهترین ابزار بازاریابی محتوا و سئو برای ردیابی و بهبود عملکرد سئو است. من ابزارهای زیادی را امتحان کرده‌ام، و این نزدیک‌ترین چیز به “چاقوی ارتش سوئیس بازاریابی سئو” است.

حسن الدینحسن الدین

درباره هک جعبه

هک جعبه: مرکز عملکرد سایبری، یک پلتفرم برای اولین بار برای انسان برای ایجاد و حفظ افراد و سازمان‌ها با امنیت سایبری با عملکرد بالا فراهم می‌کند. آنها با رهبران کسب و کار و فناوری کار می کنند تا نیروی کار خود را با برنامه هایی هماهنگ با اهداف سازمانی امنیت سایبری توسعه دهند.

مشکل: چندین خط تولید منجر به پیچیدگی سئو می شود

Hack The Box به راهی برای ممیزی و ردیابی عملکرد ارگانیک در چندین محصول نیاز داشت – از دوره‌های امنیت سایبری مبتدی تا پلتفرم‌هایی برای متخصصان امنیتی پیشرفته – که برای بخش‌های مختلف مشتریان طراحی شده‌اند.

این امر مستلزم آن بود که از دسته‌های موضوعی مختلف، صفحات فرود، مخاطبان هدف استفاده کنند، و در عین حال اطمینان حاصل کنند که منابع محتوایی که برای پشتیبانی از طیف گسترده محصولات آنها ساخته شده‌اند، از نظر فنی مناسب هستند.

HackTheBox برای رسیدگی به نیازهای پیچیده کسب و کار خود می دانست که باید در مورد یک راه حل واحد تصمیم بگیرد و به مدیریت منابع متعدد حقیقت برای نظارت بر عملکرد SEO ادامه ندهد.

راه حل: Ahrefs را برای پوشش ویژگی های جامع که به خوبی از پس پیچیدگی بر می آید، انتخاب کنید

ما در گذشته از Similarweb و Semrush در کنار Ahrefs استفاده کرده‌ایم. هنگامی که در می 2022 به عنوان مدیر محتوا و سئو به شرکت ملحق شدم، همه پلتفرم ها را تجزیه و تحلیل کردم و تصمیم گرفتم Ahrefs را بیش از سایر راه حل های رقیب نگه دارم. جامع‌ترین فهرست ابزارهایی را ارائه می‌کند که به همسو کردن تلاش‌های بازاریابی محتوا، سئو و حتی گزارش‌دهی روابط عمومی با استفاده از گزارش‌دهی DR/backlink کمک می‌کند.

حسن الدینحسن الدین

حسن 3 ابزار برتر را که تا به امروز در Ahrefs مفید می‌داند به اشتراک گذاشت:

1. کاوشگر کلمات کلیدی – برای یافتن محتوای ارزشمند و فرصت های تجاری

Hack The Box به طور منظم از Keywords Explorer برای پشتیبانی از تولید محتوا، بهینه سازی سئوی درون صفحه و ارائه پشتیبانی کلی سئو به سایر تیم ها استفاده می کند. محتوا را می‌توان بدون «کفش کردن» سئوی داخلی در اواخر استراتژی محصول ایجاد کرد.

حسن به ویژه ویژگی Ahrefs را در ذخیره و مقایسه SERP های تاریخی دوست داشت. این ویژگی به او کمک می کند در سه مرحله از رقبا پیشی بگیرد:

  • هدف جستجوی کلمات کلیدی خاص صنعت را تعیین کنید
  • تغییرات ایجاد شده توسط صفحاتی را که مرتباً رتبه آنها در طول زمان افزایش می یابد، بررسی کنید. این نشان می‌دهد که چه محتوا یا ویژگی‌هایی با هدف جستجو بیشتر مطابقت دارند.
  • شکاف هایی را در محتوا پیدا کنید که می تواند به آنها کمک کند تا از صفحات برتر فعلی پیشی بگیرند و قطعه های برجسته را بدزدند.

2. ردیاب رتبه – برای نظارت مداوم بر رتبه بندی کلمات کلیدی در تمام خطوط تولید

هک The Box از Rank Tracker برای نظارت بر رتبه بندی کلمات کلیدی برای وسعت محتوای آنها استفاده می کند: از صفحات فرود محصول مبتنی بر تبدیل تا پست های وبلاگ پایین قیف. گزارش و ردیابی دقیق ماهانه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به طور منظم قطعات را برای اولویت‌بندی به‌روزرسانی محتوا شناسایی کنند، یا در صورت افت ناگهانی رتبه، تحقیقات بیشتری را انجام دهند.

حسن توضیح می‌دهد که این ابزار به یک «محرک روزانه» در گردش کار و مدیریت ویرایش محتوا تبدیل شده است.

3. ممیزی سایت تا سلامت فنی وب سایت خود را به راحتی حفظ کنند

ممیزی سایت ممیزی های فنی را برای Hack The Box آسان می کند: آنها مسائل فنی برتر را تجزیه و تحلیل می کنند، آنها را در یک برگه Google صادراتی اولویت بندی می کنند و سپس آنچه را که باید اصلاح شود با تیم های توسعه وب و محصول به اشتراک می گذارند. عدم نیاز به راه‌اندازی یک خزیدن سفارشی یا استفاده از یک ابزار مجزا باعث می‌شود که به طور معمول سلامت سئوی فنی وب‌سایت خود را به‌خوبی بهینه‌سازی کنید.

هر خط تجاری را با Ahrefs تقویت کنید

Source link