پشتیبانی Gumlet AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

فرمت تصویر AV1 (AVIF) یک فرمت تصویر جدید است که از چندین کدک تصویر پشتیبانی می کند. حجم فایل را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و از اندروید، کروم و فایرفاکس پشتیبانی می کند. AVIF یک فرمت جایگزین برای JPEG، PNG، WebP و GIF است که نسبت فشرده سازی بالاتر و پشتیبانی از ویژگی های گسترده تری نسبت به سایر فرمت ها دارد. AVIF برای جایگزینی JPEG و سایر فرمت‌های موجود در نظر گرفته شده است. AVIF حاصل بیش از سه دهه تحقیق و توسعه در فناوری فشرده سازی تصویر و ویدئو است. یک استاندارد فشرده‌سازی ویدیوی منبع باز به نام AV1 توسط اتحاد برای رسانه‌های باز (AOM) ایجاد شده است. از همان فشرده‌سازی می‌توان برای فشرده‌سازی تصاویر نیز استفاده کرد که به آن فرمت فایل تصویری AV1 (AVIF) می‌گویند. با توجه به کیفیت برتر و فشرده‌سازی بهتر این فرمت، کاربر نهایی می‌تواند تصاویری با ظاهر بسیار بهتر برای اندازه فایل کوچک‌تر نسبت به زمانی که از JPEG استفاده می‌کند، به دست آورد.

گاملت چیست؟

Gumlet خدمات بهینه سازی و تحویل تصویر را از طریق ابر ارائه می دهد. این شرکت تصاویر را برای هزاران وب سایت و اپلیکیشن موبایل بهینه می کند. هدف آنها این است که به هر توسعه‌دهنده‌ای قدرت بدهند تا با کاهش وزن صفحه، بهترین تصاویر را به کاربران نهایی خود ارائه دهند. Gumlet آسان برای استفاده است و وزن صفحه وب شما را بیش از 40٪ کاهش می دهد. Gumlet به طور خودکار تصاویر را تغییر اندازه و فشرده می کند. طرح‌های متعددی در دسترس هستند، از جمله تصاویر اصلی و بهینه‌سازی تصویر نامحدود، بدون محدودیت در ذخیره‌سازی حافظه پنهان، و تجزیه و تحلیل دقیق استفاده. طرح رایگان آنها استفاده از یک وب سایت، 1 گیگابایت پهنای باند در ماه و 1 دلار برای هر گیگابایت اضافی را فراهم می کند. برنامه‌های پیشرفته وب‌سایت‌های نامحدود، پشتیبانی اولویت‌دار، دامنه‌های سفارشی، گزارش‌های جامع و مکانیسم‌های بازگشتی را ارائه می‌دهند.

Gumlet از AVIF پشتیبانی می کند

با استفاده از format=auto، Gumlet به طور خودکار بهترین قالب را برای مرورگر کاربر تعیین می کند. به عنوان مثال، کاربران Google Chrome قادر خواهند بود محتوای وب را در قالب AVIF مشاهده کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Crystallize AVIF پشتیبانی | avif.io ✨