دو سال پیشرفت در مسئولیت محتوا

دو سال از افتتاح مرکز مهندسی ایمنی Google (GSEC) برای مسئولیت محتوا در دوبلین می‌گذرد، دومین مرکز در شبکه‌ای از مراکز اختصاص یافته به ایمنی آنلاین در اروپا.

GSEC Dublin که در مقر اروپایی ما قرار دارد، مرکزی برای تیم اعتماد و ایمنی منطقه‌ای ما است، یک گروه بین رشته‌ای که شامل کارشناسان سیاست، مهندسین ضد سوء استفاده، محققان تهدید، متخصصان یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، تحلیلگران فنی و متخصصان انطباق است. آنها بخشی از تیم جهانی ما هستند که متعهد به ارائه اطلاعات و محتوایی به کاربران هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند، با اجرای خط‌مشی‌های ما و تعدیل محتوا در مقیاس.

این مرکز برای ایجاد شفافیت بیشتر در این کار طراحی شده است و برای تنظیم‌کننده‌ها، سیاست‌گذاران و جامعه مدنی آسان‌تر است تا به درک عملی از نحوه توسعه و اجرای سیاست‌ها، نحوه عملکرد فناوری‌های ضد سوء استفاده و سیستم‌های تشخیص زودهنگام تهدید دست یابند. نحوه کار ما با پرچم‌گذارهای اولویت، و نحوه عملکرد فرآیندهای اجرایی و شیوه‌های تعدیل محتوا.

برای پیشرفت در موضوعاتی که بسیار ظریف و پیچیده هستند، شرکت هایی مانند ما باید با جامعه مدنی، محققان، دانشگاهیان و سیاست گذاران همکاری کنند. در طول دو سال گذشته، GSEC Dublin نزدیک به 100 تعامل عمومی و خصوصی برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود در زمینه مدیریت ریسک محتوا، و شنیدن نظرات کارشناسان در مورد طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله اطلاعات غلط، ایمنی تبلیغات، یکپارچگی انتخابات، استفاده از هوش مصنوعی در تعدیل محتوا و مبارزه با سوء استفاده و استثمار جنسی از کودکان به صورت آنلاین.

این رویدادها فرصت‌های ارزشمندی را برای ما فراهم کرده است تا از یکدیگر بیاموزیم و همکاری کنیم، زیرا همچنان به توسعه و بهبود ابزارها، فرآیندها و تیم‌هایی که به ما کمک می‌کنند دسترسی به اطلاعات معتبر و محتوای متوسط ​​را ارائه می‌کنیم، ادامه دهیم.

ما همچنین برای برگزاری رویدادهایی در بیش از ده‌ها کشور اروپایی، از جمله یک مجموعه ویژه در بالتیک و اروپای شرقی، برای بحث در مورد کار خود در مورد تعدیل محتوا و مبارزه با اطلاعات نادرست و نادرست پس از تهاجم روسیه به اوکراین، جرأت کرده‌ایم. .

و ما به تعهد خود برای محافظت از کاربران در برابر محتوای غیرقانونی و مضر در سراسر سرویس‌های Google و YouTube عمل کرده‌ایم، با ادامه سرمایه‌گذاری در عملیات اعتماد و ایمنی و شراکت با دیگران در سراسر صنعت برای مقابله با مسائل سختی مانند سوء استفاده جنسی از کودکان به صورت آنلاین با توسعه و فناوری تعدیل محتوای خود را به صورت رایگان با سایر شرکت ها به اشتراک می گذاریم.

ما مشتاقانه منتظر ادامه گوش دادن، یادگیری و مشارکت در این موضوعات هستیم و شفافیت در این تلاش ها را فراهم می کنیم.

می‌توانید در مورد نحوه ایجاد اینترنت مطمئن‌تر و مطمئن‌تر در safe.google اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور