پرطرفدارترین جستجوهای سال

در حالی که ما سال در جستجو را با نگاهی به برخی از روندهای جستجو شده در تمام دوران جشن می گیریم، همچنین می خواستیم لحظه ای را در مورد مکان ها، افراد و سوالاتی که در سال 2023 کنجکاوی مشترک ما را برانگیختند، فکر کنیم.

برنامه‌های سینمایی و تلویزیونی امسال مخاطبان را مجذوب خود کردند و «باربی» و «آخرین ما» به پرطرفدارترین فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی در سطح جهان تبدیل شدند. آنها حتی الهام بخش دیگر روندهای برتر بودند: هر دو «ناخن های باربی» و «لباس های باربی» در دسته بندی های خود، جستجوهای پرطرفدار در ایالات متحده بودند. در واقع، امسال همه ما برای روند مد اینجا بودیم. «این مد می دهد» برترین ترند بود.

ما همچنین به توسعه روش‌های جستجو ادامه دادیم، چه با گرفتن عکس برای لنز یا زمزمه کردن یک آهنگ در جستجو. کاترپیلار راه خود را از کنار پروانه عبور کرد تا به حشره برتر امسال تبدیل شود و همه ما با زمزمه Imagine Dragons â €œBonesâ € به عنوان برترین آهنگ Hum to Search امسال به بالای نمودارها رسیدیم. کنجکاوی ما به فضای باز هم کشیده شد: در نقشه های گوگل، پارک گئل بارسلونا و موزه لوور پاریس برترین پارک ها و موزه های جستجو شده در سطح جهان بودند.

کنجکاو هستید ببینید منطقه محلی شما به دنبال چه چیزی است؟ امسال مرکز محلی خود را مجدداً راه اندازی می کنیم، که نگاهی به روندهای جالبی دارد که امسال از سراسر ایالات متحده در سراسر کشور ظهور کرده است. جستجوی یورو از هر منطقه مترو. این تجربه حتی حقایق سرگرم‌کننده‌ای را به شما می‌دهد: آیا می‌دانستید که کوئینسی، ایلینویز تنها جایی در ایالات متحده بود که «سفرهای یک روزه در نزدیکی من» به عنوان یک جستجوی پرطرفدار «نزدیک به من» داشت؟

با توجه به اینکه امسال 25مین سالگرد تولد Google است، ما این سنت سالانه را از یک سال جستجو به 25 سال در جستجو گسترش می دهیم. می‌توانید فهرست‌های سالانه ۲۰۲۳ را اینجا ببینید و همچنین فیلم ۲۵ سال جستجو و کپسول زمان ما را اینجا ببینید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور