Google's Display & Video 360 API دو به‌روزرسانی جدید دریافت می‌کند

Google قابلیت‌های جدیدی را به API Display & Video 360 خود اضافه کرد – از جمله مدیریت کلمات کلیدی در سطح تبلیغ‌کننده و یک فیلد هدف بهینه‌سازی برای سفارش‌های درج.

اضافات در اینجا چیزی است که به عنوان بخشی از به روز رسانی ژوئن منتشر می شود:

  • هدف گذاری کلمه کلیدی تبلیغ کننده: اکنون تبلیغ‌کنندگان می‌توانند فهرست‌های هدف‌گیری کلمات کلیدی را که در سطح تبلیغ‌کننده از طریق API اختصاص داده شده است، بازیابی و مدیریت کنند.
  • هدف بهینه سازی سفارش درج: فیلد جدید “optimizationObjective” به منبع InsertionOrder اضافه شده است که به تبلیغ کنندگان منتخب اجازه می دهد اهداف بهینه سازی را تعیین کنند.

چرا ما اهمیت می دهیم. توانایی بازیابی و مدیریت لیست های هدف گذاری کلمات کلیدی در سطح تبلیغ کننده از طریق API بهینه سازی متمرکز و کارآمد کلمات کلیدی را در بین کمپین ها امکان پذیر می کند. هدف بهینه سازی جدید، تبلیغات برنامه ای را قابل تنظیم و مقیاس پذیرتر می کند.

جزئیات.

  • فیلد هدف بهینه‌سازی فقط برای تبلیغ‌کنندگان در لیست مجاز قابل نوشتن است.
  • برای استفاده از ویژگی‌های جدید، تبلیغ‌کنندگان باید به آخرین نسخه کتابخانه مشتری API به‌روزرسانی شوند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


حمایت کردن. Google فرم تماس با پشتیبانی فنی جدید را به طور خاص برای Display & Video 360 API برای هر گونه مشکل راه‌اندازی کرده است.

خط پایین. Google به طور پیوسته API های خود را برای ارائه ویژگی های بیشتر و سفارشی سازی برای مدیریت خودکار کمپین بهبود می بخشد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

آنو آدگبولاآنو آدگبولا

Anu Adegbola سردبیر رسانه پولی Search Engine Land بوده است از سال 2024. او پوشش می دهد جستجوی پولی، اجتماعی پولی، رسانه های خرده فروشی، ویدئو و موارد دیگر.

در سال 2008، کار آنو آغاز شد

ارائه کمپین های بازاریابی دیجیتال (بیشتر اما نه منحصراً جستجوی پولی) با ایجاد استراتژی ها، به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه، خودکار کردن فرآیندهای تکراری و به ارمغان آوردن کارایی از هر بخش از بخش های بازاریابی از طریق رهبری الهام بخش در سمت آژانس، مشتری و فناوری بازاریابی.

او موسس رویداد شبکه PPC است – PPC Live، میزبان پادکست هفتگی PPCChat خلاصه، و بمبشر رند در کلیک تک.

او همچنین یک سخنران بین المللی با برخی از مراحلی است که در SMX (ایالات متحده)، SMX (مونیخ)، دوستان جستجو (آمستردام)، brightonSEO، The Marketing Meetup، HeroConf (قهرمان PPC)، SearchLove، BiddableWorld، SESLondon ارائه کرده است. ، PPC Chat Live، AdWorld Experience (بولونیا) و موارد دیگر.

Source link