Google لایه Workspace Individual را به اروپا می آورد

Google Workspace Individual برای مشاغل تک نفره اکنون در اروپا راه اندازی شده است و تعداد کشورهایی را که در آن در دسترس است دو برابر می کند.

Google Workspace Individual را در جولای 2021 برای مشاغل بسیار کوچکی که از آدرس‌های gmail.com@ برای کار استفاده می‌کنند و به ویژگی‌های ممتاز در Gmail، Calendar، Google Meet و به زودی Docs نیاز دارند، معرفی کرد. Gmail با دامنه‌های سفارشی نیاز به ارتقا به نسخه‌های گران‌تر و تیم‌گرا دارد.

ما دوست داشتیم ببینیم که چگونه مشاغل از هر رشته‌ای علایق خود را به دنیا آورده‌اند – از غذاخوری‌ها، مشاوران خلاق و مشاوران املاک گرفته تا پرستاران حیوانات خانگی، آرایشگران و مربیان زندگی.

این سرویس 9.99 دلار در ماه ابتدا در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، برزیل و ژاپن راه اندازی شد و سپس به استرالیا آمد. اکنون در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، بریتانیا و سوئیس در دسترس است.

ارتقاها شامل Gmail با ارائه طرح‌بندی‌های چند ارسالی و قابل تنظیم ایده‌آل برای خبرنامه‌های ایمیل، کمپین‌ها و اطلاعیه‌ها می‌شود، در حالی که Calendar رزرو قرار را با صفحه فرود ارائه می‌دهد. این با Google Meet و تماس‌های گروهی طولانی‌تر (تا 24 ساعت)، ضبط، بهبودهای صوتی خودکار (مانند حذف نویز)، و پیوستن از طریق تلفن همراه است.

یکی از ویژگی‌های آتی Google Docs یک سیستم eSignature داخلی را اضافه می‌کند. شما می توانید درخواست و اضافه کردن امضا، و همچنین نظارت بر وضعیت تکمیل. با گذشت زمان، Google این ویژگی‌ها را به سایر سطوح Workspace برای مشتریان سازمانی آورده است.

مانند گذشته، یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه ارائه می‌شود، در حالی که Google امروز را به عنوان فرصتی برای برجسته کردن برنامه‌های Google One + 2TB، که اکنون شامل ویژگی‌های Workspace ممتاز است، از Meet استفاده کرد.

پس از راه اندازی اروپا، گوگل می گوید که Workspace Individual “در ماه های آینده” به کشورهای بیشتری می آید.

اطلاعات بیشتر در Google Workspace:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور