گوگل به “برنامه های آزمایشی Google Workspace” اشاره می کند

سال‌های اولیه Google با انبوهی از برنامه‌های آزمایشی زیر پرچم «آزمایشگاه‌های Google» مشخص شد. این شرکت امروز یک تنظیم کنجکاو برای ادمین های سازمانی اضافه کرد تا «برنامه های آزمایشی Google Workspace» را کنترل کنند.

سرپرست‌ها می‌توانند از تنظیم جدید «کنترل برنامه‌های آزمایشی» استفاده کنند تا به کاربران خود اجازه دهند یا از دسترسی به برنامه‌های جدید یا آزمایشی Google و اینکه آیا آن برنامه‌ها می‌توانند به داده‌های خدمات اصلی دسترسی داشته باشند یا خیر، استفاده کنند.

این تنظیم در کنسول ادمین Google – برنامه‌ها > خدمات اضافی Google > تنظیمات برای آزمایش‌های فضای کاری – عدم توانایی قبلی در روشن و خاموش کردن برنامه‌های آزمایشی Google را برطرف می‌کند.

با اضافه شدن کنترل برنامه های آزمایشی، مدیران اکنون می توانند خدمات انتخابی را که کاربرانشان می توانند به آن دسترسی داشته باشند، بهتر کنترل کنند.

دسترسی روی «روشن به‌طور پیش‌فرض برای مشتریان موجود Google Workspace و خاموش به‌طور پیش‌فرض برای Google Workspace for Education مدارس ابتدایی و متوسطه (K-12) تنظیم شده است. این تغییر در حال حاضر برای ادمین ها ارائه می شود اما هنوز به طور گسترده در دسترس نیست. این شرکت امروز فقط نماد زیر را ارائه کرد:

9to5Google’s Take

شگفتی بزرگ در مورد اضافه شدن امروز این است که هیچ برنامه آزمایشی برای صحبت وجود ندارد. به نظر می رسد تاکید بر این اولویت روی برنامه های کاربردی متعلق به Workspace در مقابل هر بخش دیگری از شرکت باشد. این نشان دهنده تمرکز بر بهره وری است.

واضح‌ترین نامزد برای جایی که این برنامه‌ها می‌توانند سرچشمه بگیرند، Area 120 است. با این اوصاف، انکوباتور داخلی Google خدمات بهره‌وری زیادی در کمربند خود ندارد. نمونه‌های اخیر عبارتند از Tables (ابزار ردیابی کار که در Google Cloud فارغ‌التحصیل شد)، Threadit برای تیم‌هایی که پیام‌های ویدیویی را ضبط می‌کنند، و Stacks برای اسکن رسیدها و سایر اسناد کاغذی. همچنین Museletter لغو شده برای خبرنامه های پولی Google Docs وجود داشت.

مطالب پیشنهادی  Microsoft Audience Network تبلیغات ویدئویی و واردات فیس بوک را معرفی می کند

گفته می‌شود، تیم Workspace در واقع می‌تواند روی یک برنامه جدید کار کند، و یکی از نامزدها برای آنچه که می‌تواند باشد Playspace است. Google Workspace ابزار همکاری ویدیو، اشتراک‌گذاری صفحه و تخته سفید را در سپتامبر 2021 به دست آورد. کمی شبیه موج گوگل اما به خوبی می‌توان آن را در فضاهای (گوگل چت) ادغام کرد.

در همین حال، گوگل در اواخر سال گذشته یک “گروه آزمایشگاهی” ایجاد کرد که بر روی “پروژه های با پتانسیل بالا و بلندمدت” متمرکز بود. این شامل پروژه های واقعیت افزوده و مجازی موجود، مانند ARCore، غرفه کنفرانس Starline، و Area 120 است.

در نهایت، این تنظیمات احتمالاً به عنوان آماده‌سازی برای چیزی است که هنوز در راه است و به زودی اعلام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در Google Workspace:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور