گوریلز دنیا را به صحنه ای با واقعیت افزوده تبدیل می کند

خواه رژ لب مجازی را امتحان کنید یا محصولاتی را در فضای اطرافتان امتحان کنید، واقعیت افزوده (AR) به ترکیب دنیای فیزیکی و دیجیتالی ادامه می‌دهد. این روش خرید، یادگیری، پیمایش و تجربه جهان را با هم متحول می کند. و برای هنرمندان و سازندگان، AR می‌تواند به‌عنوان روشی همه‌جانبه برای نزدیک‌تر کردن طرفداران و حامیان به محتوایشان به روش‌های جدید استفاده شود.

با استفاده از ARCore Geospatial API که به تازگی منتشر شده است، که بیش از 15 سال از درک ما از جهان را از طریق Google Maps باز می کند، این تجربیات همهجانبه اکنون می توانند در بیش از 100 کشور در مقیاس جهانی مستقر شوند. به لطف دانش ما از ساخت نقشه های گوگل و یادگیری در مورد هندسه ساختمان، سازندگان محتوا می توانند شهرها را به بوم های نقاشی زنده تبدیل کنند.

در طول این سال، Gorillaz، بزرگترین گروه موسیقی مجازی جهان، و متخصصان پیشرو انیمیشن در زمان واقعی Nexus Studios، از API Geospatial ARCore ما برای تصور مجدد آنچه که ممکن است استفاده کردند.

نتیجه «Gorillaz Presents» است که برای پیش‌نصب در اندروید و iOS در دسترس است: تجربه‌ای که گروه بریتانیایی را می‌بیند که مفهوم یک موزیک ویدیو را با اجرای فراگیر در مقیاس جهانی متحول می‌کند که به طرفداران اجازه می‌دهد دور هم جمع شوند و شاهد باشند. گوریلاز در AR بزرگتر از زندگی بازی می کند. اجراهای «میمون لاغر» به کارگردانی هنرمند و خالق گوریلاز، جیمی هیولت و کارگردان نامزد جایزه امی، Fx Goby، از API هسته AR Geospatial ما برای دگرگونی فضاهای عمومی با تجربیات فرهنگی استفاده می کنند و دنیای گوریلاز را زنده می کنند. قبل از.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور