GPTهای سفارشی برای همه مشترکین ChatGPT Plus، Enterprise موجود است

OpenAI با راه اندازی GPT های سفارشی برای مشترکین ChatGPT+، عصر جدیدی از هوش مصنوعی را آغاز کرده است. این آخرین توسعه به کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربه هوش مصنوعی خود را شخصی‌سازی کنند و ChatGPT را برای انجام عملکردهای خاص متناسب با نیازها و ترجیحات فردی ایجاد کنند.

جذابیت GPTها در سازگاری و سهولت ایجاد آنها نهفته است. کاربران اکنون می توانند GPT های متناسب با وظایف متنوعی مانند آموزش، بازی یا طراحی خلاقانه را بدون دانش کدنویسی بسازند. این ابتکار می‌تواند نحوه استفاده از هوش مصنوعی را در فعالیت‌های روزمره متحول کند و حتی کسانی را که پیش‌زمینه فنی ندارند از پیشرفت‌های هوش مصنوعی بهره‌مند شوند.

این ویژگی که در حال حاضر برای کاربران ChatGPT Plus و Enterprise در دسترس است، نگاهی اجمالی به آینده ای را ارائه می دهد که در آن سفارشی سازی هوش مصنوعی رایج است. این ابتکار همچنین شامل مجموعه‌ای از نمونه‌های GPT، مانند ادغام با Canva و Zapier AI Actions است که کاربردهای عملی این دستیارهای دیجیتال شخصی‌شده را به نمایش می‌گذارد.

همزمان با ایجاد GPT، OpenAI در حال آماده شدن برای راه اندازی فروشگاه GPT است، پلتفرمی که کاربران می توانند GPT های خود را با عموم به اشتراک بگذارند. این بازار نه تنها جامعه ای از سازندگان هوش مصنوعی را تقویت می کند، بلکه فرصتی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا از GPT های خلاقانه خود کسب درآمد کنند. این فروشگاه دسته بندی های مختلفی را ارائه می دهد، GPT هایی که از نظر کاربردی و خلاقیت عالی هستند.

مطالب پیشنهادی  آیا فیس بوک نام خود را تغییر داد؟ بله، اکنون "متا" است

OpenAI تاکید زیادی بر حفظ حریم خصوصی و ایمنی در عرضه GPT ها داشته است. تعاملات کاربر با GPT خصوصی باقی می‌ماند و سیاست‌های سختگیرانه‌ای برای جلوگیری از ایجاد و توزیع GPTهایی که می‌توانند درگیر یا ترویج فعالیت‌های مضر باشند اعمال شده‌اند. علاوه بر این، OpenAI فرآیندهای تأیید را برای سازندگان GPT معرفی کرده است که امنیت و قابل اعتماد بودن پلتفرم را افزایش می دهد.

چشم انداز GPT ها به قلمرو “عوامل” گسترش می یابد، سیستم های هوش مصنوعی پیشرفته که قادر به انجام وظایف در دنیای واقعی هستند. OpenAI با توجه به اهمیت دقت فنی، ملاحظات ایمنی و پیامدهای اجتماعی چنین پیشرفت هایی با احتیاط به این آینده نزدیک می شود.

برای کسب‌وکارها، GPT‌های جدید معرفی‌شده در DevDay امکان توسعه ابزارهای هوش مصنوعی برای نیازهای خاص شرکت را فراهم می‌کنند، با استفاده‌کنندگان اولیه از آنها برای طیف وسیعی از عملکردهای داخلی. توسعه دهندگان این قابلیت را دارند که GPT ها را با داده ها و سیستم های خارجی از طریق API ها ادغام کنند و کاربرد این مدل های هوش مصنوعی را بیشتر گسترش دهند.

تصویر ویژه: متیو نیکولز1/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور