Google Workspace برنامه‌های شخص ثالث را توصیه می‌کند

Google Workspace Marketplace فهرستی از برنامه‌های شخص ثالث است که با Gmail، Calendar، Drive، Docs/Sheets/Slides و Forms ادغام می‌شوند. برنامه برنامه‌های «توصیه‌شده برای Google Workspace» «روشی متمایز برای توسعه‌دهندگان شخص ثالث برای دسترسی بهتر به مشتریان» است و نسخه 2022 امروز منتشر شد.

گوگل به طور خاص 12 ابزار را برجسته می کند. آنها توسط شرکت بررسی شده و مورد ارزیابی امنیتی شخص ثالث قرار گرفته اند. به طور کلی، Marketplace دارای 5300 برنامه عمومی است و بیش از 4.8 میلیارد نصب داشته است.

شرکایی که برنامه‌های خود را ارسال می‌کنند بر اساس کیفیت راه‌حل، سرمایه‌گذاری استراتژیک آنها در ادغام‌های Google Workspace، و وضعیت امنیت و حریم خصوصی ارزیابی می‌شوند.

پس از فعال شدن دامنه شما، ممکن است آنها را در نوار کناری یا عمیق‌تر یکپارچه‌تر ببینید. بسیاری از آنها عملکردهایی را ارائه می دهند که برنامه های کاربردی Google شخص اول از آن برخوردار نیستند و اغلب برای موارد استفاده سازمانی خاص طراحی شده اند.

 • AODocs: AODocs که عمیقاً با Google Drive یکپارچه شده است تضمین می کند اسناد مهم کنترل شده و به راحتی پیدا می شوند.
 • فلز مس: به طور خودکار سوابق را از Gmail به روز کنید، جلسات را با مخاطبین آنها ضبط و همگام کنید، و داده ها را مستقیماً از Google Sheets تجزیه و تحلیل کنید.
 • صفحه شماره گیری: پیوندهای جلسه را به صورت خودکار در دعوت‌های رویداد پر کنید، مخاطبین را همگام‌سازی کنید و موارد دیگر.
 • DocuSign: ادغام eSignature سریع، آسان و ایمن را فراهم می کند.
 • LumApps: با ارتباطات شخصی و ادغام یکپارچه با برنامه‌های Google Workspace به تیم‌ها قدرت می‌دهد تا سازنده‌تر، سازمان‌دهی‌شده‌تر و مطلع‌تر باشند.
 • شهاب پستی: کاربران Gmail و Google Workspace را قادر می سازد تا ایمیل های انبوه شخصی سازی شده ارسال کنند.
 • میرو: جلسات جذاب را به طور یکپارچه برنامه ریزی کنید و به صورت بصری برای کار گروهی هماهنگ تر و نوآورانه تر همکاری کنید.
 • RingCentral: به برنامه‌ها و سیستم‌عامل Google Workspace متصل می‌شود تا گردش‌های کاری موجود را ساده‌تر و سریع‌تر کند.
 • Sheetgo: به کاربران صفحه‌گسترده اجازه می‌دهد تا فایل‌ها را برای ایجاد اتوماسیون قدرتمند متصل کنند.
 • Signeasy: به کاربران امکان می دهد اسناد را مستقیماً از Google Workspace به راحتی امضا، ارسال و مدیریت کنند.
 • سوپرمتری: بازاریابان از Supermetrics استفاده می‌کنند تا داده‌ها را از پلتفرم‌های بازاریابی مستقیماً به ابزارهای Google Cloud مانند Sheets، Data Studio و BigQuery بکشند.
 • YAMM (ادغام ایمیل دیگری): ایمیل را در Gmail سفارشی کنید، سپس نتایج را در زمان واقعی پیگیری کنید و پیگیری‌ها را از Google Sheets برنامه‌ریزی کنید.

گوگل می‌گوید این برنامه‌ها اولین برنامه‌هایی هستند که به مشتریان Workspace که از Marketplace بازدید می‌کنند توصیه می‌شوند و می‌بینند. برنامه‌نویسانی که درخواست می‌کنند و برجسته می‌شوند، به خدمات مشاوره فنی، دسترسی زودهنگام به APIها و سایر مزایای جدید/افزایش‌یافته نیز دسترسی دارند.

می‌توانید در خبرنامه توسعه‌دهندگان Google Workspace ما ثبت‌نام کنید تا با باز شدن پنجره برنامه بعدی به شما اطلاع داده شود.

اطلاعات بیشتر در Google Workspace:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: